Sýrové přistání na měsíci (4.10. - 27.10.2019)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Zdar, taky jsem to rozjel. Akce je v pohodě. Hřbitov je na dlouho, tak do toho taky jdu :)
     
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Kolo je sekly stejne, jako sklenik... u me vydava, jak na bezicim pasu zl.prachovky, a to jak za zelene, tak za modre lupeny.
    [​IMG]
    Rozpestovano bude za 1:12 (zapomela jsem na vanocku).

    Bezejmenný Ty uz jsi tady? Celej? A zdravej? ;)

    EDIT: Rozpestovano, pohnojeno, vic se delat neda (SH zatim placat nebudu, to jen v pripade, kdybych vylozene proflakla sklizne).
     
    Naposledy upraveno: 4/10/19
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ahoj, mám poprvé otočeno a podobně jako kaolín ... je s bubukytkou mám nevinnost...
    Kolo stávkuje - lístků 106 zelených, 23 modrých a houby houby, slavný soude....
     
  4. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, aby jste neřekli ;), tak hlásím, že teprve rozjíždím akční kytku. Ke compu sem dorazil dýl, tak snad nebude toto zpoždění zásadní :).

    S tím džemem se mi zdá, že je to lepší varianta než původní, aspoň nemusím nic předělávat. Na max využít dárky a bude to v suchu 8).

    Tak ať se nám daří.


    P.S. jo a tu kytici na urychlení mám ve slotu taky xD



    Hezkou hru ...
     
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Copak rozjezd klasika, ale kdyz na zelenem kole je vyse ukazana zluta vyrobna prachoveho peri... na modrem kole TRIKRAT tato vyrobna, ale ne po sobe, ale v jednom kole!
    To se pak neda, chjo...
    No ted teda necham zcela volne delat tu druhou akci a uvidime jak pujde tato, teda kolik bude padat spuntu...
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  6. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Taky pozdějc,ale už mám první stovku něčeho,ani nevím čeho děsivýho.xD tak snad to vyjde.
    Nejhorší je,že mi došlo krmivo pro ty nenažraný potfory a musim 5 hodin čekat,než mi dojede krmivo pro médi.
    Strašikytku mám taky ve slotu,ale zatím pěstuji o cca 6 minut delší plíseň s tou pohnojenou stovkou.
    Očekávám záplavu špuntů;)xD
     
  7. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) taky akci jedu ... rozpěstováno je, kolo se pochlapilo (+100 % do stodoly). tak to pěkně přibývá ... závěs už je doma, teď dokončím zbytek úkolu
     
  8. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Sem mi chybí 2 100 jadeitového kočičího květu :) By mohlo dnes klapnout....
     
    evainfo a -migos- tohle ocenili.
  9. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    U mňa hotovo. :)
    Potrebujem pestovať do úloh vo farmárskej hale, tak som obetovala 2 jackov, nech sa to trošku posunie. Držím palce ostatným a prajem pohodovú hru. :)
     
    -Kuteno- a evainfo tohle ocenili.
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezké přistání všem na měsíci :) tak já to nějak moc nehrotím, bonus z kola opět není, jenom voda a drahý bobky a tak mám první dva úkoly jenom stříbrné, si jdu nejdříve vzít upgradek u třetího a co dál stihnu, uvidím :p dvě sklizně ještě dám a možná bude chybět něco kočičího kvítečku a moc se mi nechce plýtvat zuziným hnojivem jen proto, že má měsíční svět omezených 188 pidipolí :sleepy: no pokud to bude jenom malá hrstka, tak určitě přehodnotím xD :p akce hezká, no chtělo by to vyjít z klasiky pěstování a popustit trošku fantasii, i ten smajlík na měsíčku je pro mě inspirativnější :p... nějaké bu bu wow by bylo příjemné ;)


    [​IMG] .... [​IMG]

     
  11. emkopa

    emkopa Pilný autor

    Zdarec jen se chci zeptat funguje booster úplňkové sklizně i na akčne plodiny nebo ne. Dík za info
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    emkopa - ahoj, ne, nefunguje. Na akční rostliny máme Boster sklizně pro akční rostliny

    akční booster.png
     
  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Po dvou dnech, kdy jsem se dostala na farmu vždy jen na pár minut z mobilu, jsem doma a začala jsem dodávat. Nezapamatovala jsem si, kolik potřebuji napěstovat a tak mám hotovo a ještě přes 2000 kočičího květu zbylo. Teď zase pěstovat do stodoly a čekat na Sýrové přistání II.
     
    Trepifajksl, -migos- a evainfo tohle ocenili.
  14. Evina270

    Evina270 Rádoby autor

    Chtěla jsem se zeptat ,zda už budu mít dekorku v liště ,nemůžu jí najít.
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Evina270 - ahoj, měla bys dekoraci Přistání na měsíci - zelenáč mít v inventáři v dekoracích. Zkus použít vyhledávací okýnko

    přistání na měsíci.png
     
  16. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    -migos- a evainfo tohle ocenili.
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Jsem taky už přistála na měsíci :D zbylo 70 kočičích kvítečků.
     
    modro.ocko22, alderonka a matlafous123 tohle ocenili.
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hotovo, zbylo 402 květinek... :)
     
    modro.ocko22 a evainfo tohle ocenili.
  19. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ještě sedím v raketě,ale už začínám brzdit motorem,abych se ráno o ten Měsíc nerozplácla xDxD
     
  20. mazde

    mazde Pisálek fóra

    co se to děje s Farmou?sklidím a nic se nepřičte,bedny dávájí jen nesmyslné odměny,kde jsou odměny jako 10mil florinů? to už vůbec nemá cenu hrát,škoda ztraceného času
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.