Rysí skrýš (4.1. - 10.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 3/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Souhlasím s vámi. Přestože mnoho místních zvířat má podivné výrazy, tak v tomto bych rysa moc nehledala. Spíše to vypadá jako strhané stařecké tváře podivného kočkopsa a ne něžný kočičí výraz středně velké šelmičky. Třeba to časem změní jako některá jiná zvířata. Akci se pokusím udělat a pak uvidíme.
     
  2. Pecuska007

    Pecuska007 Vycházející hvězda fóra

    Možná jsem to přehlédla ale pokud ne tak bude potřeba rysa i výrobnu koupit. Tudíž jsou počty malinko jiné :)

    kopřiva 13.500
    sušenky 741

    rysů 28 (15 do úkolů, 12 na lízátka)
    lízátek 12


    Musím říct, že jsem na sebe náležitě pyšná :D i po 4 letech doma a roce kojení mi to pálí :D

    EDIT počítat sice umím ale číst asi ne :D už jsem si všimla, že továrnu dostaneme :D tak upraveno :D
     
  3. burds

    burds Titán fóra

    Do akce jdu.Doufám že budu moct krmit SK to by šlo rychleji.Ale myslím že ano SK je za fl a pak bude šlechtící akce tak předpokládám,že RT bude chtít na SK vydělat.
     
  4. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Koukám, celkem nepovedená má příbuzná šelma kočkovitá.
    Já tam vidím pitbula.
    Za pár kopřiv, co bychom tak mohli chtít?
    :D
    matlafous - na Evičku mi nesahej, však ženská má v zimě zahřát a v létě
    vrhat pořádný stín.
    :D

    Edit
    matlafous - na co ty hned myslíš?
    Jasně, že mám na mysli slovně, když tě neznám.
    Eva je přece zpěvačka, ne modelka a ženská, která chrastí svými kostmi,
    je vlastně k ničemu.
    Asi se vydám na Rysy.
    xD
     
    Naposledy upraveno: 3/1/18
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pecuska007 Ti teda nevim, jestli jsem na to dostatecne pysna, ale stacilo mi si precist prispevek od makak-magot xD

    Mikeš Sahat? o_O Boze chran! :oops:
     
    Naposledy upraveno: 3/1/18
  6. Pecuska007

    Pecuska007 Vycházející hvězda fóra

    asi tím nikoho tady neohromím ale přišla jsem na to jak ušetřit cca 7 rysů :) a díky tomu 1750 kopřiv a 133 sušenek na krmení :)
    Stačí splnit (klidně celou) první místnost z druhé a třetí jen první úkol a ze čtvrté první dva (ale klidně hned všechny :) ) ve čtvrtém je oranžový výběh který dává 2 rysy :) tudíž :D rysy na zbylé úkoly už budeme sklízet pěkně do dvou :) děkuji všem kteří dočetli až sem a nemají mě za úplného blázna :D třeba to někomu pomůže, doma to nikoho nezajímá, krom dětí které mi to odkývají ale myslí si své :D
     
  7. lase2

    lase2 Magnát fóra

    Pecuska : díky, to je moc dobrá připomínka :)
     
  8. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Pecuska007 - tady je bláznů (včetně mě), tím se netrap a vítej mezi nás. Soukromě tomuto cirkusu říkám Cvokrama :D
     
  9. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    myslím, že jak rys tak továrna půjdou krmit SK. Nevěřím tomu, že by programátoři byli schopni lehce udělat výjimku, kterou by hned po akci zrušili. 39 SK mě nezabije ani nespasí - teď jsem nacpal víc kočičím vílám. Jelikož potřebuji plochy pro pěstování sladkého jetele a pro výrobny na poslední družstevní úkoly, tak použití SK je jasné.
     
  10. lase2

    lase2 Magnát fóra

    No jen aby šlo použít. I já to asi risknu, pojedu bez přípravy a budu doufat že se spokojí s SK. Pokud ne, do 2 dnů otevírám Bér, tak ho i se Šípkem zaliju produkty chemického původu (SH) a padátka hold dohoním při akci. Tlusťoučký je, asi sežere na co přijde, tak snad tedy i to SK :D
     
