Sýrové přistání na Marsu I-VI (11.8. - 17.8.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/8/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Tak mám taky hotovo. Padátka naštěstí dopadala a z bedýnek 6 florenů. Krásnou a ať se daří.
     
  2. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Tak mně se to nepovede, zatím mám jen 74 padátek, musím dodat celkem 120 :oops:
    Na večer jsem dala růže a moc mi z nich nenapadalo.
    Tak možná se mi povede další a pak už ty další neplním, jdu si dovolenkovat xDxD
     
  3. BoXeRkA69

    BoXeRkA69 Rádoby autor

    Tak do splnění mi chybí asi 10 přileb to už mi asi nevypadne -no nic snad další úkol bude lepší
     
  4. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahojky, tak mám také hotovo ;). Jsem zvědavá kolik vypadne mě z bedýnky florenů. Ještě jsem jí neotevřela ;).
    Tak jsi jdu chvíli dáchnout a ve 14 hod opět na startu :D. Všem, kdo stihnul gratulace. Přeji fajn hru :)

    Edit: Tak jsem otevřela bedýnku a dostala jsem 6 florenů :p:)
     
    Naposledy upraveno: 12/8/22
  5. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak opět padátka mínus, tak uvidíme jestli půjde další úkol, a jinak nebudu plnit, aspoň nějaké volno;)
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Start, zasazeno, 6 FL.
     
  7. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Tak to já jsem tvrdě v mínusu. Získal jsem 6, za 100 Fl jsem přikoupil jeden slot ve skleníku na bonus s laskavcem -.-.

    Dneska musím stihnout napěstovat kytku na oba dva dny, zítra nebude čas...
     
  8. michnaj

    michnaj Pilný autor

    tak hotovo, ještě pěstuji na zítra, z bedýnek padlo 21fl to by šlo;)
     
  9. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Také jsem otevřela bedny s floreny včerejší [​IMG] dnešní [​IMG] ;)
     
  10. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Dnešní úkol splněn tak ještě jedna otočka, aby bylo i na zítra. Z bedýnek vypadlo [​IMG] Zítra jsem zvědavá na vypadávání sýru, konečně se mi povedlo vyšlechtit u Laskavce Láska k SH tak dvě otočky Laskacve by měly stačit.
     
  11. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    moncicak7070 - jsem na tom podobně, dnešní akce hotová a čekám na poslední sklizeň na zítra. Laskavec je už zasetý, ale věřím, že potom bude stačit "pouze" jedna otočka pomněnky a ráno bude hotovo. Určitě nebude potřeba na sýr plýtvat SH.
    Jenom těch florenů jsem měla 12, ale jsem spokojená i s tím.
     
  12. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, jsem na tom stejně jako vy, florenů jsem měla 18 ks, ale i za včerejšek
    [​IMG]
     
  13. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak tedy hotovo [​IMG] a připraveno na zítra [​IMG] ;)
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja mam tiez HOTOVO :music: a za 3 hodky budem mat aj na zajtra :music: V nedelu pridu mlady aj s detmi tak nebudem mat cas a zajtra idem do roboty uff....
    A florenov som dostala 39 ;) Este som sa zabudla pochvalit ze Ks mi dalo1x 100% :)
     
  15. Coruska

    Coruska Aktivní autor

    Tyjo, teď jsem na divošku s velkou slávou zase nastěhovala všechny chlívky. Já se na to můžu vykašlat, furt je stěhovat, jak *****. :( Řekněte mi někdo, jak to děláte? To je při každý akci stěhujete jinam nebo jich máte jen pár nebo jak? Jsem z toho hluboce otrávená, tohle mě fakt vůbec nebaví.
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Coruska, když je akce tak na plochy kde probíhá, žádné chlévy nedávám. Mám jich pár na mýtině, zvěřinci a to ty, které jsou v "kurzu". Zvěř se dá koupit, lítá z beden....výrobny nemám vůbec.
    Mám hotovo.
     
  17. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahojky, tak druhou část akce mám také hotovou ;). Pěstuji na zítřejší pokračování :). Na podruhé vypadlo z bedýnek 12 florenů.
    Přeju úspěšnou hru všem a hezký večer :)
     
  18. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Zdravím všechny, odpoledne jsem zasela a za hodinku budu 2. akční úkol končit. Vrátili jsme se z kopečků dost brzy. Jak píše Pitrýsek, zvířata mám jen ty, které hodně chybí. Výrobu mám jen na doplnění, aby se využila. Vždy do ní nastrkám chlívky s přibližným časem. Z beden toho napadá hafo. Tak ať se všem daří.
     
    Naposledy upraveno: 13/8/22
  19. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    FL 21 -.- to jsou zase náhody!

    Ale už mám rozpěstováno. Tak uvidím, jak mi to zítra půjde
     
  20. mylenka9

    mylenka9 Perspektivní autor

    Z jakých beden vám padají věci z výroben?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.