Renzův jarmark / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 14/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Nechápu, jak někdo (Doben) je schopen postřílet tolik balonků... nicméně poté, co můj oblíbený Lukáš se stal pro mě nehratelný (výsledek max. 9 bodů), zkusil jsem i já balonky (Pirát je o náhodě - jedině v naprostém zoufalství, Krtci mi nikdy nešli). Nakonec se ty balonky ukázaly být slušnou volbou s průměrným ziskem 14 mincí (pořád lepší než ostatní minihry). Naštěstí jsem měl dostatek vstupenek z toho testování Renza na podzim, takže jsem dosáhl na 1200 mincí a Bublíkovo vajíčko... no a to mi ke štěstí naprosto stačí.
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Kdo hraje na mobilu,doporučuji střílet balónky! Dát si mobil vodorovně,mírně roztáhnout a jeto!První hra nic moc,ale nedalo mi to a pak za 22 bodů a hned poté za 26 bodů!!8) Takže i já budu mít možná nového mazlíka!!8)
    Vrátil jsem se nazpět k Edge,bo na rozdíl od UPX,zde nejsou otravné reklamy!:)
     
  3. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Přeškrtnutý se nezobrazí ani kdyby v inventáři byl. Předměty z měsíčního světa už se na farmě ani na bahamaramě v liště nezobrazují.
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak to se omlouvám za mylné informace. Příspěvek jsem opravil.
     
    kaolín11 a Dob tohle ocenili.
  5. kubíkpytlík

    kubíkpytlík Aktivní autor

    Zdravím vespolek,
    tak mně Lukáš teď nejde vůbec :sleepy:, krtek nešel nikdy :cry:, pirát je k zlosti o náhodě :wuerg:, takže střílím balonky, ale je to ňáký divný :eek: ... když mám pocit, že trefuju všechno, mám 200-300 bodů a 4 žetony a když se trefím mimo, nahraju i přes 720 a 20 žetonů .... taky mám pocit, že každá hra se načítá jinak ... u některý na 40% vylítne teprve 5 balonek a ač se trefuju dál, nic nepřibejvá a najednou je konec ...:music: ... no mazlíka, hnojiva a mince mám ... jsem ráda, že to vůbec šlo hrát, i když se sekáním a u piráta jsem přišla i o 4 lístky ... dala jsem hru za 2, vyšedlo to, hra se nespustila, tak jsem to zkusila znova a to samý a lístky byly odečtený ... no nic, končím a zbylý lístky nechám na příště a ať se daří :D
     
    kikiriki a tenista99 tohle ocenili.
  6. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak jsem dodělal všechny své lístky a mám nějakou zásobu žetonů na příště :)

    [​IMG]

    Zkusil jsem si i balónky :) A nejlepší pokus byl takový :)

    [​IMG]

    A ještě jsem si udělal radost a koupil nového mazlíka ( ne že by mi nějak extra pomohl ) ale chci mít na farmě co nejvíc těchto věci které pak budou i vzácnější časem :) nějakých 220 FL mě nemrzí :p

    [​IMG]
     
    berda27, evainfo a duna.duna1 tohle ocenili.
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Lukáš je už pro mne na nic, co nahamouním v prvních dvou klikancích mi sebere poslední hra, která tedy u mne nejde vysledovat. A to jsem si i stáhla klienta a hrála v tom mrňavém okénku a dokonce mám vypnuté všechny aplikace, i nepostradatelné rádio xD Ostatní hry nemá smysl u mne hrát, kliknutí zaostává za zobrazením, víc než dost na to, abych věděla, že to nedám. Co už. Možná je to jen tím jedním fungujícím okem, ale ve flashi fungoval přesný klik a nebo držení a pustit ve správném okamžiku. Dnes jsem si s jedním okem vydělala na mince s tolika lístky, že bych to ve flashi vykoupila všechno, kdybych to potřebovala. Když to tak půjde pořád, tak to kašlu... První dvě hraní mám za deset tisíc nebo devět a kousek, to třetí třeba jen za 95. A nemyslím si, že je to tím, že momentálně špatně vidím. Jen to už nenaskrínuju ani nenatočím, bolí mě obě oči, nejen to, kterým zrovna vidím, další hru nedám.
     
