Runy (10.3. - 13.3.)

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem BlackDragon, 10/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jakému druhu run dáváte přednost?

Anketa uzavřena 13/3/15.
  1. A: Runy související se šlechtěním

    5.2%
  2. B: Runy související s řemesly

    0.5%
  3. C: Runy pro více prostoru

    38.9%
  4. D: Runy související s Bahamaramou

    12.1%
  5. E: Runy s bonusy (např. vyšší efektivita hnojiva/superhnojiva, zkrácení času chlévů...)

    8.1%
  6. F: Runy s různými předměty (např. broskvoň, floreny, bedna s nářadím…)

    6.3%
  7. G: Nepoužívám Strom moudrosti

    0.1%
  8. H: Mám rád(a) všechny runy

    28.8%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Hlasovala jsem pro runy na více prostoru, ale rozhodně by se hodili i runy pro zasílání více dárků, ale taky pro bahu a taky na Floreny.
     
  2. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Také bych uvítala možnost hlasovat pro více možností :( tak to jsem dala všechny runy ale jinak bych zvolila C,D,F ;)
     
    zuza31 a rarasek1999 tohle ocenili.
  3. lucie2014

    lucie2014 Zelenáč fóra

    Ja bych dala runu na kino aby poradne funkovalo
     
    nanyblacks, zuzana57 a Bessinka tohle ocenili.
  4. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    chtěla bych C,D,E ale muzu dat jen 1 :( tak jsem dala C
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  5. antigona00

    antigona00 Perspektivní autor

    Tak já bych byla pro runu mlýna. Tak jako si můžu přes runy zvyšovat objem vody a hnoje myslím, že v pěti krocích, tak bych u mlýna zvyšovala možnost fronty mletí. Teď můžu aktuálně mlít jen jedno krmivo, jsem-li přes den v práci, odpoledne to nedoženu a zvířátka mi hladoví, jelikož jsem spořivá a krmivo nekupuju. Takže by mě potěšila možnost při všech otevřených krocích runy mlýna (kdyby jich teda bylo 5) do fronty třeba 5 krmiv, jedno domele a aktuálně hned navazuje další atd atd....
     
    DivasPopi a nepovimka72 tohle ocenili.
  6. zuzana57

    zuzana57 Rádoby autor

    Také bych hlasovala pro více run, ale na co hlasovat když zrušili hvězdičky z krátkodobých úkolů a stálé úkoly mám skoro hotové,tam mohu získat už jen kolem 80ti hvězdiček! Takže na co nové runy když nám sebraly hvězdičky!:( Jinak bych hlasovala pro C a E a přidala bych zkrácení dlouhodobých stájí a výroben,přidání sousedů a možnost posílat více dárků, jistě by se toho našlo víc.;)
     
  7. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    Dle mého názoru, zde bych pouze rozšírila runy na strom moudrosti, neboť prospěšné jsou všechny, a to jak pro začínající, tak pokročilé hráče.;)
     
    Julinka11, pajaable a nanyblacks tohle ocenili.
  8. Rony84

    Rony84 Perspektivní autor

    Rozhodně prostor..
    Popř. vymyslet runu pro ovocný sad nebo zoo, kde bude několik políček jenom na stromy nebo jenom na zvířata, ať to při každé akci nemusíme do zblbnutí uklízet a potom zase sázet.
    A hodila by se runa na zkrácení doby mletí SK.
     
    Naposledy upraveno: 11/3/15
  9. -Tonda1-

    -Tonda1- Rádoby autor

    Rozhodně jsem pro runy prostorové. Jinak nechápu, proč jsou v akcích za odměny dekorace, tajemné stromky, chlévy a jiné, když se splní akce nebo koupí tajemka, tak to jde stejně vše většinou do lišty. To je možná výhodné pro začátečníky, ale pro nás, co hrajeme roky, už se to nedá kam dávat. Co je mi platné, že dostanu dekoraci, ale budu muset jinou šoupnout do lišty, abych to pozměnil. Nula od nuly pojde. Množství BZ do dalších postupů, budou pomalu v "miliardách" a v liště zahálí hafo věcí se spousty BZ, úplně zbytečně. Takže palec nahoru pro PROSTOR............
     
