Sága podsvětí (14.10. - 3.11.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Rybedan - dva sú v hre a tri v obchode.
     
    alexandrakerulova00 a Dave Lister tohle ocenili.
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Rybedan, jak píše Peto121. Tři kousky najdeš v obchodě a 2 získáš z deskových her a to u Kočičí víly - 2.část a u Slizké příšery - 1.část.
    Mrkni do >>FAQ k akci<<


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  3. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Husa Ingrid si vzala má slova k srdci. Asi "zagůůglila" a zjistila si, co obnáší svátek svatého Martina. Hluboce se zamyslela, zamakala na sobě a zlepšila se v čarování. Takže dala bedýnky (kolikrát z menšího počtu bedýnek bylo stejně víc krystalů než z většího počtu) a bedýnky daly krystaly už i na druhý stonek. Začínám skrytě doufat, že raději pustí bedýnky s krystaly na dekorku, než aby zimu trávila bez peří. Tu sice neberu jako nezbytně nutnou, ale to jí prosím neříkejte. ;)
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tentokrát to šlo o mnoho lépe než minule.Jen ta minihra byla nudná.
    [​IMG] :)
    Poslední dvě políčka už ani otevírat nebudu.Vyberu raději děsivé sazenice z krámu.
     
  5. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Krystalů už mám nadbytek,kdyby tak šly darovat :)
     
  6. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tiež posledné dve políčka už neriešim.
    [​IMG]
     
  7. vladca

    vladca Stará škola

    v podstate hotovo ... ešte vyzobnem tú bedňu s posilneniami a čau sága :)
    (dnešných 26 bední dalo 7 kryštálov)
    [​IMG]
     
  8. 007lala

    007lala Pilný autor

    Já taky hotovo, ale tak nějak, no.. Dřív, když jsem skončila hru, měla jsem radost a pamatovala jsem si ji, teď je to tak nějak komplikovaný, roztahaný na dlouho, že to bez velkého nadšení dokončím a vlastně ani nijak nejásám. Krystalů bylo dost na oba stonky i dekoraci, dál už se nebudu vůbec namáhat s posledními políčky
     
    -Jara05- a vladca tohle ocenili.
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Hotovo neni, ale druhy stonek je konecne doma, vypadly konecne posledni krystaly... zetony jsem mel akorat na odemceni, tak dojedu posledni akci a bude komplet tahle... no neni to zabava vedet, ze kdyz vypadne neco v akcich a bude problem, tak se dlouhodoba nedokonci bez pomoci nahody...
     
  10. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak ta dekorace za 10 krystalů ještě není, ale to nevadí, stonky byly důležitější, ty už mám oba.
     
  11. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    Hus Ingrid dnes konecne nadelila zvysne tri krystaly ,stonky su komplet ;),ale uz ma to riadne zlostilo,pokusy boli v priemere na druhy krat-ale tie krystaly nie a nie prist aj ku mne :)
     
    -Jara05-, Y_n_O a matlafous123 tohle ocenili.
  12. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    I u mě jsou už všechny stonky aktivní.
    :):):)
    Konečně klidný a pohodový víkend je na obzoru- jenom to počasí. Nevím zač nás Krakonoš trestá, na horách včera poprašek a tady leje a leje. Krásné podzimní dny jsou kde??? .... raději ani neodpovídám.
    :(:(:(
     
  13. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    [​IMG]

    tak včera z 15 beden zas jeden crystal jestli to bude dneska zase tak tu poslední dekorku rovnou odpískám+


    edit- jsem si postěžoval a ted z 16 beden hnedle 4
     
    Naposledy upraveno: 31/10/20
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    petaM2001, ty máš alespoň druhý řádek na stonek, ale já na něj potřebuji ještě dva krystaly a bedny stávkují už druhý den, ani ťuk xD

    EDIT 1. 11.: tak už i u mne bedny dostávkovaly, krystaly dopadaly, druhý řádek mám, na dekorku jich chybí šest... Když nebude, nic se neděje, nouzový stav kvůli tomu snad znovu neprodlouží... :oops:
     
    Naposledy upraveno: 1/11/20
    davidson00, DANKA722 a petaM2001 tohle ocenili.
  15. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak já mám už asi 2 dny komplet hotovo :) Bedny vždy otvírám až večer většinou. Zatím mám navíc 3 krystaly škoda že je nikomu nemohu poslat no :D

    [​IMG]
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Krystaly už nepotřebuji, všechno vyzvednuté a začaly padat jak o život, ze 7 beden hned 3 ;) nebojte napadá
     
    davidson00, evik.chemik a Y_n_O tohle ocenili.
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jak jsem právě zjistil,kdo má všechny krystaly pohromadě,je lepší nechat otevírání bedýnek až po akci.To už by tam krystaly neměli bejt!:)
     
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak chybi jen posledni zeton z vedlejsi akce, nakonec se tedy clovek krystalu dockal... a ted padaj a padaj, nojo... ted uz je to jen o tom co bude za darecky behem dalsich par dni...
     
    davidson00 tohle ocenil(a).
  19. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Husa Ingrid zachráněna. Na pekáč nepůjde (kde ale vezmu husu na pečení - sv. Martin dorazí už za 10 dní)? Ze supermarketu nechci, chtěla jsem eko bio. I když znáte, co se říká? Jaký je rozdíl mezi normálním farmářem a bio farmářem? Normální farmář hnojí za dne bílého a bio farmář v noci jen. xD Ingrid si zachránila i své peří - dekorka je doma. Takže chladem a mrazem v zimně nepojde. Sice dnes strachy kouzla kazila, ale i tak bedny pustily potřebné krystaly - dokonce mám jeden navíc.
    Možnosti čarovat ještě využiji, odměny se hodí. Hezké podzimní odpoledne. Já ho teda mám zkažený, protože jsem si přečetla, kdy by teoreticky měly jít děti do školy. Co z nich bude, sem psát nebudu, protože bych měla ban. >:(
     
    dasa1143, matlafous123 a DANKA722 tohle ocenili.
  20. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak už mám crystal dokonce navíc;)ale jenom jedenxDxDxD
     
    matlafous123, davidson00 a DANKA722 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.