Rock a robot (18.4. - 24.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/4/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    poprosim aj mne priradit dva testy ;)
    dakujem
    :)
     
  2. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    matlafousku...zapisane a poslem holuba..tento sposob velmi ocenujem...kazdy si bude moct vybrat kombinaciu co bude chciet...len aby rano nebol oznam ,,ze sa to menixDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 17/4/18
  3. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Až zítra začnu, vyberu kombinaci která nebude obsazená jménem a pak se podělím (něbo podělám)

    Jen nevím jak to budu stíhat abych to splnil celé.
    Spíše se mi líbí ten aspekt nabonzování odměn.

    Uvidíme kam se to bude ubírat a jaké kopance to přinese. Už se těším na 37 stránek zmatených kombinací a odměn u kterých se bude 90% hráčů dohadovat jak to teda je a není a kdo ještě nevyzkoušel jakou kombinaci.
    To bude krása.

    Tabulku by mohl občas někdo "kopírovat" do aktuálního postíku.
    Přece jen jsem hlava děravá a hlídat úpravy / edity jednoho přízpěvku, není v mých silách vesnického balíka.
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak díky za přidělené 2 pokusy, budou brzy ;) 2x dám pěstit na 2x2 se SH, pak zaseji a večer sklízím téměř z celých 3 ploch, tak hned 2x semelu a dám vědět, co jsem dostala hezkého, doufám, že to bude nejvyšší SK a nejvyšší Ramamince :p
    a všimli jste si, že je to zase o náhodě, jaké číslo mi bude přiděleno? bez té to prostě nejde:D mám 75 a 76 raději bych ale místo 76 tedy 57 jestli není obsazená, jdu juknout - není tak prosím ze 76 předělat na 57, ať mám ty čísílka pěkně lichá - díky moc
     
    Naposledy upraveno: 17/4/18
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Bezejmenný a ostatni: Tabulku si prebira opicak - momentalne je na strane 3 teto diskuze, tudiz nechavam i na nem, aby byla snadno dohledatelna ;)
     
  6. Kolomajzník

    Kolomajzník Obyvatel fóra

    Svoje čísla pro společnou věc beru na vědomí ( 31, 32) hned jak to vypukne udělám vše pro rychlý výsledek :p
     
  7. petaakubik

    petaakubik Perspektivní autor

    též se hlásím o přidělení kombinace, ráda pomůžu :)
     
    bursuk59 a Helena1313 tohle ocenili.
  8. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tak bych třebas doporučil aby se pan makak obtěžoval tuto tabulku vložit do debaty o všem možném a až by se aktualizovala tak by starý post smazal a uvedl nový, čímž by se neustále ukazovala debata o všem možném jako že obsahuje nový přízpěvek.

    Teda je to jen návrh. Jestli se s tím nechce crcmat, tak mu to vyčítat nebudu.

    Pokusím se udržovat deníčkový záznam "strana 3, vlevo dole" ...... "to je tady" ..... "jsi drzý čert"
     
  9. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tabulka ne-tabulka já jdu do práce a tedy bude dostatek času abych akci akcoval.
    Techniku mám rád, tak pokud se robůtkům nezamotají motůrky půjde to jako po másle...
    Oprava: po mazivu.

    Přijde robot za doktorem a říká:
    „Potřeboval bych zkontrolovat obvody.”
    Doktor na něj jen tupě civí.
    Robot tedy pokračuje:
    „No jste přeci obvodní lékař, ne?”


    Všem přeji dostatečně proudu i napětí ve hře.
    Váš Jonsdorf
     
  10. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Tabulka je zde. V současné chvíli je přiděleno 84 řádků, tj. 70%.
    Doplnil jsem do ní všechny, co jsem v předchozích příspěvcích našel. Pokud jsem někoho přeskočil, pak se mu omlouvám, a ozvěte se mi.
    Bezejmenný: výborný nápad, udělám to... udělal jsem to...
     
    Naposledy upraveno: 17/4/18
  11. KOLENO1970

    KOLENO1970 Rádoby autor

    Akce dobrá,už teď je hotová.(nejdu do ní) tolik kytek se mě teda pěstovat nachce.
     
    bursuk59 a Helena1313 tohle ocenili.
  12. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Já hlásím, že akci vynechávám, tudíž se o přidělení kombinace nehlásím, tak abyste se mnou nepočítali :p:) Neéé, opravdu mě nepřemlouvejte, řekla jsem ne a šmitec xDxD
     
  13. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Bezejmenný-.-, čo tak naVoliť si, to, čo chcem a potom rejpať;) aj prudiť môžeš až pak-.-;)

    Twinulka, to je fakt škoda:sleepy: ale v dobrom budeme spomínať;)
     
    bursuk59, Helena1313 a tydýtková tohle ocenili.
  14. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Danka722 : ale já neprudím. A zamračený smajlíky na mě nemají žádný účinek.
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Já tedy nevím.Není to pokus přechytračit RT? Začínám postrádat, v této hře tolik oblíbený, prvek náhody!xD
    Nemělo by se to nahlásit na vyšších místech a zjednat dodatečnou nápravu?:eek:
    Bonzovat se nemá,ale hlásit se to musí!8)
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    makak-magot - díky moc, teď mám 57 nota hvězda tlapka srdce a 75 tlapka blesk nota srdce - to bude výhra :music:
    modro.ocko22 - trávím víkend na chatě se svěžím vzduchem a sluníčkem a přesto akci zvládám, :) jde spojit obojí - relax a fakt krásné počasí - obojí je skvělé si takto užívat života
     
    Naposledy upraveno: 17/4/18
  17. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Ahooj, taky se chci připojit do celofarmářského šílenství a prosím o přidělení kombinací :p:D
     
  18. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    mamba54: 58 (nota, hvězda, blesk, srdce) a 76 (tlapka, blesk, hvězda, srdce).
    Tabulka je zde, odhalení sem do diskuse.
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak si mě tam teda taky připište,výsledek dodám ve čtvrtek odpoledne!
    Pokud bude zkušební pokus,dodám klidně i více.
     
  20. mamba54

    mamba54 Stará škola

    makak-magot - jj díky, už se těším;)
     
    bursuk59, Helena1313 a matlafous123 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.