Renzův jarmark / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 14/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dekorka je na hřišti a tímto považuji akci za ukončenou. Jelikož jsem to hrál na mobilu, připadali v úvahu pouze balónky. Lukáš si to mlátí jak se mu chce(nebo spíše nechce:cry:)!
    Většinou sem to dával kolem 20 bodů,občas i za 26. Odminule se mi zdá,že se to hodně zlepšilo.Ani nebylo nutné neustále čistit mobil!!:)
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    kaolín jsi dobrej, když hraješ balónky na mobilu a sbíráš víc bodů, já je hrát neumím nebo lítají pomalu, zrovna tak krtci, jen Lukáš je v pohodě.
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Lukáš je pro mne opravdu už na úrovni piráta - absolutní náhoda, kolik bodů mi připíše. Teď třeba jsem v 1.kroku vizuálně trefila skutečně přesně střed a připsalo se 9106 bodů. Je mi jasné, že dle systému jsem se trefila jinam, než ukazuje ručička, ale to už můžu hrát se zavřenýma očima a vyjde to nastejno.
    Tak jsem zkusila balonky a ejhle, na první pokus 642 bodů, což znamenalo výnos 18 mincí. Asi tedy přejdu k nim, chvíli potrvá, než se to naučím, ale proti nyní obvyklému zisku 3 mincí u Lukáše... no zkrátka není moc co řešit.:)
     
    evainfo a kaolín11 tohle ocenili.
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    kiki, to je divné, jenom 9106 bodů za všechny tři kroky? Tenhle počet odpovídá 1 kroku (horní i dolní ručička) trefa cca do středu zeleného, druhý krok bys měla trefit podobně a budeš mít cca 18 000 bodů a u třetího, který je nejrychlejší a trefíš se do zeleného pole se dostaneš přes 20 000, podle výše 15-20 mincí.
    Pohybuje se ti dolní ukazatel? Někdy může nastat chyba v animaci, nepohne se a naběhne další krok, to už ti moc mincí nedá, tak 3-4.
    Edit: Nejlepší je hrát Lukáše večer, kdy už moc hráčů není aktivních:).
     
    Naposledy upraveno: 27/8/21
    kiki2305 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Vždyť řikám,že Lukáš do toho mlátí hlava nehlava!xD
     
    Peto121 a evainfo tohle ocenili.
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) tak jsem toho plamenného krasavce nakonec dostala, něco včera a něco dnes - to abych si šetřila infarkt xD
    několikrát jsem restartovala a nejlepší bylo, když jsem držela myšku, sekla se hra a chtělo to po mě odkliknout počkat. Nakonec jsem se trefovala jen do zeleného prostoru, ať je to aspoň za 9 bodů :p no musela dokoupit malý balíček 30-ti lístků za 25 FL, to jinak nešlo a konec se blížil ;) prostě si Lukáš dělá co chce, jak píše kaolín - mlátí to hlava nehlava :D


     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já tam vůbec nelezu, klidně si můžete všechny odměny vychytat i za mne. :D Lukáš prostě potřetí nereaguje na nic, takže body jsou v zádeli, pane hrábě xD A to jsem se dřív bavila tím, že překonávám svoje rekordy... Co už. Třeba našetřím na modernější mašinu a Lukáš bude třískat jako dřív 8)
     
    evainfo a kaolín11 tohle ocenili.
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    A mne Lukáš funguje,ale mňa to nebaví! :p Vybral som nejaké SK,hnojivo a už sa mi to nechcelo ďalej točiť.Možno na budúce...
     
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak to mate dobry, ja dřív daval Lukase za 20 bodu v pohode, pak uz ne, ted dam 2-5 bodu - zname duvody... tak jedu piráta, dostanu cca 2 body ale je to rychle a bez rozcilovani ze to uskocilo... tim zpusobem se pochopitelne na dekorku nedostanu, uz dvakrát mi zmenili obsah kramku za tu dobu - no odehraju par her a nechavam stovky listku... uz jsem i promenil zetony na kupony rovnou, proste tahle minihra uz nemá smysl abych se s ni zdrzoval...
     
