Sága podsvětí (14.10. - 3.11.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já dva, to je bída. Ale u Aquamánie to taky zpočátku vypadalo, že perly (byly to perly, že jo?) v dostatečném množství nebudou a pak mi v dostatečném množství zbyly :). Tak snad to tady bude taky tak.
     
    ezzra, dinoalesi a matlafous123 tohle ocenili.
  2. babča2011

    babča2011 Pilný autor

    začala jsem 4.závod a krystal mám 1 - je to bída
     
  3. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Tak u mna zatial 4 krystaly,,ale verim ze oni naskacu..presne panika bola s perlamy a pri konci by mi vyslo aj na nahrdelnik...necham sa prekvapit...nech sa vam dari mat presny zasah..a ta moja Angelina Jolie,,by sa u mna mohla aj polepsitxD
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Po zkusenostech z minule akce verim, ze kdo se posnazi nasbirat max. pocet zetonu a bude bez obr prostoju sbirat odvary, nebude mit se ziskanim potrebneho poctu krystalu problem (nekdo je bude mit driv, nekdo pozdeji), takze jejich soucasny pocet absolutne neresim ;)
    EDIT: Kdyby to melo nekoho uklidnit: mam 3, ale pocit, ze bych z toho mela panikarit se fakt nedostavuje :p
     
  5. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Ajoj. :inlove:
    9 beden - 0 krystalů. xD Bude legrace. xD
    Ať se daří. ;)
     
  6. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Nevím, jestli má cenu ztrácet čas plněním zbytečných úkolů. Od té doby co se hraje o bedny a náhodné výhry hra upadá. Dříve se o něco hrálo. Když jsi byl aktivní tak jsi byl patřičně odměněn. Nyní se můžeš snažit, ale o zisku rozhoduje náhoda, nebo si to můžeš koupit. A o placení jde v první řadě. Také jsem z 10 beden získal 0 krystalů. Navíc při létání stále musím restartovat protože je okno blokováno.
     
    Zombunny, maribeja a bubla321 tohle ocenili.
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Dolétala jsem celkem v pohodě a mám 3 krystaly.Ke konci jich bude určitě dostatek, tedy aspoň doufám;)
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No jedou tri hrnce na bedny ale z nich po odehrani a otevreni 0 krystalu... jako minule, tak uvidime, tyhle seriove nahody za sebou jsou fakt k nastvani...
     
  9. Monika

    Monika Zelenáč fóra

    Zdravím ;) poradil by mi někdo, jak se mám vrátit zpět na odkrývání jednotlivých polí? Klikla jsem v levo dole na spřádání kouzel a už se z minihry nemůžu dostat zpět, abych odemkla další políčka.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Monika: No, řekla bych, že musíš skládat, dokud neuhraješ dokonalé kouzlo, které minihru ukončí nebo všech pět pokusů...
     
    maribeja, Dave Lister a Monika tohle ocenili.
  11. Monika

    Monika Zelenáč fóra

    Y_n_O: No ale mě ani ta minihra nefunguje, ta šipečka na spuštění je šedá :(
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak to nevím. Zkus vyčistit prohlížeč, návod pro různé prohlížeče je v FAQ a když to nepomůže, tak fakt nevím. Obrať se potom do Technických dotazů, tam jsou odborníci.

    EDIT: teď mne napadlo to nejjednodušší řešení - uhrálas nějakou cenu? Potom je to v pořádku, další hru můžeš hrát, až otevřeš další bednu...
     
    Naposledy upraveno: 16/10/20
    maribeja a Monika tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Monika - ahoj, a máš vybrané komponenty - hlavu, jílec a drahokam ? Nejdřív si je musíš vybrat - sestavit kouzelnou hůl., pak teprve ta šipka zezelená
    komponenty.png

    komponenty02.png

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Y_n_O - ahoj, jakou bednu má otevřít ? Z bedny získá při troše štěstí krystal (ty potřebujeme jen na získání stonků), ale minihra se spouští za čarodějnický odvar - odměna ze speciálního políčka (nebo jedenkráte za trefu na čtvrtý pokus jako bonus).
    Pokud Monika nemá odvar, ani ji to do minihry nepustí
    monih.png
    a ona píše, že se z ní nemůže dostat (to jde taky - křížkem), a nespustí ji - bo má zašedlou šipku o_O
     
    Naposledy upraveno: 16/10/20
    Monika a Y_n_O tohle ocenili.
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Njn, Skali našla ještě jednodušší řešení - neukončenou hru. Ale to už mne nenapadlo vůbec... Snad to Monika zvládne :)

    Skali: bednu, misku, z akce Sága podsvětí, co jí dá ten odvar na kouzlení. Musím přesně formulovat, a s tou neukončenou hrou mi to fakt nenapadlo.
     
    Naposledy upraveno: 16/10/20
    maribeja a Monika tohle ocenili.
  15. Monika

    Monika Zelenáč fóra

    Skali a Y_n_O: Moc děkuji :inlove: nevím, co jsem dělala špatně, ale už to funguje.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Monika - to je super ;)
     
    Monika tohle ocenil(a).
  17. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Ach jo zapomněla jsem odklikávat 23 hodinovku :( -.-
     
  18. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Dnes z 9 beden ani 1 krystal,to je trochu na pováženou,snad se to zlepší.Odklikávám,jen se mi nedaří zkloubit časy sklizení, budu si to muset napsat abych nezapoměla;)
     
  19. elen45

    elen45 Expert fóra

    taky nemám žádný krystal
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já mám krystalů 6, a to většinou mám složené dokonalé kouzlo na čtvrtý nebo pátý pokus, takže těch beden na krystaly moc nebylo. Takže v klidu budu hrát dál, snad nebudu zapomínat vybírat odvary na kouzla ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.