Rozšíření levelů na farmě (30.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Nedávno mi zmizel jeden soused kvůli tomu že je už v levlu 200 a nemá tak žádný důvod tu zevlit, když dosáhl hranice hraní.

    Mě jsou levly ůplně ukradené a mám teprvejc 98 levl (za 7 let hraní)
    To že se to zvedlo na 300 je důležité jen pro ty remcaly, kteří koulí očima pokaždé když zmizí z nástěnky jejich jméno a fotka protože už nejsou "Zaměstnanci měsíce"

    My co na to dlabem se číslu 300 jen smějem.
     
  2. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    tak to je fantazie nové levly na farmě mě to nějak velkou radost zatím nedělá jsem zatím lvl 91 ale ta radost je fantastická
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Mám trošičku strach, že tak dlouho nevydržím :eek:
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    bbowling To jsi se teda moc nevytahl, bajecky kyprici! :pxD
     
    maribeja, farmík84 a Jonsdorf tohle ocenili.
  5. doben

    doben Ikona fóra

    Tak tohle vypadá na poslední rozšíření levelů. :D Škoda, že ty bedny nejsou i za postupy mezi levelem 100 a 200. Třeba by v nich mohl být vždy jen 1 kus TS místo tří, ale pořád by tam byla malá šance na obrstromky a florenovník, což by byla zajímavá motivace.
     
  6. miska006

    miska006 Pilný autor

    Ináč tie balíčky-malý,stredný atď..čo budú v ponuke,noo ak by som ich čisto teoreticky všetky kúpil,dal jednu plochu tých pohopole a "točil" iba napríklad šafrán:205/1ks ,aktivoval kašt.riadok,to si naozaj neviem predstaviť súčet jednej plochy BS za 5sekúnd..Do toho vytočiť nejaké bonusy cez PL,aktivovať všetko možné cez remeslá,riadky v nebi..všetky sovie,vranie atď..bonusy..
    Fakt to stojí iba zo zvedavosti kúpiť...
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) to je mazec a já se tak snažím dodělat poslední dva [​IMG] xD. Na dalších úkolech se pěkně vyřádili ale je to rozmanitější ... ne jen kvanta kytek ... a v řemeslnické čtvrti jsou už nachystané nové výrobky na pomoc všeho :p.
    Teď musím postupně likvidovat mystické a jiné dekorky, které jsou užitečné v produktech, ale na chytání BZ/TBZ nic moc a jsem asi
    na 209 LV a taky doufám že chytnu ty nejlepší odměny ... páni ten cinkající stromeček xD :p
     
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :cry: to nemohli ještě chvíli počkat? hrabu se k dvoustovce s nadějí, že pak bude havaj a teď tohle nadělení ... xD
     
  9. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    No co, ještě méně jak 150 levelů a jsem tam..!
    Co pak?
    :D:D:D
     
  10. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Ahoj, ty koše na BZ jsou pro všechny levely nebo jenom nad 200? 1000 procent, to jako že sklidim pole dvouzrnky a postoupím o level?
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tazvenuse - ahoj, koše budou dostupné od 3. levelu ;)
     
  12. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    Už jsem se bál, že na to zapomněli a rozšíření o další levely nebude. Za čím bychom se pak všichni honili? Jsem moc rád, že mají snahu vyplnit mi volnočasové aktivity až za hranici délky průměrného lidského života. Určitě své přístupové údaje na farmu zahrnu do závěti.
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Fgs001 - to by mohl být trochu problém, bo bys porušil VOP. Ale třeba za těch "pár let" trochu pozmění pravidla :D;)
     
  14. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    To je bombaaaaa, při pohledu na pocty BZ v 300 lvl mi jde hlava kolem :) Ale co si budem povídat, nejaky ten patek uz hrahu (cca 6-7 let), jsem ve 127 lvl (mam daleko ještě do 200, natoz do 300 :p ) Ale v době, kdy jsem zacinala, se pocty ziskanych BZ za den tocily kolem uplne jinych cisel, nez ted... Takze me prijde tohle extremni zvyseni poctu BZ mezi lvl logicke, vzhledem ke stále vzrůstajícímu poctu BZ všude a ve vsem (staci se podivat i na ukoly v druzstvu, ze - první ukoly za par desitek BZ a ted se v nich toci miliony). Takze super, jedeme dal :p Jo a ještě jedna věc, ja z nich mam radost i kvůli te zvyšující se vyzve, stejne tak jako jsem mela radost z každého dalšího postupu, který byl narocnejsi a narocnejsi, az jsem s uspechem dosahla 100! A pak? Nuda, každých 25 mil postup :-/ Tohle bude zase vyzva ;) Pokud se tam nekdy dohrabuxD
     
