Rock a robot (18.4. - 24.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/4/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak já naopak děkuji za prodloužení, kompenzační balíček jsem samozřejmě využila, vůbec se kvůli němu nezlobím, přestože čestně musím položit otázku "A za co to je?" Výpadku jsem si totiž vůbec nevšimla.
    Akci jsem hrála opravdu s minimálním nasazením a i tak jsem se v základní době dostala ke stonku. Takže zase tak moc obtížná být nemohla.
    Nářky na prodloužení moc nechápu... vždyť je-li někomu nepříjemné/zbytečné/hloupé, nemusí to využít, ne?;)
     
  2. kachnik10

    kachnik10 Perspektivní autor

    Tak to byla nejnudnější akce, co si pamatuji. Nakonec jsem ji ani nechtěla dokončit a vzdala ji. A dnes, když jsem se chtěla podívat, jestli konečně není v nabídce akcí kombajn, se mi ukázalo, že tato akce ještě neskončila a měla jsem k dispozici 18 spojů. Proč by ne. Tak mám stonek, o který jsem nakonec ani nehrála. :-D Kompenzační balíček nebyl nejspíše za výpadky, ale náhrada za nepovedenou a nudnou akci. Jen už by to chtělo začít dělat akce více zajímavé. Takové, které jsou svižné a zábavné, ne ty, které mě oberou o čas a zážitek žádný.
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  3. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak já se omlouvám já špatně pochopil že jsem to dostal už vyrobené díky tomu jsem dodělal akci a mam celkem asi 38 her :D Já se za ten balíček nezlobil vždycky uvítám když dstanu něco navíc jen mi přišlo divné že to je prodloužené a nedá se sázet :D Ale já nevěděl že jsem dostal tolik spojů už na dodání :D
     
    tydýtková a Skali tohle ocenili.
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tenista99 - divné to přišlo všem, že je akce prodloužená bez možností sázet :D. Asi potřebovali čas na to rozposílání balíčků xD
    Teď mě tak napadá, že nemám protancované ty spoje navíc :eek: Jdu na to :sleepy:
     
  5. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    A já jdu zrovna s radostí napsat, že jsem odtančila ty darované spoje, konečně se časově zadařilo a já jsem každopádně ráda, že ten čas na doplnění byl delší - dvě akce současně a normální život, asi bych o ně jinak přišla. Takhle jsem nasbírala navíc celkem dost SK po pěti kouscích, SH a ZSH, kompenzaci jsem ráda využila.
    Asi bychom si ale všichni (včetně RT) měli držet palce, aby už nebylo tak často tolik co kompenzovat. Tentokrát jsem už poněkud ztratila v těch kompenzacích přehled, jestli a kterou už mám vybranou a která je zatím avizovaná a vyzvednout zatím nešla. :p
     
    zahradnice4 tohle ocenil(a).
  6. Brumík

    Brumík Aktivní autor

    Takhle akce byť přes kompenzační balíček byla fiasko. Chybí mi 1 pitomý spoj a nemám žádnou možnost ho jakkoli získat. Je pravda že bych byla úplně na chvostě nebýt toho balíčku, ale takhle se akorát pěkně naštvu kvůli jednomu spoji. K čemu to trapné prodloužení když vlastně už nic nelze...
     
  7. Angrea

    Angrea Zelenáč fóra

    Kde seženu kód?
     
  8. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Angrea,
    žádný aktivní bonusový kod v této chvíli není. Kompenzační balíček k této akci bylo možné vyzvednout do 29.4. do 22.00.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.