Riff osudu (17.3. - 23.3.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak ted jsem akci dodělala
    z TS bylo jen jablon temné královny a noční třpytivý strom jinak nic ze všech 12-ti kusů jen jen tyhle no jo neva bedna piccolo bude za 4 ,5 hodky
     
    Naposledy upraveno: 21/3/21
  2. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovo. Měla jsem mít hotovo už před obědem, ale protože neumím počítat, tak mi chybělo 10 kousků akční plodiny. Pár semínek s SH to spravilo. Tajemno vysazené, bedna taky, dekorace straší na bubu dekorační ploše. Výsledky budou večer.
    Trsátka padala tak akorát. Pohodová akce.
     
  3. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Zřejmě nejsi taková " vykopávka z jeskyně" jako já,asi jsem měla přednostní právo jej z této akce získat xD jinak sazeničkové tajemno se ještě klube
     
  4. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Berka, a klub chovatelů je kde? Mám dojem že bedny piccolo a s bonusy pořád chodí špatnou adresu:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    ale abych si nestěžovala, jednou doručili Jacka a florenovník. Trochu nepoměr. :)
     
  5. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Se svými 26 kousky chovných výhod,jsem jen malý bezvýznamný člen klubu,předseda je jasný ... Gordonkaaa ;)
     
    Naposledy upraveno: 21/3/21
  6. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hm z picola Květinové melodie (+):wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg:
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Květinová melodie - lehce vytuněná - není vůbec k zahození ;)
    melodie s bonusama.png
     
  8. karbar

    karbar Vévoda fóra

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného (v tomto případě mě) jen oslov. Děkuji Skali
    Skali
    ***odstraněna citace předchozího příspěvku
    A proč já u květinové melodie mám krejcary a ne BZ? Nějako to nepobírám!
     
    Farmerama=Zloději a -Jara05- tohle ocenili.
  9. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Děkuji nechci po krejcarech a bz už dávno nejduxD
     
    Farmerama=Zloději a -Jara05- tohle ocenili.
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    karbar - ahoj, to máš, dokud u ní nevyčerpáš bonusové sklizně. Pokud o krejcary nestojíš, můžeš dekoraci zbourat a dát znovu na plochu, pak ti už bude poskytovat bodíky (145x level BZ/TBZ) ;)
     
  11. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Z tajemnic jabloně, třpytivé stromy a chapadlové vrby. Z bedny křeččí past.
     
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Hotovo v poledne, tak konecne na obou plochach stejna kytka... necham TS i bedny byt, ted se nechci rozčilovat :)
    Co ale je pomaly jsou ty dva dlouhodoby ukoly, ono mam jen dva stromy od tesaku a prizracny, protože casem jich bude dost a urcite bude v novem desivem TS, jak to delaji obvykle...
    Dekorky jsou v bubu parku, i když davaji vic na baha, ale nemam kvalitu pro bubu park...
     
  13. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    tak, posledna varka rastlin zasadena, uz len poslednych 42 padatiek potrebujem. dnes mi padalo extremne malo, snad zajtra bude lepsie :) verim, ze to bude moja prva dokoncena akcia :) :)
     
  14. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Dokončeno, tentokrát pohoda s padátky. Z tajemnic byla zajímavá jen kaktusová svíce, bednu nechám na zítra.

    Z bedny mám Květinové melodie.
     
    Naposledy upraveno: 22/3/21
  15. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    @petaM2001 ------> Jestli o tu dekorku nestojíš klidně při OaD za něco vyměním :D Rozumně jelikož jedu na BZ :D

    Abych OT tak já z toho měl tu plavbózní zábavu takže jsem spokojený :)
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Tak že sa vám pochválim,ale neviem čím.Z piccolo debny som odkryl kyticu kvetov floreňák to nebol.
     
  17. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    Díky tomu, že akce tak pěkně, aspoň podle mě, "odsejpala" jsem právě před chvílí dokončila poslední děsivý úkol v družstvu.
     
  18. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Akce včera v klidu hotová, z Piccola Tečkovaný deštník, takže spokojenost :D tajemna si šetřím na někdy jindy, teď dopěstovávám do úkolů.
     
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak já mám hotovo dva dny, z piccola kytice .... dobrá jest, až nějak nebude možnost mít kombajn na měsíc. :)
    Z tajemna: 2 x rudé oko, 2 x xxl sarkofág, 1 x svíce. Zbytek do lišty. Taky pěkné.
    Poslední úkol v družstvu hotový, (hladový dub).... jedu zásoby kytek do 30. tisíc. Už jich je 6 druhů z 28 na 30.000 ks
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja mam z piccola strom no florenak to neni ale je carovny :D snad nabuduce ;)xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.