Renzův jarmark / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 14/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. letadlo21...

    letadlo21... Rádoby autor

    Asi nejjednodušší budeš mít, když se podíváš do obchodu. Pokud tam je ke koupi, tak si ji můžeš koupit, ne? I když už nějakou máš.
     
    eleanorelik1 a tomokoco tohle ocenili.
  2. filiphromek1

    filiphromek1 Perspektivní autor

    To střílení balónů je fakt na nic zkoušel jsem to 2x a jenom 8 žetonů. To je lepší hrát třeba Lukáše.
     
  3. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Ahoj zde.
    Renzo už běží v plném proudu. Střílečka mi moc nešla. Zkusila jsem to, ale zisk žetonů byl malý, takže jsem se vrátila k Lukášovi. No a můj vytoužený JC je doma

    [​IMG]

    Teď se budu snažit o veverku. Jednu už mám, tak ještě její kámošku, ať jí není smutno.
    Přeji pevnou ruku a hodně žetonů.
    Madulka_cz
     
  4. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak mně balonky taky zklamaly 1x2 žetony, raději jdu znova k Lukášovi, tam mám víc žetonú na jeden pokus.
     
  5. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Krásný podvečer sousedé...

    Úpravy v Renzu chválím.
    Hráče s pomalejším PC a připojením ale lituji.
    Střelba na balonky myslím u mě nevyhraje žádnou cenu, pokud ano, tak tu úplně poslední!
    Lukáš je Lukáš, a pokud to umíte máte vyhráno jako já...

    [​IMG]

    Všem přeji pevnou ruku, kvalitní PC, rychlé připojení.
    A hlavně štěstí v lásce!
    To je to nejdůležitější...

    Kam se hrabe Lukáš..!

    Renzovi ZDAR, ZDAR, ZDAR!
     
  6. Luk_Luc_is_Back

    Luk_Luc_is_Back Pisálek fóra

    Zdravím, moc mě potěšily nové odměny, budu se snažit získat Citróna, jinak jsem teď jsem vyzkoušel ty balónky, a musím říct, že mě se libí, na první pokus jsem si vystřílel 26 žetonů
    (http://i.imgur.com/ilO7mfA.png) ,asi to bude s těch stříleček co furt hraju :D
     
    mamča50 a Ria30. tohle ocenili.
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Lukáš u mě taky vede, ale dnes s minimálním výsledkem, spodní rafička se ani nehnula a šup na další pokus, tím pádem méně bodů. Krtci lezou pomalu a balónky? nevím čím je naplnili, ale než k nim šíp doletí prasknou :) jen pirát byl štědřejší, tak to bude asi tím počítačem. To než se dohrabu k veverce tak zmizí jako dráček:p
     
  8. xsonata

    xsonata Pisálek fóra

    hmmm zrovna jsem dosáhla na počet za který jsem chtěla dráčka a nic....vrátí se tam? a šípy pro mě nic moc za krtky dostávám víc
     
    lucie68 a ldivacka tohle ocenili.
  9. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Zajímala by mě ta strategie na pirátské bedny teda, bo mně vůbec nejdou o_O
     
  10. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    prajem vsetkym pekny vecer a aj vikend aj ked mrazivi....tak Lietajuca vevericka je uz doma na ploche aj ked je tak na dve veci..ale chcela som ju..stala ma veru dost 72 listkov a este si asi vezmem toho Nokyho..neze by som ho tak strasne potrebovala..ale co je doma to se pocita panovexD

    a vratim sa k tym balonom..veru niekedy aj 13 sekund ubehne pokial sa vynori prvy balon na odstrel..a ku koncu je este 10sekund a bolon ziadny...myslela som si ,,ze to bude lepsie...:oops:
     
  11. jade2376

    jade2376 Rádoby autor

    Ahoj chtěla jsem vyzkoušet novou atrakci ale bohužel jsem přišla o 2 lístky když jsem na ní klikla objevila se mi pouze bílá obrazovka :-( restartovala jsem hru a znova bíla takže 2 lístky v tahu :-(
     
    Trepifajksl a blondmary tohle ocenili.
  12. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Chválím změny, ne že ne, ale - zkusila jsem balónky a pokorně se vracím k Lukášovi. Tam mám pořád nějak nejlepší výsledky (i když dnes tedy se musím stydět sama před sebou, protože to bylo 1x9, 1x20 a zbytek po 15 - slabota, no). Za balonky jsem dostala 4 žetony, takže volba je jasná.

    P.S. Jo a taky bych se chtěla zeptat na tu strategii u piráta, já myslela, že je to čistě o náhodě o_O:)
     
    eleanorelik1 a Trepifajksl tohle ocenili.
  13. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Strategie fungovala dříve po zavedení beden, kdy se tam dalo získat tuším 200 žetonů když jsi došel až úplně nahoru. Pokud vím, platilo se 6 lístků a vždy záleželo na tom, která bedna byla zamčená kde byl žeton a kde klíč a to celé v poměru s předchozím levelem. Teď je to úplně nepoužitelné. Moje PC je HoG, takže třetí nejlepší herní mašina, používaná i na MČR v PC hrách a internet 100/100Mb. Takže u mne jednoznačně vedou balonky.
     
  14. pusinka2011

    pusinka2011 Rádoby autor

    Balóny jsem zkusila jednou - trefila jsem patnáct zlatých, černý žádný - a získala jsem krásné dva žetony, to se vyplatí))) Takže se pokorně vracím k Lukášovi.
     
  15. doben

    doben Ikona fóra

    Škoda, že se pořád nejvíce vyplatí Lukáš, protože ten už mě fakt nebaví. Takže vyzkouším ty balónky, zatím z nich mám poloviční příjem žetonů než u Lukáše. Když už za něco platím dobrovolně, tak chci, aby mě to bavilo a ne, abych se u toho nudil. Přeju všem hodně štěstí a trpělivost. :)


    EDIT: U těch balónků není důležité trefit všechny, ale neminout.
     
    Naposledy upraveno: 15/1/16
  16. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    2x jsem zkusila balonky, ale zklamalo mě to. Trefila jsem jich 20, ale asi jen 13 v řadě za sebou - výsledek 2x 4 žetony. Hupla jsem na osvědčeného Lukáše a jupíí 20 žetonů. Takže zase pojedu s Lukášem.
    skalara.v jsem na tom stejně
     
  17. sisinka

    sisinka Pilný autor

    řekla bych že balonky jsou stejná strategie jako u krtků- není třeba je trefit všechny, ale neminout. Po první a druhé hře jsem byla znechucená, než jsem na to přišla. Na balonkách jsem si vystřílela veverku- jak jsem to pochopila, šlo to parádně
     
  18. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Jsem rád, že jsou nové odměny. Mlácení krtků je pro mne stejné, jako střílení balónků->to znamená, máš-li pomalé připojení, jsi v háji.
    Za nasyslené žetony jsem pořídil želváka a pokorně se vracím k Lukášovi. Lukáš je pro mne jediná alternativa, kterak se svým připojením, vyjímečně střízlivou hlavou a s fůrou soustředěním, získávat pravidelně 15-20 žetonů ;)
     
  19. doben

    doben Ikona fóra

    Už je to dobré, u balónků se mi podařila 1. sedmistovka=20 žetonů. :inlove:
     
  20. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    tak jsem také zůstala u Lukáše, kde získávám 15-20 žetonů - je to tutovka !!!