Renzův jarmark / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 14/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. zuzik.t

    zuzik.t Perspektivní autor

    Ahojky.
    Než jsem sama zkusila novou hru s balónky, přečetla jsem si tady, jak to jde ostatním- jestli se do toho mám vůbec pouštět... Doteď jsem hrála jen Lukáše- tam jsem měla většinou 15, někdy 20 nebo 9. Podle reakcí ostatních jsem od toho moc nečekala, ale zkusila jsem to. Poprvé 14, podruhé 8 žetonů... :oops: Chtěla jsem se vrátit zpátky k Lukášovi, ale řekla jsem si, že tomu dám ještě pár šancí. A šlo to mnohem lépe- 20, 20, 18, 26, 22,... Konečně mě Renzo baví. U Lukáše jsem se neskutečně nudila, u Krtka jsem nikdy nevybouchala víc než 5 žetonů a Truhly jsou vyloženě o náhodě... Vyčistila jsem počítač, zkusila tři prohlížeče a zjistila, že mi to jde nejlépe v Chromu...

    Zatím jsem vystřílela: 2x4, 7x8, 14x10, 13x14, 12x18, 24x20, 21x22, 4x24 a 6x26

    A tady je můj rekord: [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. xsonata

    xsonata Pisálek fóra

    chtěla bych odpověď na otázku jestli se vrátí dráček díky
     
    babako tohle ocenil(a).
  3. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj xsonata,
    bohužel, prozatím se s návratem dráčka nepočítá.
     
    babako tohle ocenil(a).
  4. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Pěkné pdpoledne.
    Včera odpoledne jsem získala JC.
    Dnes jsem si vyměnila kinobody za floreny, koupila jsem si lupeny a šla na Lukáše. Střílečka mi nejde, tam udělám max. 10 žetonů. U Lukáše to je lepší, mnohem lepší, ikdyž jsem se taky uklikla, že jsem získala jenom 3 žetony :sleepy:, ale to byla vyjímka.
    No a Lukáš se zadařil, že jsem získala veverku, mojí druhou. xD
    Radost veliká, sen splněn = JC + veverka :D:D:D.

    [​IMG]

    Přeji šťastnou a pevnou ruku a hodně štěstí.

    Madulka_cz
     
  5. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    tak ako som sa tešila na balóny, že bude možno viac žetónov. Dnes vravím: " Môj zlatý Lukáš." Nooo aj takéto sú vzťahy;)
     
    Naposledy upraveno: 17/1/16
  6. jeslince

    jeslince Rádoby autor

    Chtěla jsem se zeptat, kde najdu létající veverku. Koupila jsem si jí a nikde ji nemohu najít. Děkuji
     
    babako tohle ocenil(a).
  7. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj jeslince, v ľavej lište
    [​IMG] , ak ju tam nevidíš, skús reštartovať hru.
     
    babako tohle ocenil(a).
  8. zuzik.t

    zuzik.t Perspektivní autor

    Tak za mne za balónky RT velká pochvala... [​IMG]
    Vybrala jsem i to, co jsem dříve nechávala ležet, protože mne to nebavilo. A ještě mám zásobu na příště...
    2. střílení šlo ještě lépe: 1x4, 8x8, 7x10, 10x14, 13x18, 38x20, 35x22, 19x24, 20x26 = průměr 20 žetonů
    [​IMG]

    Rekord jsem nepřekonala- stále [​IMG] [​IMG]
     
  9. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Zatím jsem si z obchodu vybral jen Johna Citróna, zbytek nechám na zítra. Zkoušel jsem všechny čtyři hry se střídavými úspěchy. Nejhorší to bylo u piráta, tam jsem prohrál plno lístků, když jsem zkoušel, jestli je tam nějaká pravidelnost v umístění klíčů jako kdysi. Nejdál jsem se dostal do levelu 4. Potom přišel brácha a zkusil jedno kolo natipovat, překvapivě se dostal až do posledního levelu, takže příště už budu vědět, na koho se obrátit.
    Přeji všem úspěchy s minihrami.
     
