Runy (10.3. - 13.3.)

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem BlackDragon, 10/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jakému druhu run dáváte přednost?

Anketa uzavřena 13/3/15.
  1. A: Runy související se šlechtěním

    5.2%
  2. B: Runy související s řemesly

    0.5%
  3. C: Runy pro více prostoru

    38.9%
  4. D: Runy související s Bahamaramou

    12.1%
  5. E: Runy s bonusy (např. vyšší efektivita hnojiva/superhnojiva, zkrácení času chlévů...)

    8.1%
  6. F: Runy s různými předměty (např. broskvoň, floreny, bedna s nářadím…)

    6.3%
  7. G: Nepoužívám Strom moudrosti

    0.1%
  8. H: Mám rád(a) všechny runy

    28.8%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Otami59

    Otami59 Pisálek fóra

    Já hlasovala pro prostor na farmě. A čím víc, tím líp. Ovocný sad nebo výběh pro zvířata. Nebo raději oboje....xD
     
    David.Beckham tohle ocenil(a).
  2. bugsym

    bugsym Zelenáč fóra

    V podstatě mě další runy nezajímají - jsem lv. 91 a chybí mi přes 700 hvězdiček na dodělání stromu. Při mizerných cenách v akcích byly alespoň hvězdy motivací, proč akci vůbec plnit. Z úkolů v Družstvu zmizely Floreny jako odměny. Teď z akcí mizí hvězdy. Po více jak třech letech s Farmeramou a neustálém znepříjemňování hry, už asi zmizím i já...
     
  3. fujtajblinka

    fujtajblinka Stálice fóra

    Jak správně hlasovat? Chtěla bych hlasovat pro i D, F ale není to možné.Tudíž volba padla na prostor - jakýkoli. Dekorky,stromky i chévy se hromadí v liště místo aby plnili účel :sleepy:.
    Snad příště získáme možnost volit více možností než jen jednu, takhle to je tak trochu moje "zkreslená" představa
     
  4. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Jsem pro více prostoru, chlévů a stromů pořád přibývá a není skoro vůbec už kde pěstovat plodiny
     
  5. Rendaakuba

    Rendaakuba Rádoby autor

    ráda bych runy C,D,E F
     
  6. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    • Prosím nevkládej více příspěvků hned pod sebe. Když chceš něco dopsat nebo změnit, použij u svého příspěvku volbu upravit. Pajda361
    Souhlasím naprosto.

    Já chci runu na BAHAMU,abych mohl v mlýně vyrábět SK pro pandy,opice,velbloudy... Proč to musím vyrábět v druhém mlýně. Nemá to logiku. Proč to mlýn na BAHAMĚ neumí,když tam ty zvířata jdou vychovat a nikde jinde ??? Co říkáte hřáči !!! Mám pravdu ???
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/3/15
  7. ivos50

    ivos50 Pisálek fóra

    Ahoj, tak jak většina z Vás i já jsem doslova znechucen novými postupy v této hře - konec hvězdiček v krátkodobých úkolech, málo prostoru, mnoho věcí nefungujících - mentoři, kino ..... A co s tím - změnu. Hraji více jak 2 roky a stále častěji myslím na konec.
     
    rossi1972 a David.Beckham tohle ocenili.
  8. siguška

    siguška Pisálek fóra

    Nemůžu volit nic jiného než C , to je nejdůležitější ... Ale hodí se i D,E,F
    V tomto hlasování musí vyhrát rozum, ne farmářova pověstná "muška jenom zlatá
     
  9. taraba

    taraba Pisálek fóra

    Nevím proč nebo z jakého důvodu si nemohu vybrat více možností, tím je celá anketa naprosto k ničemu, a samozřejmě zcela znehodnocena a ztráta času. Poslední také bránila a omezovala vyjádření hráčů.
     
  10. David.Beckham

    David.Beckham Zelenáč fóra

    Opět nesmyslné hlasování bez možnosti vybrat víc odpovědí. Hlasoval jsem H, ale není to tak úplně pravda...
     
  11. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Hlasovala jsem pro C - pro více prostoru. Hodila by se plocha jen pro stromy a plocha jen pro zvířátka.
    Jinak musím souhlasit s tím, že anketa postrádá smysl, pokud nemůžeme zvolit víc možností, ale to je zřejmě házení hrachu na stěnu :(
     
  12. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Samozřejmě že je podle mého potřeba více prostoru. Nadchl by mě sad a ZOO, kam by se dala nandat všechna zvířata, která podle mého názoru na farmu nepatří. - třeba vlci, lišky, chameloeni, kiwi atd. Ale o tom asi nemá cenu ani uvažovat.
     
    astrid888 tohle ocenil(a).
  13. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Samozrejme,že som hlasovala za všetky runy. Všetky sú potrebné. Či už rozšírenie plôch, či nové recepty, alebo Bahama.Ale mám pocit,že to nepovedie k ničomu:(
     
    astrid888 tohle ocenil(a).
  14. pompo68

    pompo68 Vážený autor

    Takže nejdříve nám vezmou hvězdy a potom se zeptají kam bych je dal. To je jako se zeptat hluchého jakou pustit písničku. Ale nejspíš se brzy objeví dárkové koše plné hvězdiček za výhodné ceny.
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  15. Jasanka93

    Jasanka93 Pisálek fóra

    Já jsem hlavně pro runu na více prostoru.. Proč třeba nemít kousek místa jenom na stromy - sad?? Takle jsou zbytečně na poli, kde zabírají místo pro pěstování rostlin.. A také nějaké nové runy na Baharamu, tam je trochu nešťastně vyřešené otevírání čehokoliv přes těžko dostupné banány..
     
    Jeanie70 tohle ocenil(a).
  16. vavatava

    vavatava Pisálek fóra

    som tiez za priestor
     
  17. darinamandarina

    darinamandarina Rádoby autor

    trebalo by nieco urobit s priestorom a hlavne skratit trosku vyrobne casy,aj darky by sa mohli tiez zlepsit
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.