Sága podsvětí (14.10. - 3.11.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Já ze 14 beden 1 slovy jeden krystal , tak s takovou to moc nevidím !
     
  2. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Já z 5 taky nic a už budu mít jenom třikrát Ingrid. Na první pokus kouzlo neudělám nikdy, takže to moc nevidím-stejně jako letadla, tam mi chybí ještě 4 a 5.-:eek:;)
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Uz minule se mi nelibila ta serie nahod a je to tu uplne stejne... nezalezi na schopnostech, jen na :
    - nahode na Kole pro kytky
    - nahode na padatka (to mam zabezpeceny prebytek tim ze prechozi nahoda =0)
    - nahode zda z bedny padne dalsi odvar (tuhle nemam)
    - nahode na odehrani hry pro zisk poctu beden s krystaly
    - nahodny zisk krystalu na stonek

    Nejak moc nahod, ze?
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jo jo náhoda a hned je nehoda, stonek být nemusí:) jak psala DANKA je lepší hrát šachy ;), mám 3 krystaly, ehmm tak už 5 (stačí si postěžovat).
     
    Naposledy upraveno: 18/10/20
  5. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Počet krystalů? Nula. Stejně jako sekyrou, tak ani čarovnou holí to Ingrid neumí. Snad se vzpamatuje neb svatý Martin se blíží. Třeba by byla nejlepší na pekáči. :p
    Ale jsem optimistka: akce trvá dlouho, hlavně nezapomenout sbírat odvary na čarování. Třeba to půjde jako s letní akci (perel na rozdávání moc nebylo, ale hlavně, že se nasbíraly).
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Nemusíš naštvávat všechny, stejně Ti jde o to, aby jsi naštvala jednuxD

    [​IMG]
     
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tiež mám ''len'' 9 kryštálov. :(

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 18/10/20
    ezzra, GordonSargent a matlafous123 tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dva.png :D
    Však ono to nějak dopadne, bo ještě se nestalo, aby něco nějak nedopadlo, že jo ;)
     
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hmm, tak já mám krystalů šest. však to snad dopadá...
    Zítra dolítám s letadly .... chybí mi xxl palivo na FL a jedno normální. No stačila jedna plocha, zasela jsem obě, co už, aspoň z toho budou krejcary... Ráno to musím stihnout, než půjdu na brigádu, pak až zase přitáhnu, v rychlosti otočím a doma druhá šichta, úklid, oběd a zahrady.... nemá pršet, tak to nahnat.... Zbývá sklidit jablka a ostříhat 3 jabloně, zazimovat zahradu (jahody) a zrýt + snad udělám i květinovou... aspoň, že broskev se stříhá až na jaře...
    No a do toho on-line výuka, takže úkoly .... já se z toho asi potentočkuji... jdu nahnat havěť do pelechu a připomenout pubošovi, že má jet pro ta skripta a učebnice... do školy... do háje, já potáhnu malou :cry::cry:
     
  10. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Dobré ráno všem ..... asi štěstí padlo na vola (na mě :)), první řádek je aktivován a momentálně mám v zásobě 19 krystalů.
     
  11. neu.pe

    neu.pe Pisálek fóra

    Ahoj , bohužel se mi nepřipisují vyhrané krystaly , nevíte někdo proč ?
     
  12. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    vidím že nejsem sama komu z několika beden nepadne ani 1 krystal a to je právě jediná naděje se k něčemu propracovat-takže stále nebaví
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    neu.pe Co u tebe znamena, ze se nepripisuji krystaly? Jako ze otevres bednu, vypadne ti z ni krystal, ale vpravo dole po vstupu do akce mas pocet nula?
     
    -Jara05- a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  14. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny zaciatok tyzdna...tak u mna Angelina zatial 11 krystalov nadelila,,ale ono to dojde aj ked nebude tych 35ks,,snad to nejako prezijemxDxDnech mate presnu trefu..a plne bedne krystalov..:p
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Mam divne podezreni, mel jsem podle meho 8 krystalu, otevrel jsem par beden a podle meho jsem tam mel 4 krystaly ale kdyz jsem se pak podival, zase vidim ze mam 8 krystalu... bylo to vcera, na jinem pocitaci, takze urcite nemam vic nez 8 krystalu... ze bych byl slepej nebo sklerotik?
     
  16. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Nějak jsem nepochopila kde získám pečivový žeton a tajuplný žeton.Poradí mi někdo?Díky.
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    neu.pe, Tassadar11 - ahoj, pokud máte nějaké nesrovnalosti, obraťte se na herní podporu a požádejte o prověření svého účtu.
    Jak kontaktovatat herní podporu (klik)
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    drahulina - ahoj, pečivový žeton získáš až v akci Pečivo z prázdnoty. Rovněž tajuplný žeton bude až v jedné z dalších akcí

    pečivový žeton.png
    tajuplný žeton.png
     
  18. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    [​IMG]

    nendou ke mě
     
    dasa1143 a matlafous123 tohle ocenili.
  19. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    První dva krystaly padly. Dokonce si mi podařilo 2x dokonalé kouzlo, takže i bedýnek padlo víc. Vypadá to, že se husa Ingrid zamyslela nad možností uplatnění při příležitosti blížícího se sv. Martina. Hop zatím nekřičím neboť jsem ještě nepřeskočila.
     
    maribeja, evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    ja mam stale 6 krystalov no nadej umiera posledna a ked motyka vystreli tak mozno aj krystaliky zacnu padat :D Minule som tiez myslela ze nebudem mat stonky no nakoniec zacali padat a zmakla som to o)))) Tak si drzme palce,mozno ked sa stastie unavi mozno sadne aj na nas co ich mame malo o)))) Pekny vecer prajem :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.