Sýrové přistání na měsíci (4.10. - 27.10.2019)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Když ono Skali není u mne zájem ani o jednu část, se mnou je to těžké :p;):eek:
     
  2. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD tak já dle rozkazu Skali - šup šup rozpěstovávám

    Edit: a už jsem postoupila ze "začátečníka" na "amatéra", tak to šlo fakt dobře
     
    Naposledy upraveno: 11/10/19
    modro.ocko22 a Skali tohle ocenili.
  3. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak jsem zas o kousek blíže k měsíci a můžu opět plnit děsivou stodoluxD
     
    satelit a evainfo tohle ocenili.
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hotovo :)
     
    satelit a evainfo tohle ocenili.
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... hezké ranní přistání na měsíci :) jsem si pozdě večer s pomocníky nechtě kromě bubu stromků ozuzila i kočičí květinky na políčkách, tak už taky amatérsky běhám po měsíci a ještě mi teď vypadla z kola první strašidelná chatrč xD


    [​IMG]

    [​IMG]



     
  6. satelit

    satelit Hvězda fóra


    8) Splněno 8)

    [​IMG]
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pripoutejte se, prosim... pristavame! ;)
    [​IMG]
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Já pořád letím a nejraději bych asi ve vzduchu zůstal, tam nerostou stromy :p
     
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak abych ziskal tu novou dekorku tak jsem tocil a ejhle, dalsi bonus +100%, takze akce dokoncena, upgrade polozen a jede se na dalsi akci...
    Bez pomoci by to bylo jeste na par sklizni, takze celkem dobry, stihnutelny...
     
    evainfo, zahradnice4 a davidson00 tohle ocenili.
  10. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    tak ja som uz pristala poobede na mesiaci o)))) Akcia na pohodu aj do stodoly som daco napestovala :)
     
    davidson00, evainfo a zahradnice4 tohle ocenili.
  11. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Za 43 minut sklízím naposled a jestli jsem se přepočítala,tak tam nedoletím xD akorát budu kroužit jako satelit okolo Měsíce a bude mi kručet v bříšku xD a budu na vás koukat [​IMG] xD

    Edit:
    Právě přistávááááám! Udělejte mi místo xD
    [​IMG] A počty skoro vyšly: [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 14/10/19
  12. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Já to flákala celý víkend, když bylo tak krásně:pDnes večer jsem sklidila poslední várku akčních a nějak jsem to nedopočítala a chyběly mě tři kusy akčnío_O Tak teď už konečně padla:)
     
    davidson00 a zahradnice4 tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Už rozpěstováváte, jo ?

    přistání na měsíci 3.png
     
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Vůbec nevím, proč jsem si myslela, že sázíme na farmě. Měla jsem v bonusech strašidelou kytici, tak jsem nejdřív sklidila a zasela na děsivce, pak sklidila farmu, vyměnila bonusy za vánočku a bílou nevinnost, dala velká pole a jdu sázet. Akční nikde. Tak honem do FAQ a bylo jasno. Nezbylo mi než zbourat na děsivce zasetá minipole pro 15 velkých a zasít. Naštěstí jsem tam měla jen dvouhodinovku, tak další políčka už mohu nechat dozrát.
     
  15. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Také jsem zapomněla,že je pátek,tak hold až vyroste cerebrokolice,tak rozpěstuji,hlava mapa :p
     
    evainfo a modro.ocko22 tohle ocenili.
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer všem tak :) já už přestala s lístečky nalepených na noťasu, protože se množí a odpadávají staré i nové xD a taky při práci zapomínám, jaká akce přijde. Dávám si na plochu název akce s datem a jak přijdu, vidím 18.10. přistání na měsíci :D
    Páni ... jen vážně nevím, jestli to časem nebude zanechávat nějaké trvalé následky :p xD
    Tak už rozpěstované na pidi pole a hřbitov raději až zítra
    ;)
     
  17. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    rozpěstováno, dopěstováno, přistání provedeno .... a teď zase pěstovat krmení pro ty ďábelské psí nenažrance :cry:
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Taky jsem konečně zasela na pidipole. Nevím, nevím, jak tohle přistání zvládnu, budu muset nastavit dnešní i zítřejší noc a v neděli počítat, zítra mám ranní dvanáctku a můj telefon se poslední dva dny odmítá bavit s pokoutní wifi od sousedů, pokud nejsem venku na chodníku a to nemůžu moc často... Škoda, že je to na hřbitově, zasela bych na pohopole a bylo by...
     
    babako tohle ocenil(a).
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ehm, tak jsem si rekl ze je cas dodat, ale jaksi nemel jsem zaseto, takze znova... tak zitra si zopakuju dnesek :)
     
    MatysekKamilek, zejdy66 a Y_n_O tohle ocenili.
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zase akční dovolená :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.