Sýrové přistání na Marsu I-VI (11.8. - 17.8.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/8/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak jasný - rozpěstovat, jednou otočit a jde se do hajan. Tak to má být. Není čas ztrácet čas ;)
     
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak už jdeme do finále...
    [​IMG]
     
  3. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak já mám za sebou třetí sklizeň za dnešek - zítra ještě něco protočím, ale pod 30 lístků nejdu - už teď jsem jich protočil dost
    hvězdice zasazená a jelikož je potřeba asi nějakých 1840 ks rostliny na řádek - tak sebou musím švihnout
     
  4. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Dobré ráno, mám hotovo. Bylo mi líto lepší lístků a do KŠ jsem ani nešťouchla. SH jsem použila jen na rozpěstování. Tak a teď hurá do práce. :p
     
  5. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Taky hotovo. Ten překvapivý bonus +1 ks na 6 hodin pomohl.
    A přidávám se k Ciri... a hurá do práce :music:
     
  6. bačkora85

    bačkora85 Vévoda fóra

    Dobré ráno všem, poslední ranní sklizeň a hlásím také hotovou komplet akci ;). Líbila se mi :). A teď hurá udělat ranní kávu :p.
    Přeji hezký slunný den, ahoooj :);)
     
  7. 14087

    14087 Veterán fóra

    Bré ráno , taky je doma ;)
    [​IMG]
    imgpost
     
  8. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Dobre ranko :) Tak ja som to tiez zmakla a uz mam hotovo ;) Bosorka este posledny x pozbiera urodu a tiez ma fajront:music: Celkom to islo fajn,hlavne ked sa 2 rastliny pestovali 2 dni za sebou a pajdatka tiez padali :)
    Pekny den prajem :)


    Ak by dakomu chybala dekorka tak pisnite ked bude OaD ;)
     
    Naposledy upraveno: 17/8/22
  9. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, pěkný den, mám taky hotovo :).
     
  10. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Mám hotovo - chybí mi akorát ta sýrová raketa, ale už jsem se na ní domluvil se sousedkou :)
     
  11. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Akci jsem dokončila dnes ráno. Gratuluji všem kteří úspěšně zakončili celou akci. Krásnou hru a ještě hezčí den.
     
  12. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak já dodělat v prácu a doma jen stonek na PC doplnil.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.