Renzův jarmark / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 14/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Ezzra, moringu XXL už asi nezískáš, leda by sis dělala zálusk na Pitombu XXL

    danda-vnovis

    PS: hodně štěstí všem
     
  2. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    danda-vnovis...heh vidis co robi neskori vecer??ja uz mam dnes stoho gulas..tak omluvam sa pitombu...peknu hru:inlove:
     
    -Kuteno-, danda-vnovis a lacrima tohle ocenili.
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Vidím, ale stane se a proto mi nejdou balónky, ani vlastně nevím, proč se o to pokouším, když si připadám jak Don Kojot s herkou, co se pokouší bojovat s větrnými mlýny :)

    danda-vnovis
     
  4. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Zdravím,tak veverka je už v parkuxDtak velká spokojenost;)
     
  5. babako

    babako Expert fóra

    :inlove::);),krásný den všem,tak jsem z něj tu veverku vymlátil.. Huráááááá.. Balonky mi nějak nejdou,asi nejsem amorek..;)
     
    evainfo, tydýtková a Trepifajksl tohle ocenili.
  6. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Taky jsem na balonky nějaké levá. Ale měla jsem už něco nasysleno, takže jsem se vrátila k pirátovi a veverka je na ploše
     
  7. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Balonky mi moc nejdou, asi PC stávkuje, tak jsem se vrátila k Lukášovy a šlape to jak po másle. Ceny jsou dobrý, budu šetřit na Johna Citronka. Opravdu už jinak nejde získat, to je škoda, no budu sice muset na něj počkat do příštího jarmarku, ale kdo si počká, ten se dočká ;)!
     
  8. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra


    Ahojky..zdravím..[​IMG]

    Tak já myslela..že sem přijdu a bude tu veselo..jak si RT naběhlo s balónkama...že za chvíli.. bude mít každý vše..jsem překvapená..pro mě nej.. nej super hra..20..22..26..málokdy pod 20ku..konečně něco pro mě..ačkoliv v reálu se netrefím na 2 metry do metrového terče..tady úplně exceluji..asi to bude 30letým hraním Rpg her..mlácením a střílením do různých potvor...
    ..vystřílela jsem si jak vevku..pak Johna..a ještě mě zůstaly kupóny na ..a tak nějak nevím na co..pitomb XXL mám 5..tak snad dekorku..a nebo to nechám na příště na další veverku..ač je celkem k ničemu..jde mi spíše o to..jak už to tu mnozí psali..abych měla všechny mazlíky..[​IMG].. za mě obrovská spokojenost..


    ..držím všem pěstí..ať máte štěstí..
    ať všichni získají..co chtějí..
    v minihrách..které jim nejvíce sedí..


    [​IMG]


    [​IMG]

    [​IMG]

    mmchdm: michalka59..přenádherný podpisek..

    .........
     
    Naposledy upraveno: 16/1/16
  9. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Tak u mě rekord na balonkách 1300, ač byly první pokusy na noťasu špatné, nezanevřela jsem na ně a přesedlala jsem na manželův počítač a najednou těch balonků bylo víc a hned to bylo veselejší a 18-26 bodů to většinou jistilo, takže asi mám náhradu za krtky xD
     
  10. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Tak mám konečně Johny Citróna, hledala jsem zda ho musím přemisťovat aby mi toho vyskakovalo na plochách víc, nebo může zůstat na místě, a budou vyskakovat i tak.
     
    evainfo, babako a tydýtková tohle ocenili.
  11. sgra1972

    sgra1972 Pisálek fóra

    • nepiš prosím více příspěvků pod sebe
    Ahoj prosím o pomoc, na Jarmarku jsem již minule koupila Moringu XXL- nicméně nelze ji nandat na strom na baha. ( na normální Moringu) Co s tím mám dělat? Děkuji

    Tak už mi bylo zodpovězeno( v jiných dotazech) - omlouvám se a děkuji, už to funguje.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/1/16
    babako tohle ocenil(a).
  12. misspacman008

    misspacman008 Rádoby autor

    Nová atrakce je příjemné zpestření. Nejdřív mi to nešlo, ale potom jsem změnila taktiku -.- a podařilo se mi získat až 20 žetonů. Budu střídat krtky a balonky. Ceny ve stánku jsou také hezké, asi budu šetřit na Johna a na veverku ;)
     
    evainfo a babako tohle ocenili.
  13. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Kterej sígr rozhodl,že veverka jde jen na ostrov,nebo do parku ?? Proč tam budu muset chodit když budu sklízet akční rostliny ????
     
  14. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    tak konecne realna sance jak ziskat Jhona Citrona. jen doufam ze do priste nezmizi, bude mi chybet asi 100 zetonu. mimo teto odmen potesily take balonky.
     
    evainfo a babako tohle ocenili.
  15. silviec

    silviec Mistr fóra

    Z nasyslenych zetonu vyzvednut JC, veverka, kupon, zuzino, SH. Tak zas za dva roky na videnou s renzem po další vymene cen.Skoda, ze SK zmizelo(.
     
  16. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Nová atrakce v kombinaci s Lukášem u mne vede...
    Díky tomu jsem si sebrala, co jsem potřebovala...
    a teď zas příště.....
    všem přeju ať se taky daří....
    naprostá spokojenost a chválím za tuto změnu....
     
    evainfo a babako tohle ocenili.
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak jsem znovu zkusila balonky a přestože střílení mi celkem jde, tady jsem získala 2 žetony - to je bída. Už to dál zkoušet nebudu, Lukáš to jistí :). Doufám ale, že JC chvilku v odměnách zůstane, než po těch desítkách nasbírám 1300 žetonů, chvilku to potrvá :p

    Michalka59: Máš krásný podpis, skoro tak krásný, jako já :) (ale ne úplně ;))
     
  18. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Nová atrakce je pro joudy se šmatlavejma ručičkama jako mám já, jako dělaná.xD
     
  19. kopretinablah

    kopretinablah Pisálek fóra

    tak jsem se taky dopracovala veverky ,jen jí teď nemůžu najít ,vypla a zapla jsem počítač ,zkontrolovala jarmark , ale tam je odečtená.Tak nevím kam se mi zatoulala , ale v dekoracích opravdu není.Poraďte mi někdo co s tím.
     
    evainfo a babako tohle ocenili.
  20. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Co dělám za chybu? Třískám krtky,připisují se mě body,i když třískám dál, body ubývají, i když už netřískám vůbec ,taky ubývají, měla jsem 8 bodů a nakonec byly jen dva,proč?
     
    evainfo a babako tohle ocenili.