Rudolfova zimní dovolená (5.1. - 10.1.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/1/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Akce hotová.
    Nejradši jsem sledovala to autíčko na tom sněhu, jak s sebou házelo.
    To bylo super.
     
  2. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Mám také hotovo, dnes se zpožděním, museli jsme hrát karty. Oceloti makají, rybička také. Všem přeji pořádné přeskoky. Tentokrát mi nezbylo ani jedno padátko. Takže perfektní šlechtění.
     
  3. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Rovnou z práce jsem jela na zimní dovolenou a ani jsem nevylezla z postele hah :D to byla ale jízda ;) :D
    [​IMG]
     
  4. dasla

    dasla Rádoby autor

    Také hotovo, parádní akcička.
     
  5. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Ako som písal. Rýchla akcia, keďže po spustení všetkých bonusov a o 50% rýchlejší chov som nemusel čakať- šľachtenie bolo ihneď hotovéééé. Akcia cca 10 minút. Ostatným želáme veľa šťastia pri plnení úloh. ;)
     
  6. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Hotovo cca za hodinu. ještě jsem přitom upekla domácí chleba ;)
    Tyhle akce jsou super,hlavně když je dost zvířátek ve stodole.
    Všem přeji úspěšné splnění akce:)
    Dobrou noc a krásné sny....
     
  7. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Včera sem zaspala, tak doufám, že bude BB i o víkendu. Už se těším :)


    A jak koukám tak bude i sleva, to se bude šlechtit jedna básen :music:
     
    Naposledy upraveno: 6/1/23
  8. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím.Akce s bonusy hotová do 10 minut.Padl mě,světe div se,nejvyšší šlechtěnec ryb a sloni dvakrát hasič a 2 nervózní anakondy.(ze základu)Spokojenost.;)
     
  9. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Přišel jsem večer z práce domů, zbyla mi na šlechtící akci s babyboomem jen hodina a čtvrt. Stihl jsem. Jsem hrdým majitelem stonku a těch nových zvířat. O těch akorát vím, že byli přidáni. Z jakostájí mi padají "úžasné odměny", ale tyto nikoli:oops:.
    :p:)Tyto akce jsou super - člověk zúročí ty potvůrky z beden, SK mám také z beden - není co řešit. Všem přeji, ať se dílo daří a nějaké ty přeskoky.
     
  10. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Mám to také tak, z beden se toho valí spousta, takhle se to parádně využije. Když si vzpomenu, že šlechtící akce jsem neměla ráda a dokonce jsem je i vynechávala...:p
    Sice jsem to spláchla rychle, ale vzhledem k tomu, že pozítří jsou slevičky, asi si ještě trochu pošlechtím.:)
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Chjo, BB až od neděle? Co už, tak se zítra budu věnovat Krampusovi a Rudolf počká, až se v neděli večer vrátím z práce. :)
     
  12. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Počkám na zítra na BB i slevy. Kdo šetří, má za tři. 8) Však akce neuteče...
     
  13. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Akcia Hotova Jazierko pre ohnivé ryby už nakrmene
     
  14. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    René, já a Rudolf, chodíváme na golf... nebo spíš na sáňky a brusle... Hotovo.
     
  15. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak jsem si taky počkal až bude za 1SK a hotovo.

    [​IMG]
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak hotovo, za napadané mince jsem dokoupila vrtulky a eSHáčko, které jsem včera utratila za laskavec. Není to z obchodu nic moc, ale co je doma, to se počítá. Ono to z obříků, beden a vehiklu zase napadá na další použití :)
    Gratuluji hotovsonům a kdo se ještě se šlechtěním trápí, přeji zdárné ukončení akce :)
    Já ty přeskoky moc nesleduju, ale padl mi ze základních netopýrů sportovec a ze základních žraloků žralok bílý.
     
    Naposledy upraveno: 8/1/23
  17. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Mladez vo stvrtok meskala a kedze som mala vsetko nachystane tak sup na farmu a pustila som sa do akcie :music: bola hotova za chvilku no potom som kuk kalendar a ked som videla ze je v nedelu slachtenie za 1 sk. tak som si nasomrala ze som sem liezla :mad:xDxDxD bosorka slachtila az dnes a ja som si samozrejme este zaslachtila aj za 1sk az na doraz xDxDxD
     
  18. stefan.h

    stefan.h Perspektivní autor

    Tak som si počkal na 1SH a akciu spravil :)..
    Pekný deň,prajem..
    .;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.