Sága podsvětí (14.10. - 3.11.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Také už jsem zaplnila první řádek, ale bylo to o fous. K 10 krystalům, které čekaly, z 27 bedýnek vyskočily potřebné 2 a víc ani ťuk. Snad příště bude lépe.
    Přeji všem pěkný a v nadcházející akci úspěšný den!!
    :):):)
     
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak 10 krystalu a stonek stale v nedohlednu, tak uvidime... nemam kliku na vice beden, casto ani neziskam dve bedny - nahodu neprekecam... no doufam v masivni pocet her az bude vic moznosti krystal ziskat... mozna...
     
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Teda DANKA722 -.-!Som sa skoro urazil! Si tam nahádzala drahokamy po babke,aby si bola medzi prvými!
     
  4. VivianLive

    VivianLive Rádoby autor

    Nesnáším tyhle náhody...z dalších 10ti beden ani sklo natož diamant, takže mi stále na 1. stonek chybí 4. :(
     
  5. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;)[​IMG] stonka stonkuje,dokonca sa zvysili 2 drahokamy ;),ale este ich bude treba a to dost ,casy cakania na carodejnicky napoj su zladene :)
     
  6. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    první stonek jest;)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mě to teď přestalo úplně padat, mám na první stonek 7 :p a nic nepřibývá, tak se asi nepodaří, ale se z toho nepotentočkuju
     
    -Jara05-, VivianLive a maribeja tohle ocenili.
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Stpnek v dohlenu, z 10 beden napadal zbytek a tak uz je aktivni... tak se jde cekat na druhy :)
     
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Stonek aktivní ... ;)
     
  10. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Už mně to ani moc nebaví , z 9 beden O a teď z 9 1 ks . Tak to je bída !
     
    -Jara05-, VivianLive a dasa1143 tohle ocenili.
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak mám konečně první řádek, dva krystaly v zásobě na pokračování. Snad večer budu mít lahvičky na třetí cukrárnu, abych mohla aktivovat další misku s odvarem...
     
  12. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    První žeton získán.
    V dodávkách stojím na lahvičkách. Tak až sklidím stromy, pokácím je a zasadím rostlinky na lahvičky. Flakónů mám docela dost.
    Udělala jsem několik propočtů a rozhodla se splnit polovinu. Budu mít 4 žetony. Snad to bude stačit. Zbytek času raději věnuji na rozšíření Houbového lesa. Ať se pro příště vyvaruji dalšího stresu. Něco už napěstovaného mám, tak si rozepíšu zbytek, vyhrnu rukávy, nazuji holínky a chopím se vidlí a bude to lítat.
    Jsem ráda, že škudlím banány pro strýčka příhodu. Teď se mi hodily k aktivování stromu moringa - ne vše mám ve všech chrámových místnostech aktivováno. Než se k ní projím zákusky, tak plody budu mít z vlastních tropických ostrovů.
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak konečně napadaly krystaly na první stonek, snad už to pude lépe :p
     
  14. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    naopak dnes 14 beden a jenpm jeden crystal
     
  15. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Toto je opravdu o náhodě. 3 dny zpátky vždy z 10 beden padlo 0-1-1. Dnes z 22 beden 9 krystalů. Takže aktuálně mám první stonek a 6 krystalů. Předpokládám, že těch 7 krystalů na stonek napadá a možná bude i dekorka. Ale tyto akce nemám rád, protože je hlavní náhoda a málo to mohu ovlivnit
     
  16. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Jo, náhoda...
    1. v hádání a kompletování hole na házení
    2. krystaly z beden...

    a na mé farmě nepřeje. Tak zkouším zhluboka dýchat, ať mě to zbytečně nerozčiluje. Vždyť si chci hrát a odpočívat :cry:
     
  17. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    K čemu jsou dobré ty krystaly? Děkuju za radu ;)
     
  18. dvoraksar

    dvoraksar Zelenáč fóra

    mě z 30 beden jeden krystal ,myslí to fakt vážně takže já asi stonky nikdy nezískám......................
     
    k.vitek, -Jara05- a polacka tohle ocenili.
  19. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hurá! První stonek získán. Dnes se dokonce zadařilo dokonalé kouzlo na první pokus, takže jsem dostala ještě dva odvary. Jen pro info: z dnešního čarování otevřeno 19 beden a z nich padl jeden krystal.
    Zatím mám všechny aktuálně dostupné místy na odvar.
     
  20. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Jo, tak jsem myslela, že jen mně ty krystaly tak špatně vypadávají...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.