Retro domácí zvířata (10.3 - 13.3.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Retro domácí zvířata ::..
    Prostor pro vaši diskuzi

    [​IMG]



    Zakoupit si můžete tyto předměty:
    Český názevSlovenský názevAnimace Cena ve slevěMožno zakoupit*
    Vajíčko snové PenelopyVajce zasnenej Penelope[​IMG]115 Fl1x
    Domek snové Penelopy - upgradeVylepšenie domčeka pre zasnenú Penelope [​IMG]25 Fl13x
    Vajíčko zaníceného velikonočního zajíčkaVajce nadšeného veľkonočného zajaca [​IMG]140 Fl1x
    Vajíčko kouzelného velbloudaVajce kúzelnej ťavy [​IMG]140 Fl1x
    Vajíčko dračí ještěrkyVajce dráčika [​IMG]140 Fl1x
    Pohodlný pařez - upgradeVylepšenie pohodlného pňa stromu [​IMG]20 Fl3x
    *Upozornění: v obchodě se každému hráči zobrazí pouze ti mazlíčci, které dosud nekoupil. Pokud si tedy hráč některého mazlíčka už zakoupil v předchozích akcích, v nabídce se neukáže.
    [​IMG]
     
  2. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Zdá sa že som zase ušetril!
     
    anickamalirka tohle ocenil(a).
  3. dementos.dementni

    dementos.dementni Aktivní autor

    Tak Vajíčku zaníceného velikonočního zajíčka neodolám.
    deMentos
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  4. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Vrtá mi hlavou, proč je ten zajiček zanícenej .... o_O kde to chytil?
     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Teraz TO chytíš kdekoľvek.:)
     
  6. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    A mají ty dekorace nějaká + na-cokoli? Neviděla jsem ani BZ a za jak dlouho jsou opět k odkliknutí.Předpokládám,že půjdou umístit i na Hřiště.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kytka50: v tabulce jsou zeleně psané klikací odkazy, klikneš - pošle tě to do FAQ a uvidíš, co získáš...
     
    kytka50 tohle ocenil(a).
  8. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Pokud to půjde. zajíček je můj :) jinak nic brát nebudu.
     
  9. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Y n O, děkuji nějak jsem to ve FAQ vzala hopem. Jj práce kvapná málo platná
     
  10. Štika

    Štika Mistr fóra

    V Itálii ....a já ho taky nemám tak nevím jestli si ho vůbec pořizovat ,když je nějakej divnej;)
     
    raddre a zdarsky79 tohle ocenili.
  11. raddre

    raddre Baron fóra

    to už vývojářům došla fantazie? Mám "Vajíčko zaníceného velikonočního zajíčka",který po aktivaci dává +1ks v chlévech,když si koupím tohoto budu mít dvě identické dekorky a každá bude dávat něco jiného, jak je budu rozlišovat?
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mně tedy ušák dává +1 produkt z dílen!8)
     
    GordonSargent a Skali tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    raddre - ahoj, to je ten samý mazlíček - z Vajíčka zaníceného velikonočního zajíčka se vylíhne Bouda zaníceného velikonočního zajíčka
    a ta dává bonus +1 ks ze sklizně výroben po dobu 8 hod
    :)
     
  14. raddre

    raddre Baron fóra

    omlouvám se asi mi něco jiného dává +1zvíře, to je z toho, že dekorky neukazují k čemu jsou a co dávají a vlastně do 14.hod. nevím co mi obchod nabídne a vajíčko mi asi dáva +1 výrobek, alespoň výrobny mi to ukazují
    PS už jsem mezi obrázky v liště, které jsou z mazlikárny i z nebe, našla +1 na výrobny u velikonočního vajíčka a u jiného míň pomalovaného vajíčka +1 na chlévy,ale prohlížet si 63 obrázku je na palici a to jich tam dnes mám docela málo,hned po sklizni stonku a dekorek jich tam je nekonečno
     
    Naposledy upraveno: 10/3/20
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    raddre - to bude nejspíš neonová motýlí kukla ;)
     
  16. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    No, tak mám Smolíčka Pacholíčka, bo mi to nabízí jen pařez a penelopu.... na to se jim můžu.... -.-
     
  18. raddre

    raddre Baron fóra

    ahoj Skali-děkuji, o co byste to i vy měli lehčí, kdyby alespoň v mazličkárně vyskočil u dekorek tultip nejen z jejich názvem a obrázkem, ale co obnáší, tu dekorku vidím nemusím ji mít zobrazenou v tultipu, když to jde u těch co dávají bedýnky, šlo by to i u ostatních.
    Promiň, že si vylívám srdíčko, ale dost mi to vadí
     
    Veselka a GordonSargent tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    raddre - já tě naprosto chápu. Už jsem psala i do reportu, že by takový tooltip u malíků nebyl od věci, bo taky u některých už dávno nevím, k čemu jsou vlastně dobří. Třeba se někdy dočkáme ;)
     
    Veselka, raddre a GordonSargent tohle ocenili.
  20. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Mám vše z dřívějška mimo velblouda (aspoň jsem ho nenašla, tak výraznou dekorku bych snad nepřehlédla). Ale akce se mi vůbec nezobrazuje, tak nevím. Řešit to nebudu, neb bych asi 140FL za něj nedala.
     
    Veselka a raddre tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.