    Naposledy upraveno: 22/1/21
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer na jarmarku :) kaolín11 ti fakt závidím ten elán hrát přes mobil, já tam dnes zase vlezla 2x a to kvůli obr stromkům, že mám v diamantovém slotu bonusy 100% na vše - v akci je to jako MJS, ale na obr stromky a zvířátka to vždy ráda vyplýtvám a zásoby jdou rychleji. No klient mi vždy na dálku v mobilu zmizel a měla jsem tam Google s nachystanou hrou farmy. Dělá mi to i teď doma, když zruším klienta tak mi hned naskočí stránka Google s farmou ... fakt nepříjemné o_O
    Jinak včera jsem zkoušela jarmark jak v Unity, tak u klienta a hrozný propadák :wuerg: občas to při hře i vytuhlo. Dnes mi to ale zase nedalo, protože dalšího bublíka :inlove: bych určitě chtěla, tak jsem to v Unity vyzkoušela s Lukášem jednou a se to seklo, v klientovy to jede lépe i když jinak, než jsem byla zvyklá ve flashi, tam to drhlo a tady to skáče moc rychle zleva doprava a to chce hodně soustředění kdy kliknout a hlavně nepít při tom kafčo xD ... no bylo i 15 a 20 bodů (náhodou) :p ale teď už mi to po hodně třískání moc nejde, ale víc jak dvě třetiny jsou získané, tak zítra po práci to musím rozhodně dohrát, bude klídeček a větší soustředění.

     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Mám ho Bublíka xD Lukáš se s Lukášem snažil a vyšlo to;) ještě nějaké lístky i žetony zbyly, ale nic z odměn npotřebuji.
     
  10. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Měla jsem našetřených 1000 žetonů a tak po trápení u Lukáše tj za 3-5 je mazlík doma,kdybych chtěla mazlíka na vedlejších farmách tak je mám raz dva,tam je Lukáš bez problémů za 15-20 což je divné.
     
  11. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Bublík je v mazlíkárně, ale bylo to trápení. Nejlepší šel Lukáš, ale celkový průměr 12. Vůbec jsem nebyl schopen se naladit na hru. Lepší to šlo v Edge než v klientovi.
     
    evainfo a dasa1143 tohle ocenili.
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Zdravím,dnes mi to nedalo a místo v klientovi jsem šla hrát v Unity,velké překvapko bylo že Lukáš funguje!!Dokonce i KŠ se točí jak má.Takže klient a KŠ stávkuje jen na mé hlavní farmě ,asi záhada ale už vím aspoň kde hrát Lukáška;)
     
    evainfo a tenista99 tohle ocenili.
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký sobotní jarmark :) dneska už končí a tak jsem se kvůli bubli-mazlíku fakt snažila Lukáše zničit ... 3-9-5-15 supr xD ale těch trojek tam bylo trochu víc. No bublíka konečně mám a další lístky nechám asi na příště ;)
     
    berkaKolchoznice, DANKA722 a tenista99 tohle ocenili.
  15. Pumpička

    Pumpička Aktivní autor

    Hry jsem odehrál, aji nové mazlisko zasadil, no Renza nechcu rok vidět...
     
    evainfo, matlafous123 a tenista99 tohle ocenili.
  16. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak asi přejdu od Lukáše na balónky :p Začalo mě to docela bavit a i celkem jít :D
    Je to jak hledání předmětů :D

    [​IMG]
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Důležité je u balónků nepanikařit , a za každou cenu se nesnažit trefit všechny balónky!! Stačí nepřerušit strefování balónků.Klidně si jich pár nechám i uniknout.
    Zatím nejlepší skóre mám 1300 bodů!:)
    Jakmile se mi zdá,že je něco v nepořádku,okamžitě čistím mobil.o_O
    Ihned po načtení jdu okamžitě na balonky.Žádný zbytečný zevlování po farmě,to mohu čistit mobil nanovo.
    Pořád nějak nechápu,proč nám farma žere tolik dat?!?:wuerg:
     
  18. vladca

    vladca Stará škola

    ja hrám zásadne Lukáša ... s čistou hlavou, v kľude a ako písala evainfo ("nepít kafčo ..." a pod.)

    odkedy je v Unity, tak z 10-ich pokusov mám určite 8x20 + zvyšok za 15, dokonca som si vylepšil aj rekord na 29700 bodov
    sem tam sa podarí aj rovných 10000 na pokus (vo flashi sa nepodarilo ani raz)
    ostatné nehrám, nejdú mi tak dobre (samozrejme truhlice vôbec, to je čistá náhoda)
     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Aj ja som sa nakoniec prinútil odohrať nejaké hry,aby bolo na mazlíka.Keď som konečne dosiahol 1200,v obchode klikám,klikám a nič! Asi F5?A nič,až potom som si všimol v pravo dole - 22:02 h !!-.- Táák na budúce.
     
  20. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Mám otázku k Renzovi. Minule som získal Bublíkovo vajíčko. Momentálne ich mám na farme 2 kusy. Bude možné pre mňa aby som ho znovu získal? Resp. koľko ich reálne môžem maximálne vlastniť