Rozšíření levelů na farmě (30.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    a je to, pajda361 nám zase radosť pokazil ;)
     
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Milka66 také dobré bryndzové halušky a s oškvarkami mňam.Dal by som si.Ja kým sa prehupnem do 200-ky levelu tak to mi brada narastie až po zemxD;);).
     
  3. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Stromy za levely samé vykopávky,floren samozřejmě ani jeden,tak jako se vším na mé farmě.Tenhle dar - nedar,si klidně mohlo RT odpustit,škoda to dávat na plac.:mad:>:(:inlove:
     
    evainfo a babako tohle ocenili.
  4. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Hezký večer.
    Jsem zvědavá,jak pošlapeme,level od levelu bude potřeba BZ nehorázně narůstat,to už budu
    asi hrát na krchově. A když jsem u toho krchova...v Měsíčním světě nebudou platit zakoupené
    bonusy? To mě tedy RT pěkně krklo,protože právě ve Strašidelném domě má člověk dekorek až po věžičky a dávají slušná BéZetka.Tož,tohle mi jako mozek nebere.Bonusy jsou určené na zvýšení BZ,ale BZ z dekorek ze straši baráku budou asi nějaká podivná,když se jich to netýká..
    xDxD
    Myšlení některých RT makáčů nejsem někdy schopná pochopit,asi mám starý mozeček.
    xD
    Tak jsem se těšila,že konečně lezu k té 200stovce a teď mi sklapla protéza.
    :pxD
     
  5. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ale jste mi udělali chutě ,mňamy,ňam.:D Hned zítra jdu do krámu zvizitírovat je, zda mají rané zelíčko, a pakliže bude - tak to vidím na gnoči se zelím a zelnou polévku ze zbytku zelí. Akorát s tím uzeným bude problém - mám ho v mrazáku a bez zelí je mi na nic. No tak to vaření posunu o den, však nikde nehoří - stejně postupuji na farmě. Trvá mi level týden či deset dní - no problem. Takže - svatého Petra požádám u brány hned o wifi a pojedu... :);)No co to kecám - on mě na obláček nepustí!:cry: Tak zaberu Luciperovi kancl;)
     
  6. pompo68

    pompo68 Vážený autor

    Je to super akorát je mrzuté že už asi budu ve stavu že nebudu přemýšlet jaký úkol splnit ale proč jsem vlastně zapínal počítač. Všem nesmrtelným hodně štěstí v dobývání vrcholu. 300,400,500,600,..................atd.
     
  7. zajda45

    zajda45 Zelenáč fóra

    Mám dotaz, balíček s +1500 BZ je na první straně za 215,- Kč a když bych ho chtěla koupit, tak je za 250,-. To už je o kajdu levnější kombinace s +1000 a +500 BZ, takže celkem nelogické. Jak je to teda správně, protože u dvou, které jsem původně chtěla koupit, je to rozdíl 70,- Kč a to není zrovna málo. -.-
     
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj zajda45,

    bohužel platí to co je ve hře a teď to bohužel už neprověříme. Pokusíme se zítra zjistit, kde je zádrhel, ale předpokládám, že s cenou nikdo nehne a to vzhledem k tomu, že někteří již balíček zakoupili. Ty ceny vychází z testů a bohužel i tady platí, že ve hře můžou být některé věci jinak.
     
    zajda45 a Skali tohle ocenili.
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali, nad tím, jestli bude sousedům vyplacený nájem ze všech levlů, nebo jen z toho, do kterého poposkočili, jsem se po oznámení zamyslela... poskok o 13 levlů 6923 BZ to je 532,5 a jinde jen o jeden a hned 584O ,má cenu si ty dvoustovkáře vůbec držet?;)xD
     
    evainfo, -Kuteno- a DANKA722 tohle ocenili.
  10. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    GordonSargent, a čo, teraz ma vyhodíš? a keď pošlem Slaný koláč? aj dvaxD a nechám si u RT preplatiť8)
     
    -Kuteno- a GordonSargent tohle ocenili.
  11. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Tak tohle je novinka, která je mi totálně ukradená. To je taková haluz, až je to abstraktní a absurdní. Ale na tu tabulku s těma novýma plodinama se hezky kouká. Až mi slzička ukápla, že na ten len, který se mi tolik líbí, se asi už do smrti nedohrabu...
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent - To víš, že má. Jako motivaci přeci. Hnací motor. Poženou tě kupředu, zpátky ni krok :D
     
    evainfo, -Kuteno- a DANKA722 tohle ocenili.
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, když jsi odcházela do farmářského důchodu,tak jsem Tě na tento problém upozornila a pokud si pamatuji, tak jsi poslala jediný slaný koláč ,to je pouhých 12 5OO BZ . Když vezmu v úvahu, že za 13 levlů bych mohla dostat až 9O tisíc... ;)

    Skali,když jsem viděla, co by mně pak čekalo, tak se raději mezi 100 a 200 zakopámxD
     
  14. zajda45

    zajda45 Zelenáč fóra

    Pajdo díky, i když moc jsi mě nepotěšil. Ještě si rozmyslím, co tedy nakonec koupím :oops:
     
  15. JerryXX

    JerryXX Zelenáč fóra

    Ne, že by se mě to týkalo při mém levlu 131, ale zvědavost mi nedá. Může mi, prosím, někdo říct, co je v úkolu Pomněnky ta Oranžová barva, co se dodává? V nových rostlinách jsem ji nenašla. Navíc už vidím, jak by mě po těch letech, než úkoly splním, nadchlo jako odměna červenčí hnízdo nebo pekanový strom. :)
    Ale na druhou stranu - díky stonku a odměnám v parku postupuji u levlů daleko rychleji než dříve. Pokud to bude vzestupně pokračovat (řádky se ziskem BZ přibývat), neměl by být ten level 300 pro některé hráče třeba tak daleko. Já zatím nepomýšlím ani na tu 200.

    makak-magot, Casey27: I já děkuji. :) Nejen za vysvětlení, ale i za spočítání potřebných trubek. :)
     
    Naposledy upraveno: 31/5/18
  16. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    JerryXX: Taky doufám, že je to nějaký překlep. Jediná Oranžová barva, kterou si pamatuji, je ta z akce Den královny z roku 2012. Zkracovala dobu růstu o 10%. Ale v těchhle počtech by to byla vražda... Předpokládám, že to má být Oranžová maceška, která se v popisu žádného úkolu neobjevuje...

    Casey27: Díky
     
    Naposledy upraveno: 31/5/18
  17. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    makak: Ano je to oranžová maceška ,-) [​IMG]
     
    makak-magot tohle ocenil(a).
  18. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    jak to,že ten balíček 1500% nefunguje na Baha??Nikde není psáno,že je jen pro klasickou farmu,nebo je??Já to nenašel.
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nemohu se dočkat až v roce 2073 dosáhnu level 300 a dostanu za odměnu již svou pětistou hrušeň XXL a k tomu 2x XXL švestku!8)
    Pajdův pravnuk mě udělí už druhé napomenutí za nejapné poznámky na adresu RT,které vinou globálního oteplování momentálně sídlí v Grónsku.:eek:o_O
     
  20. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím immortal67, je to psáno pod balíčky a zcela zřetelně a jasně viz screen, navíc je u balíčků psáno BZ a nikoliv TBZ a byla doupřesněna i informace, že bonusy nepůsobí na měsíčních plochách.
    Dodávám, že bonusy působí na hlavní louce, divošce, mýtině a v parku, patřícímu k farmě.

    danda
    [​IMG]
     
    milostivas a Skali tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.