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tedy při pohledu na množství pěstovaných rostlin a při jedné akci za druhou nemám obavy že se tam dohrabu,budu vděčná za 200stý lv a pak se uvidí jestli mi to bude ještě myslet;)
     
  16. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Lenca_85

    Postup do dalšího levelu každých 25 megaBZ nebyla nuda
    , hráč si mohl stanovit vlastní cíle, např. jak rychle to dokáže. Nuda to byla až v okamžiku, kdy se hráč nikam neposouval (level 200) - mně byl tento nudný stav např. souzen po dobu 9 dní. Nicméně stanovení potřebného množství BZ pro přechod do vyššího levelu někde v blízkosti finálního levelu 300 na takovou dardu znamená, že pokud by snad chtěl hráč postoupit aspoň jednou za rok, musel by denně získat 10^15/365 = 2 739 726 027 398 BZ (!). Má to snad někdo v RT otestováno?

    Jaký má smysl stanovit levely do 300 tak, že není možné do takového levelu se během lidského života (ba dokonce ani během předpokládané existence lidstva) dostat?


    Možná ale RT předpokládá, že lidstvo bude jednou nahrazeno nějakou formou (umělé) inteligence, která od lidí převezme nejen práci, ale i zábavu...

    Poznámka: Neberte, prosím, toto jako kritiku - jen se pozastavuji nad smyslem stanovení zrovna exponenciálního růstu diference mezi levely 200 - 300.

    Kdyby byl růst diference lineární (např. na každý další level by bylo třeba získat o určitý pevně stanovený počet BZ více, dejme tomu 50 MBz, 100 MBz, 150 MBz, 200 MBz ...), bylo by to rovněž náročné, ale bylo by to především hratelné. Takto nám víceméně nepřímo dávají najevo - už nás proboha (hráči s levelem 200+) neotravujte s tím, že nemáte kam postupovat.

    Jonsdorf
    Jenom o 3 - 4 roky? Že bych měl chybu ve svých výpočtech?

    Tak jedno to samozřejmě je. Jenže já jsem prostě posedlý výpočty a chtěl jsem zjistit, jak se mi perspektivně bude dařit postupovat v levelech 200+. Zdá se, že od určité úrovně již ne...
     
    Naposledy upraveno: 30/5/18
  17. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Tak jsem taky trochu počítal a došel sem k následujícímu:
    Než oslavím třístovku na farmě budu starší o 3-4 roky, sním asi +- 590 kg jídla, vypiji +- 3800 litrů tekutin.
    Prožiji +- 90 dnů dovolené, oslavím 3x narozeniny a Nový rok. Taky se +- 26 000 000 nadechnu (ne pod vodou)
    Ale třeba určitě nesním ani gram halušek s brinzou! Tu já totiž nerad.
    No není život zajímavý..?
    :D:D:D
     
    Naposledy upraveno: 30/5/18
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Jonsdorf : pokud počítám já, vychází mi to na 25 let. Hrubým odhadem (bude to asi víc)
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  19. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    jan.svatek - a není to úplně jedno, jestli se to dá nebo nedá udělat? Za ty levely stejně nic nikde nedostaneš, tak proč to řešit.

    Za chvíli začne cca. hodinová údržba, takže se tady zase sejdeme 13.8. kolem roku 2020 .... :p:pxD
     
  20. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Jonsdorf, s brinzou by som ich ani ja nejedla, ale odporúčam vyskúšať niekedy bryndzu, to je už "iná káva" ;):)
    Ale hlavne ďakujem za ten prepočet a nádej, že to ešte moje JA s touto farmou doklepe k novej méte - 300-tému levelu 8)
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.