Riff osudu (17.3. - 23.3.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Piccolo právě usazena ...juuuu, to bude překvapení :)
     
  2. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Hotovo...
    ještě nemám, chybí napěstovat na poslední 2 xylofony. Ale času je dost. Tajemno dám na plochu až po akci, ale očekávám sad jabloní a třpytivých stromů :music::D.

    Víc mě těší tohle - poslední stálý bubu úkol už se taky chýlí k závěru:
    [​IMG]
     
  3. SimonkaC

    SimonkaC Zelenáč fóra

    Ahojky, ráda bych věděla, co znamená poznámka v info pod čarou - doplněna plocha Strašidelný dům k umístění dekorací - Děkuji za odpověď :)
     
    Naposledy upraveno: 20/3/21
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    SimonkaC - ahoj, znamená to, že původně info o umístění ve Strašidelném domě psáno nebylo a bylo dopsáno do OFI později ;)
     
    výpliv a stěby tohle ocenili.
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Piccolo=Pogo show, rama mince se hodí.
     
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja budem mať hotovo až večer;);).
     
  7. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    Akci jsem dokončila včera, ze sazeniček potěšily dvě svíce - to bylo veliké překvapení, ale další se nekonalo - jabloně, chapadlové vrby a třpytivé - v liště nadbytek.
    Piccolo si nechám na jindy, abych tu radost unesla.
    Pěknou neděli přeji všem!!
     
  8. oldris1

    oldris1 Pisálek fóra

    Tak již dokončeno Piccolo bedna zasazena tak jsem zvědavá co z ní vypadne a ze stromů vypadly dvě svíce,dalo se to v pohodě stihnout a ted pěstovat opět něco do stodoly
     
  9. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    A opravdu jsem překvapená,to jsem nečekala ...vílí horký pramen - a to se vyplatí :D
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    berkaKolchoznice Vitej v klubu! Z akce bych ho jeste prekousla (te prace zas nebylo tolik), ale ze mi padne i druhy den z ukolu v druzstvu za nesmyslene pocty expertnich plodin, to me opravdu uz cela Piccolo nadchla nevidane :wuerg:
     
  11. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] dievčatá som v klube s vami:D;)
     
  12. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Doufejme,že v klubu nepřekročíme povolený počet osob ;)
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Dievčence nemajte strach ja sa k vám ráno pripojím:D:D.Predsa vás nenechám v štichu.
     
  14. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    -Kuteno- Ty len choď pekne do klubu Floreňákov, nejak sa nehlásia;)
    ..mne ten horúci prameň trochu schladili 3 kaktusové sviece:p
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Také jsem dostala Vílí pramen, no SH se docela hodí, ale za florenovníček bych byla radši :p a rozhodla jsem se, že od teď budu bedny šetřit, na plochu půjdou, až jich bude víc, snad už ten florenovník padne
     
  16. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Akci jsem dokončila -z bedny Věčný lov pokladů.
     
  17. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    akce hotová ted už jenom dát bednu na plochu
     
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    DANKA722 a ten Floreňákov klub sa kde nachádza?Lebo som ho nenašiel:D:D:D.Ty si myslíš že by mi ho dali?To ani náhodou neverím že by mi ho lakomci dopriali.Jedine čo mi hodia tak iba trajlák.
     
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Ještě mi chybí poslední úkol s xylofony. Vzhledem k délce akce se mi nechtělo plýtvat SH, tak jedu hezky pomalu.
    Bedny i tajemno nechávámm v liště, až toho bude víc. Stačí mi zklamání jednou začas, nemusím ho mít po každé akci :p.
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som zatial ziskala 100% z urody atajemno mi dalo 1 sviecku ;) Ostatne neriesim ,v liste im je dobre xD sviecok mam dost a co je hlavne tak ulohy v druzstve mam davno hotove tak doplnam stodolu :music: Sh som velmi neminula a dokonca uz mam 1500,sk som bola na nule ale dako sa mi uz tiez zbieraju 234 xD Pl netocim len tak sporadicky 2-5listkov ale kedze nieje kamarat tak tocim zelene listky a otvaram bedne no a celkom sa mi vsetko doplna ;):pxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.