Rock a robot (18.4. - 24.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/4/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Mně se stejně jako Sovince nelíbí množství akční plodiny. Jeden den jsem mimo PC a i jinak nezvládám víc jak tři sklizně denně. Budu holt muset bourat, protože na bonus +x nevěřím. Nicméně vypomůžu, dva tance určitě zvládnu, tak si mě, matlafous, můžeš přidat.
     
  2. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Hlásím se taky o příděl.
     
  3. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Ahoj, aj ja mozem vziat dve kombinacie...Uspesnu hru vsetkym prajem
    nick duna.duna
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jen se chci zeptat, když už jsem se hrdě přihlásil coby "tester", kde najdu nějakou tu tabulku s "dostupnými kombinacemi" (nebo je to snad jen taková legrácka)?
     
    bursuk59, Helena1313 a Lišiak-Vuk tohle ocenili.
  5. Veram14

    Veram14 Aktivní autor

    Můžete si mě zapsat, šlo by mi přidělit číslo 97 a 98? Mám k nim blízký vztah :inlove:
     
  6. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    matlafous moc dobrej nápad s tabulkou asi ti pošlem všichni nějakou žlutou stáj za odměnu xDxDxDxDxDxDxDxD
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    jan.svatek Dostupne a pridelene kombinace jsem prozatim hodila k sobe do deniku tzn. sem, nez se s opicakem dohodnem, jestli bude doplnovat on nebo ja.
    Veram14 Mas je mit ;)
    petaM2001 xD dekuji, dekuji, dekuji.... radsi se obetuju zadarmo :D
     
  8. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Jájájá pošlu 10 a ráááda:D
     
  9. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Ahojte. Hlásim sa za pokusného králika. Čakám na 2 kombinácie. Ďakujem a prajem krásnu hru.
     
  10. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    konečne mi nebude pridelené nešťastné číslo z HamburguxD, matlafous mi pridelí;);), dobrá práca, mám tie čísla dať aj do lotérie?:music:, ešteže sa "nudíš", a fajne nás zabávaš, Ďakujem:inlove:;)
    a nehanbi sa napísať o remesel. produkt, všetko mám, nenapíšeš, určite niečo pošlem, vykašleš sa na mňa pošlem Ružové želé a si bez darčekov;);)
     
  11. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    No, tak já si budu v klidu pěstovat a čekat až to tam "testeři" nahází a pak si vyzobu dle návodu jen to nejlepší ..... :p:p
     
  12. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Sice jsem si ještě pořádně nepřečetl zadání,ale to se poddá. Tak se taky hlásím ke skupině testerů.;)

    EDIT: Tak už jsem to přečetl, brnkačka, jako starý rocker se musím zapojit.8)

    Abych věděl co mám sledovat.

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 17/4/18
  13. TeLea

    TeLea Pisálek fóra

    aj ja sa hlasým ako dobrovoľník, ak je ešte voľné miesto :)
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    DANKA722 xD Né, želé né, já jsem v tom nevinně, tak prosím želé ne, tak prosím želé ne :D
    [​IMG] Nudim! Jsem porad jeste na kapackach se zadama, takze nemuzou kloudne nic delat. A o cisla se neboj, nechala jsem pod tebou dost mista, stejne jako motorkari, takze vyjdou i do loterie 8);)
     
  15. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Aj ja sa hlasim. Pozriem si neskor ktore 2 kombinacie som dostala.
    (Len som necitala prilis opatrene a velmi dozadu - vysledky mam dat kde?)
     
    bursuk59, Helena1313 a matlafous123 tohle ocenili.
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    bbowling Kdepak chlapce, takhle by to neslo! Pro tebe schovavam prominentni vyhrivany mistecka od 99 do 110 xD

    BigClick Soupla jsem te mezi sebe a DANKU a vysledky klidne sem do diskuze (makak nebo ja je budeme prubezne doplnovat).
     
    bursuk59, Helena1313 a DANKA722 tohle ocenili.
  17. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    matlafosko nemachruj lebo toho zele mam viacxD a co to???tak nejake kombinace a testy zaslem..a kam?,makakovi ci??
     
  18. lase2

    lase2 Magnát fóra

    pokud nevadí že výsledek bude až 3tí den, ráda se také zapojím (mám zítra odpolku, ve čtvrtek taky a v pátek ranní, takže počítám že rozpěstováno, něco napěstováno a tedy i první pokusy budou asi až v pátek odpoledne....)
     
  19. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    lase2, jedine ak doložíš potvrdenie od zamestávateľaxD

    matlafous, ak Ti nevadí, dávaj do každého príspevku odkaz na tabuľku;)
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    ezzrinko :oops::D Sve kombinace najdes tady. Vysledky klidne sem do debaty (ja nebo makak je budeme doplnovat do tabulky, az bude kompletni - doufejme, ze k zitrejsi 14 hod. se dame dokupy).
    lase2 Nevadi, sedis Budulinkovi na ocasku ;)

    EDIT: Tak jo, decka - tabulku prebira na strane 3 teto diskuze makak-magot! Bude vas dal prubezne registrovat do prazdnych mistecek a zitra od 14 hod. do ni zapisovat vysledky.
     
    Naposledy upraveno: 17/4/18
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.