Rozšíření levelů na farmě (30.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    Dvanáct biliard třicet pět bilionů sto třicet tři miliard tři sta osmdesát šest milionů čtyřicet šest tisíc pět set bodů. Do 30. století není problém udělat.
     
  2. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Milí to je v pohodě my to určitě dáme, zde na západě Slovenskou bryndzu nekoupíme a tak do toho strkáme "brinza feta"
    A to asi bude tím proč já je nerad..?
    Ale se slaninou a zelím bych se užral k smrti..!
    :D:D:D
     
    Naposledy upraveno: 30/5/18
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    dismirus: Brrr, takhle to zní ještě strašidelněji, než když ta čísla člověk vidí napsaná :eek:o_O:D
     
  4. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Jonsdorf: Tak tá "brinza feta" vysvetľuje ozaj všetko :wuerg:, síce to propagujú ako zdravú a "priateľskú" poživatinu, mňa si to zatiaľ nezískalo. Ale tá slaninkovo-kapustová verzia je mňamka obrovská, na tú mám aj hneď chuť :inlove:

    dismirus: najistejšie bude vôbec na tie čísla nepozerať, lebo nás prejde celkom hravosť a dobrá nálada - mne stačí cieľ "raz tam budem" a to "raz" nebudem nikdy konkretizovať xD
     
  5. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Skali: Nejsem si tím 100% jistá, ale mám pocit, že mi v hlavě právě utkvělo, že jediná možnost, jak někomu darovat farmu je právě odkázat jí v ofiko potvrzené závěti přes dědické řízení? Ale možná se pletu.. Přemýšlela jsem o tom tehdy, jak by to udělali. Jak by ty 2 farmy sloučili?

    A k tématu rozšíření lvl na farmě:
    xDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD


    Edit: pokoušela jsem se to najít, ale kde nic tu nic...
     
    Naposledy upraveno: 30/5/18
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Apachie1 - o závěti se sice asi ve VOP nehovoří, nicméně nesmíš nikomu sdělovat své přihlašovací údaje (ani své kočce). Tož tak ;)

    Edit:
    Navíc si nejsem jistá, zda by naši potomci (a jejich potomci a potomci jejich potomků a potomci potomků jejich potomků...) měli zájem ve hře pokračovat. Můj potomek určitě ne xD
     
    Naposledy upraveno: 30/5/18
  7. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Skali, dědit nemusí zrovna potomci ;)
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kki2305 - já bych to raději už moc nepitvala ;)
     
    Honzulka05, maribeja a kiki2305 tohle ocenili.
  9. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Zdravím, jen taková technická.... z té bedny s podivuhodnými stromy se odvádí rovnou daň ve formě 33,3% ,-) Protože vše co je psáno v OFI 3x jsem dostal jen 2x ,-) Jestli to DANKA nedostala 4x? ,-)

    EDIT: A ještě asi nebude úplně OK připsání BZ za postup sousedů? Teď třeba za postup o 4lvl 18k BZ? Nějak málo ne? ,-)
     
    Naposledy upraveno: 30/5/18
    maribeja, evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  10. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    To připisování levlů je zajímavá věc. Jedna sousedka skočila o 8 levlů a druhá sousedka o 14.
    Hmmm ..... wow :)
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  11. larelay

    larelay Analytik fóra

    Taky mám z bedýnky vždy jen 2 stromy, ale dobrý, kdyby to tu nezaznělo, tak si na ně ani nevzpomenu a budu se divit, co to v tom inventáři mám (jsem je ani nemohla najít :))
    Já bych se nebála, že nikdo do 300 nedojde... To budou nákupy a odměny třeba v TOPce ne s "mazlíkem" 100 % BZ, ale 1 000 % a víc...to by byla přece škoda, když se tu otevřela další možnost, kde "rejžovat", toho nevyužít, spousta hráčů, co honila BZ, si zase přijde na své :) Anebo taky ne... Pak nezbývá, než se udržovat v kondici a dát si jako smysl života dohrát farmu do levelu 300 :)
     
    maribeja a evainfo tohle ocenili.
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Casey27, larelay - obraťte se, prosím na herní podporu (odkaz v mém podpisu, kdyby... -ale vy víte ;))
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  13. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Skali: Ne nevím.... stěhuju se do Monaka.... takový ždímání si nenechám líbit ,-)
     
  14. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tak v topce (nevím jestli je to nějak podle servrů nebo je to celosvětově stejné) :
    1 člověk z levlem 233
    2 lidi z levlem 227
    4 lidi z levlem 224.

    Je to nějaké pokažené. Já dostal za postup sousedky o 14 levlů (z 200 na 214) jen 6110 BZ.
    Taky mi to přijde nějak málo.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím vespolek,

    o správném či nesprávném obsahu Bedny s podivuhodnými stromy byla RT již informována, v průběhu zítřka Vám dodáme informace zda je chyba ve hře nebo ve FAQ.
     
    maribeja a DANKA722 tohle ocenili.
  16. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    pajda361: Ahoj... předpokládám tedy, že původní info od Skali mám ignorovat a na podporu nepsát? A ohledně bodů za postupy sousedů máš nějaké info? Je opravdu divné aby bylo připsáno např za lvl 201-204 18xxxBZ a za 201-213 17xxxBZ. Navíc pokud se nepletu tak i za jeden lvl do 200 bylo myslím víc BZ než tady za vše. Díky za info.
     
    evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Casey27: zatím nepište, Skali napsala to co musela :D. Ohledně BZ to zjišťujeme zatím bohužel nic nevíme.
     
    maribeja a DANKA722 tohle ocenili.
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] [​IMG]
    no pozri, ani mne to nesedí, ale 4 Floreňákovníky sú nádejné:p;)
    a za suseda v 216 som dostala (+ -) 16 tisíc, to takto sa do 300vky ťažšie doplazím:D
     
    evainfo, Honzulka05 a GordonSargent tohle ocenili.
  19. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    DANKA722: Jo už to chápu.... ta protekce není v kvantitě, ale v kvalitě ,-) U mě nulová šance na Floreňákovník. Jediný co jsem dostal, tak Frňákovník už od sudiček v kolébce a proto na mě RT udělal dlouhý nos ,-)
     
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    .... a vy si fakt myslíte, že tam frňákovník RT zapomněla?
     
    maribeja a DANKA722 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.