Sága podsvětí (14.10. - 3.11.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ano, pořád budeš uprostřed; ani to středové pole bys neměla, kdybys ho na začátku neaktivovala za tu jednu husu.

    EDIT: zeptej se v Jiných dotazech, jestli by ti pomohlo hrát následující akci Tajuplná noc her.
     
    Naposledy upraveno: 27/10/20
    davidson00 a -Jara05- tohle ocenili.
  2. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak jsem si poprvé zahrál ale jen 20 her,20 ještě mám odehrát a docela aspoň podle se mě dařilo,,49[​IMG] beden na otevření čeká :)

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  3. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    Teoreticky bych už čarodějný odvar sbírat nemusela, krystaly na celou akci jsou "doma" a přitom ze začátku jsem čekala propadák. Tak ať v bednách máte to co potřebujete a chcete.
    Pěkný sváteční den :))
     
  4. Akinom21

    Akinom21 Zelenáč fóra

    Zdravím, můžu poprosit o info, jestli se vám taky stalo, že z 25 beden s krystaly jsem dostala pouze jeden krystal:eek:
     
    davidson00 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Akinom21 , nejsi v tom sám. Mám stejné štěstí :sleepy:
     
    polacka a -Jara05- tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já jsem dnes měla štěstí opravdové, šest beden (všech pět kouzel na poslední pokus, s jednou bednou, poslední vyplivlo to Dokonalé se dvěma xD) a z beden dva krystaly. Takže na druhý řádek chybí už jen tři. Snad to bude jako s perlami a nakonec získám i tu dekoraci :)
     
    Naposledy upraveno: 28/10/20
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No konecne padly 4 krystaly ze 17 beden a tak jsem "riskoval" a vzal dekorku Ingrid... uz pada 5 her za den a tedy kolem 10 beden (nekdy 1 a nekdy 3 za hru), to by uz na druhy stonek melo za par dnu stacit...
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Uz mam jednu nohu na stole... druhou si tam hodim o 2 krystaly pozdeji ;)
     
    Naposledy upraveno: 28/10/20
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    matlafous123 tohle ocenil(a).
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Peto121 To vis, blizi se Samhain, tak jsem trochu podmazla Cailleach, aby mi uvarila kouzelny lektvar o trochu driv :p;)
     
    Y_n_O a Peto121 tohle ocenili.
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mám 19 krystalů a furt mi nejde odemknout druhý stonek. Nálepku 3 mám taky.
    Musím napřed odemknout Ingrid?:eek:
     
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    dasa1143 Na druhy stonek potrebujes tajuplne zetony z akce, ktera dneska zacala (Tajuplna noc her). Ingrid odemykat nemusis.

    EDIT: Nalepka 3 nestaci, musis odemknout jeste odvar a ZB, pak se teprve dostanes k radku na stonku.
     
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    No nazdar. Díky moc;):(
    I tobě díky
     
    Naposledy upraveno: 28/10/20
    Dave Lister a matlafous123 tohle ocenili.
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dasa1143, na získání druhého stonku je potřeba otevřít políčka 13, 16, 18, 15 (stonek). Přesně jak píše matlafous123.


    upload_2020-10-28_19-24-31.png

    upload_2020-10-28_19-25-53.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  15. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    :) ach tie krystaly,ale snad zajtra dopadaju [​IMG]
     
    dasa1143 a matlafous123 tohle ocenili.
  16. doben

    doben Ikona fóra

    Před chvílí padl poslední krystal. ;)

    [​IMG]
     
  17. 38mina38

    38mina38 Zelenáč fóra

    Dobrý den,
    kde ziskam dalsie žetony do sagy podsvetia?ci to je o nahode,ked skoro skoncil pretek lietadlom?Mira
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Taky vypadlo 7 krystalů a tato akce je hotová, už tam půjdu vždy jen si zahrát a odměny jsou dobré ;)
     
    -migos-, matlafous123 a Ciri13 tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    38mina38 - dobrý den, žetony do akce Sága podsvětí získáváme v souběžných akcích. Za sebou už máme dvě akce - Půlnoční závod a Pečivo z prázdnoty, a momentálně nám běží poslední část této trilogie - Tajuplná noc her, ve které získáváme poslední z žetonů - tajuplné žetony.
     
  20. Rybedan

    Rybedan Pisálek fóra

    Ahoj,kde získám ten 5. tajuplný žeton co je potřeba.Mám 4 ,tři z obchodu,jeden z deskové hry a ten pátý nevím kde hledat.Díky za radu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.