    -Jara05- a evainfo tohle ocenili.
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Kdo má chytrý telefón či tablet,zkuste střílet balónky! V klidu si prstíkem klikám na displej a je to pohoda.Důležitý je nepřerušit řadu! Tj. za každou cenu se nesnažit poklikat všechny!!! Když se mi zdá že balónek je už moc velkej,tak jej nechám a jdu najinej! Pak je tedy ještě dobrý před střílením ,přístroj vyčistit a pak jít nejkratší cestou na balonky,tj.zbytečně nezevlovat po farmě! Ale to stejný asi platí i na komplu.
    Určitě se mi nestane,abych to mněl za dva body! To pak nemá cenu k Renzovi chodit!
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kaoline, mám chytrý telefon, ale zastaralý xD Balonky nejdou. Páč Puffin... Edge ani nic jiného na něm nerozchodím. No a na PC jsem na tom jak Tassadar, dřív Lukáš v pohodě za plný počet, deset minut před koncem jarmarku jsem si odehrála, co jsem potřebovala. Teď to nende xD Zkusím příště balonky na PC, když budu doma.
     
    Apachie1, -Jara05- a evainfo tohle ocenili.
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No já konečně zjistila heslo na wifi v práci, že mi dělali další reklamu a heslo k tomu bylo potřeba, tak volala šéfovi xD farmička v mobilu naběhla téměř hned - v datech to chvilku trvalo - sklizeň byla taky rychlá, ale klikání prstem Renza a jiných bylo úplně mimo :(
    Zkoušela jsem taky na farmě něco odkliknout ručně, ale to párkrát jen poskočilo, než se podařilo sklidit ... tak nevím, asi to neumím :p


     
    Peto121 a -Jara05- tohle ocenili.
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :D jsem ještě nepřišel na to, co je to řada u balónků, vždyť tam lítají sem a tam a bum exploze, že není vidět okolo ;) jdou mi líp než dřív, ale jednou hodně bodů jindy málo, to Lukáše mám vychytaného.
    Dekoraci mám u mazlíků.
     
    -Jara05- a evainfo tohle ocenili.
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, řada u balonků je totéž jako u mlácení krtků. Nesmíš udělat chybu, takže bum exploze je špatně, přijdeš o body a začínáš od začátku...
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Y-n-O to já vím, že mimo bum, nula, ale, že by to byla řada? :D stávalo se mi, že klik přesně na balon a nic nepraskl, znovu na něj praskl a nula, chyba. Systém to už vyhodnotil jako mimo. Já už jsem z toho taky mimo ;).
    Krtci lezli pomalu jako slimáci.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No a proto, že si to dělá co chce, na jarmark nechodím. Holt budu bez nákupu, ale nemyslím si, že by to mělo vliv na funkci farmáře... farmářky tedy, v mém příprdě, teda případě;)
     
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Přesně tak, jak píšeš, to bývalo za FP. Od Unity prostě úplně mimo. Nejdřív mi to na klikání nereagovalo, ale to jsem brala jako počáteční chybky - navíc jde o dost vedlejší záležitost. Opravdu hodně se to od té doby zlepšilo, ale klikání u Lukáše je prostě úplně špatné. Přičítám to tomu, že to, co já vidím, není to, kde "doopravdy" ručička je. Třeba je tam nějaké zpoždění nebo co.
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nějak často knám jezdí Renzo. No,třeba se zase spletou a bude opět dekorka k mání,jako posledně.8)
     
  19. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Domček pre plameniaky je tam zase:p
    [​IMG] už mám 3 kúsky na ihrisku8);)
     
    evainfo, berkaKolchoznice a kaolín11 tohle ocenili.
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Domečky mám jen dva, minule jsem ho neuhrála, tak jsem si ho vyzvedla teď :) a na některých vedl. už ho mám také
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).