  10. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak po dnešním bouchání mám už přes 1300 žetonů, takže zítra vezmu JC a bude se snažit získat ještě veverku - mazlíka, tak snad to vyjde. Dnešní rekord na krtcích je 2065 bodů, což si myslím je docela slušné :D.

    [​IMG]
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Pěkný večer všem ;) tak konečně dneska večer po práci (utahaná) si jdu vyzkoušet novou atrakci s balonkami :D ... ještě že mě nikdo nesleduje ... no ťuky, ťuky xD. Neumím na netu s myší (vždy bez ní) a byla jsem nucena to zkusit s ní :sleepy:, no po půl hodině hraní jsem se držela mezi 15-20 zásahů :p ... na začátečníka dobrý. Tak mám už na víc, jak půl veverky a zítra to vidím na relax u Renzy, jen kdyby tam měli i občerstvení jako je třeba oběd xD ... ale tu veverku chci určitě udělat [​IMG] ...
     
    Naposledy upraveno: 16/1/16
  12. nepleska

    nepleska Aktivní autor

    ahojte, ja osm si na vevericku merala sily tak dlho az kym mi ju ten Lukas nedal :) tato minihra mi ide fakt najlepsie z 10 listkov mam vzdy nejakych 7-8x 20 zetonikov a zvysne vzdy po 15 :) chrome to isti :)
     
  13. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Cíl splněn :). JC na divoké louce a veverka na ostrově pokladů ;). Tím asi tento jarmark ukončím, stejně nemám žetony a bouchání krtků už stačilo, dnešní rekord 2140 bodů, to je dost. Jsem zvědavý na příště :p.

    [​IMG]
     
  14. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :) taky už mám svého prvního (a asi na dlouho jediného) JC a druhá veveřička si již také hoví na mé farmě ... vybrala jsem i hnojiva pitombu a to je vše, vlků mám dost a těch dalších želváků také
     
    mamča50, eleanorelik1 a Janké861 tohle ocenili.
  15. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Nikdo nezná odpověd? Stále čekám, kdo poradí.... :sleepy:
     
  16. HenryVIII

    HenryVIII Pisálek fóra

    Už jednoho citróna mám, koupím-li si druhého, znamená to, že se 5% zvýší na 10%?
     
  17. slivovicka

    slivovicka Zelenáč fóra

    Jak je to s tím pozemkem v řemeslné čtvrti? Koupila jsem si ho na jarmarku (v odměnách zmizel, žetony odečteny), ale když chci pekaře, tak se mi nabízí jen za peníze. Jak to má fungovat?

    Edit. Už to mám. Nepomohla F5, ale odhlášení :)
     
  18. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Díky balónkům a krtkům jsem konečně vybouchala pozemek a tak příště začnu střádat žetony na JC. Ale i tak mne Renzo hrozně nudí a to nemluvím o páteři a pozadí. Než jsem dodělala posledních 400 žetonů, tak jsem málem vypustila dušu. Nejvíc jsem z baónků dostala 22 žetonů. Co se týče Lukáše, tam vím, že mne nemá rád - trefím dobře první dvě hry, tu třetí skoro nikdy do zeleného a zisk
    je tudíž velmi ubohý. Ale konečně můžu marmeládovat. Jdu na to. Ahoj - zdraví E.
     
    skalara.v, sisinka a duna.duna1 tohle ocenili.
  19. lucie68

    lucie68 Pisálek fóra

    Ahoj, mám otázku. V Renzo stánku jsem získala strom pitomba XXl. Proč mi ale nejde nasadit na obyčejnou pitombu fakt nechápu. Poraďte prosím, děkuji :)
     
  20. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj lucie68,
    pitombaXXL z Renza je i se základním stromem, stačí postavit na volnou plochu.

    HenryVIII,
    ano,bonus se sčítá, ale jen pokud jsou na jedné ploše a platí také jen pro tu plochu, kde jsou postavení.