Renzův jarmark / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 14/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tassadar11 hRAS CEZ KLIENTA LEBO PREHLIADAC ? Ja bucham lukasa cez klienta a ide mi to davam ho vecsinou za 20 zetonov ;) Neviem ci sa da nabuchat este viac ale mne sa to este nepodarilo ,ostatne ide mimo mna lebo tam som bez sance :mad:xD
     
    Naposledy upraveno: 19/4/21
    evainfo, -Jara05- a tenista99 tohle ocenili.
  2. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] zo stánku som si vybrala Bublinovo vajce, zbytok si Renzo môže odviezť8)



    tronaldo55, áno, treba to nahlásiť, ale [​IMG] bodov na každú minihruxD, a viem, že sú tu lepší8);), no nech si každý hlási svoje:D;)
     
  3. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Dneska jsem si dal svůj rekord :D

    [​IMG]
     
    evainfo a sovicka64 tohle ocenili.
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Jak je to u Lukasa da sa ziskat tiez 26 zetonov alebo je 20 maximum hmm....

    Inak som skusala baloniky po dlhej dobe (na vedlajsej farme,potvora ma dako vela listkov :D ) no ostanem u lukasa,lebo tam len sem tam sklznem no u balonikov som sa iba 2x dostala na 20zetonov ,inak to bola bieda :cry:xDxDxD

    Skali dakujem :)
     
    Naposledy upraveno: 20/4/21
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sovicka64 - ahoj, u Lukáše je možno získat max 20 žetonů ;)

    renzo lukáš.png

    Renzův jarmark
     
    Pitrýsek47 a sovicka64 tohle ocenili.
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Bublík je doma a Renzo může odtáhnout o dům dál!8)
    Jinak jsem rád ,že máme nesvéprávné programátory a umožnili nám opět získat dekorku na hřiště!:wuerg: Jistě to bylo pouhým nedopatřením!xD Podle toho bohužel vypadají i opravy na farmě.To vypálený kolečko pod časomírou už tu bude zřejmě navěky!:cry:
     
    berkaKolchoznice tohle ocenil(a).
  7. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já mám taky bublíka doma ale tentokrát to byla katastrofa jak to blblo, nevím jestli to bylo hrou, nebo myší dělám jenom Lukáše dost často se mi stávalo že sem si na tom spodním kole ani neškrtla aniž bych klikla zastavilo se nikdy před tím se mě to nestávalo už jsem myslela, že si snad lístky dokoupím a vyměním za žetony abych toho bublíka měla nakonec to vyšlo.

    [​IMG][​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 21/4/21
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Pořízen Bublík a Rama mince :) S průměrnými 20 žetony na hru střílení balónků to šlo jako po másle :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Ešte, že mám tie florenovníky. Kúpil som za 100 FL lístky a ešte ich ostalo do zásoby veľa. Na toho mazlíka kašlem, že dáva nejaké tie % navyše ale hlavne, že dáva bedňu s hnojom :) 6 debien každý deň to už je niečo :)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer všem, jsem byla včera večer dlouho vzhůru pro toho dalšího Bublíka :sleepy: no minule jsem získala berušku mnohem rychleji, ale tentokrát to docela zlobilo po více hrách a tak jsem často restartovala. Už se těším, až si na toto hraní - nehraní budu jenom vzpomínat a rychle si pak u Renza vybouchám třeba dalšího dráčka :p ... ale Bublík je na svém místečku a dneska to dospím xD



     
    -Jara05- a kaolín11 tohle ocenili.
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    sovicka64 : hraju klienta, dva uplne jiné pocitace, jiné OS, jiny internet ale stejne to blblo, ono to chce dat delku akce podle listku... tedy ti co mají vice nez X listku muzou odehrát Y her a pak az další den, to by se pekne rozložila zatez :)
    jasne ze ne každý ma moznost odehrávat kdykoliv, ale pokud ne, zbyde mu vic na priste a tim padem bude odehrávat vic a je to!
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  12. barca279

    barca279 Vážený autor

    nejako mi tam chyba v renzovi hlavna cena ,neni tam dekoracia,takže nechajze si celeho renza ais tolko pekny den
     
    evainfo a Jonsdorf tohle ocenili.
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj barca279, když hráč vybere některou z hlavních cen, tak při dalším jarmarku již je není možné získat do doby než budou přidány jiné. To že šla dekorace minule opětovně získat byla vyjímka.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  14. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    Lukáše můžu mačkat jak chci, ale vždy mi to vezme asi až na pátý pokus, takže za 0.
    Vůbec nereaguje.
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer na jarmarku :) tak minule to s Lukášem šlo docela dobře, ale dnes jen podle jeho nálady. Jezdilo mi to stále jen do polovičky, jako polámané ručičky na hodinách a to u všech třech her, po restartu se to střídalo, jednou dobrý - podruhé zase jen do polovičky :sleepy: no s takovou toho krasavce ze stánku fakt nedostanu, lístků je zatím dost, tak zítra si na to udělám čas :p


     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Mně Lukáš zlobí od zavedení Unity. Něco je v nepořádku se zobrazením. Přestože se ručička zastaví uprostřed, body si přiskakují v hodně velkém rozpětí. Tím myslím, že je rozdíl třeba 1000 nebo i více bodů. Je mi jasné, že jsem přímo střed netrefila, ale čekala bych rozdíl bodů spíš v jednotkách nebo třeba i do stovky, ale takhle určitě ne.
    Platí to ovšem i naopak, někdy trefím úplný okraj zelené a bodů je téměř plných 10000. Tak si prostě jen tak klikám a nechávám to na systému. Je to jen taková nadstavba, tak mi to žíly netrhá.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  17. knihovna1

    knihovna1 Rádoby autor

    Zdravím ani balonky nejdou střílet, tentokrát se jarmark moc nepovedl.... :(
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Já tentokrát na Renza nějak nenašla čas, dávám jen piráta ;), ostatní mi nejde, takže nemůžu porovnat co jde a co ne, já neumím trefovat nic, někdy ani ty bedýnky u piráta, tam je svátek, když mám víc mincí
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Lukáš funguje úplně super ;) v klientovi nehraju.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  20. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Byly doby kdy dcera za mě "tloukal" krtky, ale co je pryč už Renza sleduji jen zpovzdálí. Co se dá dělat, třeba jednou lístky přeci jenom použiji.
    Všem přeji šťastnou ruku a pěknou zábavu:D:D:D!