Sýrové přistání na měsíci (4.10. - 27.10.2019)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak zas na pár dnů pěstování do stodoly,hezky se to plní ,do těch 8000 zásob od druhu bych to mohla dát, i když zvířátka sežerou na co přijdou;)
     
    matlafous123, evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  2. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    taky jednou počkám na systémxDxDxDxD;)
    [​IMG]
     
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hotovo, ráno 200 % do stodoly, tak přepěstováno 2612 kytek... no jedna otočka na rychlo a je to hned, no...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    libakos: 8000 o_O já se plížím ke dvěma... 8) A to nemám splněné úkoly v JZD :cry:
     
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Y_n_O, - možná jsem se přecenila , uvidím a pokusím se , jen ta zvířata kdyby tolik nežrala a asi mám na farmu víc času :)
     
    evainfo, Y_n_O a anvan tohle ocenili.
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Slo to rychle, dva bonusy najednou a hned je 9 kyticek z jednoho policka, takze hotovo...
     
  7. raddre

    raddre Vévoda fóra

    pro mne to byla z těch víkendovek ta nejlepší, i bez bonusu se napěstovalo rychle a kromě závěsu, byl booster a svíce, dokonce ji sklidím, ještě než skončí děsivka a booster mi pomůže napěstovat pro krmení dřív, než začne nějaká další akce.Ta zvěř je prostě děsivě nenažraná, jinak se to ani napsat nedá
     
    evainfo, kiki2305 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    To jo, myslela jsem, když je tak dlouhá děsivka, to by bylo, abych konečně nedopěstovala nějaké zásoby. Jo, zlatý voči, všechno sežrala ta strašidelná zvěř ;)
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Zvirata se tuli a jestli nam soucasne s akci spusti i BB bude chvilku po 14 hod. hotovo (jinak to bude opruz).

    EDIT: Sotva jsem to stihla dopsat a oznameni o BB od 14:00 je tu - parada!
     
    MatysekKamilek a raddre tohle ocenili.
  10. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Jak to myslíš fousku? BB nám krvavé džemy nejspíš nerozmnoží.
    :D
    To, co u mě probíhá v poslední době, se rozhodně BB nazvat nedá. Nevím jaké zázraky se dějí u tebe,
    ale moje šlechtění je akorát k vzteku.
    "jedno se narodí podle nauky o dědičnosti a to druhé bude překvapení!" Ó, jak krásně to zní.
    2 (nejčastěji), 4 nebo 6 základních zpátky s jedním o 1 stupeň vyšším šlechtěncem moc velké překvapení pro mě není.

    Edit
    matlafous, nestraš.
    Hlavně, abychom to tele nemuseli vymámit z jalové krávy. To by byla makačka.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 25/10/19
    matlafous123 a Alena tohle ocenili.
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Mikeš Nerozmnozi a neda - v tom s tebou musim souhlasit, ze je to bida trena s nouzi, namaza na tvrdej chleba! Navic kdyz nas RT tento mesic skube tak luxusne na zasobach SK :wuerg:>:( Na druhou stranu porad muze byt jeste hur... vem si, ze by ti ze 4 zakladnich zvirat vyskocilo jen krmivo xD

    EDIT: A to porad jeste nemusi byt konecna.... taky by ti ze 4 zakladnich krav mohlo vyskocit jen tele (a to jen za podminky, ze das tulit 2 kravy a 2 bejky, pac jedna nezabrezne) a budes si ho muset vykrmit :p Uz mlcim, nez se toho nekdo chytne xD
     
    Naposledy upraveno: 25/10/19
    Y_n_O a satelit tohle ocenili.
  12. bodlinkaMici

    bodlinkaMici Perspektivní autor

    dobrý den, mám prosím dotaz, na poslední úkol sýrové přistání, je jedno co budeme šlechtit, nebo je to určeno z čeho bude padat padátko? děkuji
     
    satelit tohle ocenil(a).
  13. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Skali tohle ocenil(a).
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No cekam zda bude opravdu Darek pratelum, jdu se mrknout...

    PS: tak jo, ale kolik darku bude netusim :)
     
    Naposledy upraveno: 25/10/19
  15. satelit

    satelit Hvězda fóra


    8) Splněno 8)

    [​IMG]
     
  16. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    satelit
    opravdu jich bylo potřeba 51 kusů?Nebo více?Nechtěla jsem ji dělat,mám málo SK:(
     
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    51 je na prvni stribrny, druhy stribrny, a cely treti... jen od oka na komplet je 91 kusu...
     
    evainfo, raddre a Skali tohle ocenili.
  18. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Připomínám těm, co nemají Uhlíkový buk - máte šanci ho získat (za 16 Krvavých džemů) ;)

    sýrové přistání na měsíci 4.png
     
  20. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Nezměnili to? Nechci kecat, ale po prvním přečtení bych řekla, že tam bylo těch 51.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.