Rock a robot (18.4. - 24.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/4/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    matlafous, makak-magot, no dobre, keď sa vám chce robiť tabuľky, môžete mi určiť kombinácie, po dlhom premýšľaní xDsom sa rozhodla, že farmárov od parfémov nezištne uchránim;) a PL,TS sú kde? fakt biedne odmeny, a to mám tak rada nekonečné akcie
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mě se akce taky moc líbí ;) dokonce dám pryč obrstromy a budu jen pěstovat - zapojuju se do tabulky a beru jakoukoli kombinaci - těším se na nejvyšší počet SK a ramamincí, po tom jediném půjdu - :) tak šup šup ať už je zítra 14 hodin, moc se těším :D:music::p
     
  3. doben

    doben Ikona fóra

    Nápad zajímavý, ale odměny za kombinace mohly být určitě pestřejší. Klidně mezi nimi mohli být třeba PL, TS, TCH, řemeslné produkty nebo třeba i některé bedny. Každopádně jsem rád, že se zase objevilo něco nového.
     
  4. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hm, akce na 5 dní, to je 423 polí. To mám jako bourat chlévy, výrobny a stromy? Kvůlivá BZ, krejcarům a dalšímu šuntu? No, potěš koště... Popis byl celkem dobrý, než jsem došel na odměny - obvykle je neřeším, ale - to fakt nešlo dát nějaký určitý strom, který ještě ne všichni mají? Třeba hrušeň? Tuhle jsem si vytočil 3 x za sebou xxl verzi a zjistil jsem, že už jich mám tolik, že je nemám na co posadit. Přeci nebudu plundrovat konto,ni?
    No, mám dvě denní,pak noční - to nevidím růžové. Copak dlouhodobky to do večera jistí, ale sklizně budou dva dny jen po dvou, a to je fakt skluz. Co bude, to bude. Mi by se také hodily jen mince a SK, jasnačka. Ale na fórum budu moci chodit až večer, tak to nevidím na nějaké prubování. Takže já budu rád a velmi vděčen těm, kteří sem dají nějakou kombinaci.
    Mletí je na 6 minut, doufám, že robot nebude sebou škubat také 6 minut - to bychom ani těch 30 her nedali!
    A jaká škoda, že nejde dodat 5x stejně blesk ap. To by se dobře pamatovalo,v mém věku,hihi.
    Děkuji kolegům Matlafousce, Kuželce, Caseyovi, Kaolínu i Makakovi a dalším, co se připojili = jste rozhodně zábavnější než nastávající akce, fakt!;););););):D:D:D:D:D:D
     
  5. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    Tak uvidim co se zadari urcu se zapojim uz se tesim na kombinace ;)
     
  6. Pecuska007

    Pecuska007 Vycházející hvězda fóra

    hlásím se o přidělení kombinace :)
     
  7. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek ;) klidně se připojím k přidělení kombinace. Jen preferuji pozici v sedě, v leže se mi blbě mačkaj klávesyxDxDxD
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Obsazena prozatim 1/2 pozic (kazdy hrac ma urceny 2), tak sup, sup... koho tu jeste vyhmatnem? :D
     
  9. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    neboj, dojdú ďalší, len čo sa odreagujú po filme8)
    [​IMG]
     
  10. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Já šel relaxovat na jinou farmičku od jiné, nejmenované firmičky, mějte se fanfárově!
     
  11. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Právě jsem se vrátil ... do Farmeramy, mohu vám sdělit... že se lze již přihlásit!
     
  12. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Hlásím se o kombinace, pokud nebude vadit, že výsledek nedodám mezi nejrychlejšími (bude nějaký zadní limit, do kdy dodat kombinace?). Mně se akce líbí stran veškerých grafických věcí, hrubě se mi nelíbila nahoře v popisu obtížnost nízká, většina z nás tuší, že to bude pěkně vypečená akce. A taky jo, pro mě - tolik akční pětihodinovky bez výpovědi v práci? Nemůžu se dopočítat, ale vychází mi to, že bych musela za předpokladu nočního spánku hrát víceméně nepřetržitě po celou dobu akce... Raději to teď přepočítávat nebudu, za chvíli odcházím na třídní schůzky a podle nervozity dorostu to vypadá na zajímavé odpoledne, radši jobovky až potom, ale jímá mě tušení, že bez rezignace na zaměstnání a při mém štěstí na bonusy na kole štěstí jsem z možnosti boje o stonek odstavena předem.

    Ne že by ty odměny stály za pláč... njn, tak ještě že to jde oživit spoluprací nad kombinacemi :).
     
  13. trooperkk

    trooperkk Pilný autor

    Tady, tady .... Hujer se hlásí, taky prosím o kombinaci
     
  14. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    matla: Co ta mezera za mnou? To si děláš fora a očekáváš, že testnu rovnou těch 12 kombinací? ,-)
     
  15. stibovam

    stibovam Pilný autor

    Já se také hlásím o pozice :eek:)
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    No vida, dalsi obeti verejneho zkoumani ;) Nez se dohodneme kam s tim a doplnime, najdete sve pridelene kombinace zde.

    EDIT: Casey27 Sakra, jak me prokouknul xD
     
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hlásím se ako tester jaxDxDxD
     
  18. silou1

    silou1 Zelenáč fóra

    Ahoj, ak treba pomôcť, som k dispozícii. :)
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    petaM2001 Jsi tam, diky ;) Ale z deniku vzkaz radsi smazni :)
     
  20. herda21

    herda21 Expert fóra

    matlafous123: Obsazena prozatim 1/2 pozic (kazdy hrac ma urceny 2), tak sup, sup... koho tu jeste vyhmatnem? :D

    Moc se mi do této hry nechce, ale klidně přiložím ruku k dílu, pokud bude potřeba, dvě pozice snad zvládnu :-D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.