Samostatný klient / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    při nainstalovámí klienta jsem si docela dost zpomalila pc a měla jsem pocit. že i rozházela, nic takového do pc nechci, asi se opravdu měli vývojáři více snažit, když věděli dlouho dopředu, že flash končí
     
  2. *nelli*

    *nelli* Pisálek fóra

    Přeji všem pěkný den,
    tak dnes to je opravdu jedna velká katastrofa - 1 minut jsem čekala, než se hra vůbec načte :-(
    Pracuji bez pomocník, až 10x musím kliknout na stáj, než ji sklidím :-(
    Všechno se dlouho načítá, růžově fleky, pod kterými není nic vidět a zabírají malé kousky polí, nebo až 1/3 pole,
    stále trvají. Všechno trvá 3x tolik, než před aktualizací :-(
    Mám ráda tuto hru, ale čím dál více mě, v důsledku mnoha potíží , přestává bavit.
     
  3. Moonlis

    Moonlis Pisálek fóra

    Ahoj, zkouším hrát přes klienta, dá se říct že je to fajn, ale stále tam je dost věcí, které nefungují jak mají, nebo přesněji jak to fungovalo před Unity, atd. Jsou ještě nějaké věci v řešení, nebo to už takhle zůstane? Mohu kdyžtak sepsat o které věci se přesně jedná. Zjednodušeně blbne dost věcí a musí se hodně doklikávat abych se k některým věcem vůbec dostala, např. sázení stromů, dílen, apod. a to není to jedinné :(
     
    Deleted member 75467 a maribeja tohle ocenili.
  4. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Neviem ako ostatní , mne ide klient na Win 8.1 super(akurát po prihlásení sa nedostanem na prvýkrát na inú plochu ako na farmu) ,
    na Win 10 oveľa horšie , kombajn sa zasekne kvietok točí , na trhu to isté , niekedy po každom úkone reštart.
     
    Deleted member 75467 a maribeja tohle ocenili.
  5. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj mně také ve Win 10 jede klient špatně zasekává se ,musím se vracet ,a věřím tomu ,že na nižší verzi Win jede lepší,zkoušela jsem 8 a docela šel,pro mně málo platné když mám Win 10 profesionál,jen stále doufám ,že se to zlepší chce to asi čas
     
  6. -ivanka1-

    -ivanka1- Zelenáč fóra

    Hm Unity zpomaluje počítač.Klienta jsem stahovala a odinstalovala asi 5 x.Nic nefunguje Tak se s Váma loučím.Byla to super hra na relax,ted je to akorát hra na nervy.Přeji vše nej do nového roku
     
    Berry.308, hroudov a rum666 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.