  10. stefanyp

    stefanyp Pisálek fóra

    Runy pro více prostoru určitě, pak bych uvítala jakoukoliv možnost pro zrychlení dlouhotrvajících výroben tak, aby se daly vybírat častěji než jednou denně a to nejlépe v předem daný čas pro sjednocení, ideálně třeba 2 x za 24 hod. a cokoliv pro možnost snadnějšího získání nejvyššího stupně šlechtěnců.
    A pak taky samozřejmě ponechat hvězdičky za akční úkoly, aby bylo možně runy aktivovat.....
     
    Jeanie70, DivasPopi a anajavonuj tohle ocenili.
  11. duha63

    duha63 Pisálek fóra

    som v 89 lvl a tiez nemám dost hviezdičiek na aktiváciu všetkých run. Nové runy budú pre mňa nedostupné. Bola by som zato, aby v krátkodobých úlohach sa ako odmeny znovu objavili hviezdičky.
     
    zuzana57 tohle ocenil(a).
  12. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Určitě runa pro více prostoru. Volím C...Další plocha by bodla a je jedno, zda bude sadbová nebo dekorační.
     
    zuzana57, anajavonuj a pajaable tohle ocenili.
  13. fortunela

    fortunela Pisálek fóra

    hlasovala jsem pro H, potřebuji vše z toho. Mě by třeba potěšila také runa pro posílání čehokoliv v obchodovat a darovat.
     
    David.Beckham tohle ocenil(a).
  14. pardalka

    pardalka Pisálek fóra

    Rozhodně jsem pro větší prostor. I když někdo hlasuje jinak, tak prostor by se mu určitě hodil také. I nováčkům, pokud budou chtít hrát několik let. Když jsou nějaké akce a tajemné "cosi", tak je to výhodné pouze pro RT, ty mají své jisté, ale dlouholetý hráči potřebují prostor, protože jinak vše vysoutěžené putuje rovnou do lišty. A to ani nezmiňuji obrstromy a obrstáje, které zaberou spoustu místa.
     
    zuzana57, Julinka11 a anajavonuj tohle ocenili.
  15. zombik9

    zombik9 Perspektivní autor

    Já myslím, že by bylo dobrý, kdyby se rozšířila runa s broskvoní a přidalo by se tam ještě pár stromů (např. Kaštan, listnáč, Jinan, Mirabelka, Magnólie...)
     
    David.Beckham a zuzana57 tohle ocenili.
  16. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    Tak jak plno příspěvků přede mnou..hlasovala bych pro více možností..vzhledem k tomu...že nelze..tak prioritou pro mě.. je určitě prostor..ten je potřeba opravdu nutně.. a pak bych volila D a E...
     
  17. Flaxík

    Flaxík Zelenáč fóra

    Jednoznačně větší prostor, i když v podstatě všechny runy mají něco do sebe. Problém je, jak už bylo zmíněno, s naprostým nedostatkem hvězdiček z družstva. Kdo začal pozdě, už nemá šanci doplnit ani stávající strom.
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  18. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    mám už jen 122 hvězdiček a to není zrovna mnoho tak co se tady řeší ohledně runy, když nemám dostatek hvězdiček?
     
    Jeanie70, David.Beckham a zuzana57 tohle ocenili.
  19. Kačí2

    Kačí2 Pisálek fóra

    Jsem pro prostor. Hvězdiček mají dlouhohrající hrače už do tisíců. Já např skoro 3tis. Hvězdičky bych nechala jako odměny tak, jak bylo doposud, aby i začátečníci měli možnost si je nakřečkovat. A nebo dekorky, které dávají hvězdy. Jednou to tak bylo. (Pokud se nemýlím a není stále v prodeji. Nepídila jsem se.)
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  20. mamina32

    mamina32 Zelenáč fóra

    já jsem pro rozšíření pěstovací plochy na bahamaramě)))):);)
     
    David.Beckham a zombik9 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.