  11. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Mám tady jeden drobný nápad, jak ušetřit množství pěstovaných kopřiv a potřebné množství padátek.
    Z prvního úkolu stačí nejprve splnit stříbrný úkol => 4 rysí stáje => 3 x 4 + 1 x 1 = 13 rysů (7 rysů na dodání + 6 rysů do výrobny lízátek). Pak stačí splnit stříbrný úkol ze 2. úkolu (dodat 2 rysy) a ze 3. úkolu (dodat 1 lízátko) a rázem jsem u čtvrtého úkolu.
    Zde musím ve stříbrném úkolu dodat 5 rysů a ve zlatém 5 lízátek => dostanu oranžovou rysí stáj, která (pokud se nemýlím) dává 2 rysy (a šetří tak krmivo, tedy i kopřivy).
    Takže v konečném důsledku nemusíme pěstovat té kopřivy zas až tolik (jakkoli ji stejně budeme pěstovat na krmivo do budoucna).
    Ale pro splnění akce tak nebude té kopřivy potřeba tolik a taky bude lepší namlít krmivo po akci, protože nebudou potřeba padátka (budou nahrazena žaludy) a místo 250 ks kopřivy bude stačit 20 ks.

    Nemám to ještě přesně spočítáno, jakou úsporu bude představovat použití oranžové rysí stáje, nicméně určitě to nějaká úspora bude.

    A to raději nemluvím o (pravděpodobně) možném krmení rysů SKáčkem, protože tam v krajním případě bude stačit napěstovat pro splnění akce právě jen a jen 3750 ks kopřiv (a samozřejmě něco navíc kvůli budoucímu krmení). V případě použití SK by pak dokonce nemělo hrát pražádnou roli množství padátek.

    Takže shrnuto a podtrženo: Při vhodné strategii to vypadá na celkem přívětivou akci.

    EDIT: Jak se dalo čekat, nejsem první, koho použití oranžové rysí stáje napadlo, ale když už jsem to sepsal, mazat to nebudu... :)
     
  12. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Chtěla bych se zeptat, jestli bude kopřiva i během akce brána jako kategorie "ostatní", a tak by se na ní vztahovaly i bonusy anebo jako "akční" a tak nic? Asi vím, jaká bude odpověď, ale co kdyby náhodou.

    Edit: nezmarka.cz - děkuji
     
    Naposledy upraveno: 3/1/18
  13. kreator88

    kreator88 Zelenáč fóra

    Pecuska007-ano,tudíž jsou počty malinko jiné,v tom případě nechápu moderátora,proč uvádí mylné informace v CO JE POTŘEBA.To taky nemusím ani věřit tomu,co ZÍSKÁM.
     
  14. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj zahradnice4,
    v průběhu akce bude kopřiva akční plodinou a až po skončení se změní její kategorie.
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    kreator88 Oni by taky moderatori nemuseli psat nic a pak bych chtela videt to halooo, ktere by tu nastalo, protoze by polovina z vas nevedela, co ma delat.
     
  16. lase2

    lase2 Magnát fóra

    Nezmarko.cz, neporadíš nám zda bude možné v průběhu akce ty rysáky krmit SKáčkem (příp. i jejich výrobny?)
     
  17. Arči1000

    Arči1000 Pisálek fóra

    ZdravímVás,milí farmáři!Děkuji za dobrý nápad s dodáváním,budeme mít tím ušetřeno hodně času.V krmení SK v akci moc nevěřím,ale byla bych taky moc ráda.Rys je zatím chudáček divnej,asi má ve škraních moc krmiva a moc mu to nechutná.:wuerg:
     
  18. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    Všem farmářům hodně zdraví v tom novém roce..
    na akci jsem se těšila že konečně bude ve hře moje oblíbené zvířatko...tedy rys,,,ale co s ním grafik provedl...no to je ..škoda slov
    souhlasím aby celý RT ,nejen grafik dostal permici do zoo a nové pastelky.
    to i můj puberťák umí nakreslit lepšího
     
  19. lase2

    lase2 Magnát fóra

    ještě matlafousku doplním v její reakci na kreator88: Co je potřeba: 3750x kopřiva, 15x rys, 12x tlapkové lízátko
    A to platí v plném rozsahu, nechápu co se ti na tom zdá chybného ???? Nikde se tam nepíše o počtech krmiva, a tedy kopřivy a padátek na jeho umletí....
     
  20. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj lase2,
    to já opravdu nevím, ale můžu vznést dotaz. Nejpozději zítra po získání chlévů to budeme vědět všichni. I když chápu, že pro někeré jsou předpříprava a propočítání možností důležité třeba pro časové (ne)možnosti.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.