Riff osudu (17.3. - 23.3.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 14087

    14087 Hrabě fóra

    A hotovoo :D

    [​IMG]
     
  2. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Všechno tajemno vzorně vyrovnáno do lišty :wuerg:, z bedny Tečkovaný deštník - neohromí, neurazí -.-.
     
  3. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    mam hotovo :) :) :) piccolo dalo večný lov pokladov. dakujem kazdemu za pomoc a podporu :)
     
  4. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Nejčastější akce na farmě - tohle mě fakt dokáže vytočit doběla, když se na to dívám pomalu každé 2 minuty :wuerg:-.-...
    [​IMG]
    Všechny úkoly na bubuploše budou zdárně dokončeny s koncem této akce - zbývá dodat posledních 40 tesáků hladového dubu a budu mít jednu položku v Družstvu konečně kompletně vyčištěnou.
     
    Zdechni_Pičo, hnojivo a matlafous123 tohle ocenili.
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Dokončeno ráno, zbylo 60 kontraktů a 165 padátek. V liště jsem našla tajemnice 6x Sliz a 8x Duch. Samé třpytivé stromy, jabloně a chapadlové vrby v základu nebo XL. Z Piccola vypadnul Ingridin student, to se hodí, zásoby SK po šlechtění mloků prořídly...

     
  6. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Zdravím všechny farmáře a farmářky :inlove:
    Akorát jsem přiběhl z práce, bylo za deset deset. Sedm minut se mi načítala farma:oops:, ale stihl jsem sklidit, umlejt , dodat a vyzvednout poslední cenu - hotovo - ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.