Renzův jarmark / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 14/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Závada u Renza není na mém přijímači- hře,ale ve mne samotné ,u balónků mám křivou mušku,u krtka bych dřív zabila samotného zahradníka než krtka,občas vyjde pirát,takže Lukáš to jistí...jen nesmím v nepravou chvíli kýchnout :D
     
  2. zetorka25

    zetorka25 Aktivní autor

    Již naši moudří předkové říkali: když dva dělají totéž, není to totéž.
    Krásně to pasuje na absolutně rozdílné představy o kvalitě hry z pohledu RT a hráčů.
    Hodně dlouho byl renzo ještě ve flashi nedostupný s odůvodněním, jak vyšperkovaný a dokonalý bude v unity.
    A už jsme v unity, máme tedy dle názoru RT perfektně vyšperkovaného funkčního renza ale nějak z našeho pohledu hráčů to není to pravé ořechové.
    I když vlastně to vůbec není chyba na straně RT, musíme sebekriticky přiznat, že na těch našich elektronkových počítačích, ze kterých lezou děrovaný papírový pásky, to prostě fungovat dokonale nemůže:D
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Viděl jsem,zkusil jsem,ale nezvítězil jsem!:wuerg:
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak s obavami jsem vlezla k Lukášovi a zatím se daří velmi dobře. Občas se to začne malinko sekat, tak chvilku počkám. Takže u mě dobrý (zatím). (jedu v Edge)
    Balónky zkoušet nebudu, bo ty jsem nedávala ani ve Flashi ;)
     
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak mi Lukáš jde... jedu v klientovi. ;)
    Malá zkusila vepře a nic. Krtka a balónky nehraju, nejde mi to.
    PS: hraju vše přes "tačped".... na NTB.
     
    evainfo, sovicka64 a astrid888 tohle ocenili.
  6. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak Lukáš mi jde úplně v pohodě jak po másle :) Zatím jsem odbouchal cca 193 lístků a ještě 100 zbývá což udělam asi tak za hodku a půl :) Pak teprve vyberu odměny ale vše nechci takže něco zbyde na příště :p
    Dokonce jsem o cca 200 bodíku pousnul svůj rekord :D :)

    [​IMG]

    [​IMG]

     
  7. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Vždy som hrávala Lukáša a celkom mi šiel, väčšinou za 20, no dnes nie, najčastejšie za 15, občas za 9 ... tak som skúsila balóniky a tie sú super. Teda pre mňa. V Unity nič moc, ale klient je ozaj dobre hrateľný a to mám cca 6 ročný ntb. Takže ho odporúčam.
    Vybrala som si pre mňa tie 3 najzaujímavejšie veci z obchodu, ostatné žetóny si nechávam nabudúce.
    Nech sa vám všetkým darí.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  8. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Ako keď má človek tie florenovníky tak prakticky môže zakaždým úplne vybrakovať toho renza :D Až teraz som si pozrel tie ceny lístkov za florény a asi to budem kupovať :D
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  9. doben

    doben Ikona fóra

    Zde je video z miniher.
    Primárně jsem ho točil pro ty z vás, které zajímalo,
    jak minihry běží ostatním.
    ;)

     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Podíval jsem se, souhlasím.
    Balonky mi nejdou, černý nestřelím, ale asi "plácnu" vedle a měl jsem 2 žetony :D krtky vůbec a pirát je o štěstí.
    Lukáš mi jde nejlíp i šel dřív, ale teď se opravdu šipka zastaví tam, kde kliknu a neposune se.
    Edit: úspěch, 4 a 8 žet. u balonků, to jsem blázen a to si myslím, že trefím skoro všechny ;)
    Lukáš: 20
     
    Naposledy upraveno: 21/1/21
  11. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak už mám hotovo nebavilo mě bouchat už :D tak zbylo pár lístků které možná dodělám zítra :)
    Mincí jsem měl tolik:

    [​IMG]

    Renza asi vykradli :D Páč tam zbylo toto:

    [​IMG]

    Jeden strom jsem tam nechal, trola taky jelikož jich mám asi 5 a poníka taky nepotřebuju
    Na příště něco zbylo :)

    A zkusil jsem i piráta a nejvíc jsem se taky dostal do 6 úrovně na 75 mincí :)

    [​IMG]

     
  12. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    tiež mám dostrieľané, nakúpené, zbytok si Renzo môže odviezť naspäť:D, najlepšie mi idú balóny, dnes som mala slabšiu mušku, 26 bodov som netrafila, max. 248), najčastejšie za 20, čo je fajn;)
    bude tam Bublinov dom aj nabudúce?, nevšimla som si vo FAQ, idem skontrolovať..

    [​IMG]



    edit

    tak Bublino sa dá získať len raz, a veď aj tak to už nemám kde dávať..
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Vy jste fšici moc dobrý jestli dáváte balónky a Lukáše ;)8), to já jsem stále u Piráta, asi si zkusím ty ostatní, bo Pirát je fakt zloděj, furt mi tam cpe mince místo klíčů, jen občas se zadaří něco lepšího

    Tak jsem vyzkoušela, Lukáš nejvíce 5 bodů :eek:a balonky také tak, tak zase ke zlodějovi, chjooo, sem asi nějaká chromá či co a tak mi dříve šly střílečky na terč a teď si neškrtnu
     
    Naposledy upraveno: 22/1/21
  14. _mysak_

    _mysak_ Pisálek fóra

    Ahoj prosím může mi někdo poradit v renzově obchodě jsem si koupila trolifanta za 900 žetonu a nikde ho nemohu najít
    k
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  15. Pliska1

    Pliska1 Rádoby autor

    mysaku musíš počkat na děsivku. Tam ti pak půjde umístit.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. _mysak_

    _mysak_ Pisálek fóra

    Tak děkuji snad se najde
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na vedlejších jsem vyzvedla FM a končím, zase příští Renzo papáááá a může být za dlouho, je to otrava xD
     
  18. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    tak so si zase trosku pocitala a sup znovu na renza :D No samo ze k Lukasovi ten mi ide najlepsie a ked som ho skusila buchat v klientovi tak super same 20 ak som neurobila kiks ja ovsem :) Ostatne ide mimo mna ,vobec sa nechytam :cry: len Piratsky zlodej sa pomylil ale iba raz a dal mi 35 potom uz len 1 csssssss
    Ked som zacala hrat tak som nechodila na forum ,nemala som cas a bola to chyba, teraz si ho radsej najdem a nemusim sa trapit:oops:,vzdy tu najdem daku radu,za to vsetkym velmi pekne dakujem :inlove:
     
  19. Krakenka66

    Krakenka66 Perspektivní autor

    Kdo se dostal k Renzovi gratuluji já se tam nedostanu točí se 100 % už hodně dlouho a restart nepomáhá :cry:
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    ,
    Měl by být v liště mezi stájemi, ale přeškrtnutý, když nenaskočí, napiš na podporu.

    Edit: oprava: nezobrazí, viz příspěvek Dob na následující stránce.
     
    Naposledy upraveno: 22/1/21
    Dave Lister tohle ocenil(a).