Renzův jarmark / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 14/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Přesně! Já taky sháněla skunka jako divá( to už tu psal ten náš ďáblík) a nic. A pěkné chlívky na výměnu. Nu což, tak mi i nadále bude chybět, sice mám už dvě nabídky, ale do OD daleko a nedej bože, aby je pak RT vyřadilo. Jinak já bouchám zatím pozemek a moc mi to nejde - u Lukáše nula, pirát je taky pěkně mazaný a tak mi zbývají krtci. No, minule jsem ani neměla čas, měli jsme předvánoční a jiný fofřík,prostě mě nebavil. Teď zkusím ty balónky, valentýn se mi povedl. Tak doufám, že žetonky budou padat a mně zas do toho něco nepřijde...;)Eleanorelik
     
  2. Tigi80

    Tigi80 Zelenáč fóra

    Tak jestli budeš chtít, při příštím OaD si napiš, já Ti skunky, sviště i losy pošlu! Abych nebyl mimo, chci taky citrona, jinak pro mě nic moc nové odměny, ale těším se na novou hru.
     
  3. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Moc se těším a mám radost ze změny odměn i ze zavedení nové hry.
    Takže, JC a veverka je moje ... ehm, ehm ... v průběhu roku určitě ano !

    Snad se bude dařit a nebudu se tvářit jako by jsem snědla [​IMG]
    Přeji všem hodně štěstí a dobrou ránu !
     
  4. pistule

    pistule Aktivní autor

    Hm, zklamání. Teprve jsem vymlátila řemeslo a začala šetřit na dráčka, který už není. Vlky nepotřebuju, mám dost. Tak asi začnu šetřit na Citróna. Doufám, že se k dráčkovi ještě nějakým způsobem půjde dostat.
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Od minule se mi stydi v koute stodoly 380 zetonu + 8 listku, tzn. nejaky zaklad je, vybirat je taky z ceho, tak se jen nechat prekvapit, jak pujdou nove balonky.... Tentokrat se dokonce i tesim, neb momentalne mam celou farmu prestavenou na zvirata a jak je clovek zvykly na mix a akce zadna, tak uz se zacinam kopat do zadele a premyslim, kde co vyvest za neplechu 8)
     
  6. burds

    burds Titán fóra

    Minule jsem získala poměrně hodně u piráta tak ted zkusím balonky a uvidím jestli se povede JC.Zatím mám přes 750žetonů nebylo co kupovat tak mám našetřeno.JC mám jen dva a když jde dát na každou plochu tak budu určitě o dalšího usilovat.Veverku také nemám ale nejprve JC.Doufám že odměny vydrží dost dlouho aby šlo získat oboje.
     
  7. honzík

    honzík Pisálek fóra

    prosím moderátory,zda by neučinili dotaz na RT,jestli půjdou nějakým jiným způsobem získat chybějící květiny a strašáky do stonku. Děkuji moc.
     
    evainfo, -viliem- a lucie1978 tohle ocenili.
  8. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj honzík,
    sice se ptáš ve špatném vlákně, ale odpovím ti. Na možnost získání květin a strašáků se můžeme RT zeptat.
     
  9. aljanu

    aljanu Aktivní autor

    Tak žetony na JC mám nastřádané a pak budu odstřelovat balonky na další ceny.Už se moc těším :)
     
  10. -viliem-

    -viliem- Pisálek fóra

    To já mám pouze 296 žetonů.Ale když se budu trochu víc snažit a dobře se trefovat do těch správných balonků,tak snad JC bude a nebo něco jiného :D
     
    blondmary a alaska.1 tohle ocenili.
  11. filiphromek1

    filiphromek1 Perspektivní autor

    Mám 276 žetonů a nejspíš si našetřím na vlka protože my ještě chybí a taky se moc těším na to trefování balónů to bude zábava.
     
    eleanorelik1, blondmary a alaska.1 tohle ocenili.
  12. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    super, potěšily jak nové odměny
    tak nový úkol. prima.
     
    blondmary a alaska.1 tohle ocenili.
  13. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Vznáším protest, nová minihra netrvá 60sekund :mad: jak bylo psáno v úvodu ale jen 30 sekund, dala jsem si schválně stopky, za tak málo času se nedá nastřílet tolik balonků, aby člověk získal max. žetonů, nejlíp jsem nastřílela 580.

    Na minihry zrovna levá nejsem, tak by mě zajímalo jestli tu bude někdo, kdo se za tak krátký čas prostřílí 1100 bodů :music:

    Počkám si do večera jestli s tím něco udělají a jinak pujdu mlátit krtky, tam jistých 20 bodů :p
     
  14. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Zkusil jsem to střílení balónků a teda nevím, nevím, jestli se nevrátím ke krtkům. Zkusil jsem 3 nebo 4 pokusy a nikdy jsem nenahrál více než 400 bodů (8 nebo méně žetonů za hru!) a 26 žetonů je až za 1100 bodů. Vždy někdy uprostřed hry kliknu opravdu hodně těsně po tom, co balónek praskne, pořadí střelců je rázem 0 a nestihnu jich do konce hry dost nastřílet, aby se pořadí střelců zvýšilo na těch 20, za což dostanu maximum bodů. Podařilo se už někomu těch 26 žetonů?

    Edit: Teď jsem neminul a podařilo se mi 900 bodů, tedy 22 žetonů, to už ujde, ale pokud to bude na každý pátý pokus, tak to se přesunu k jiné minihře.
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zkusila jsem balonky 2x a už nikdy více, vrátila jsem se k pirátovi. Než se přesune myš z balonku na balonok, tak to trvá sto let a zatím jiné praskají, tak to není nic pro mne. Postřeh mám myslím docela slušný, ale z technikou nic neudělám. Je to zasekaný, jak se to spustilo. To se mi stávalo i u krtků, tak tyto hry vynechávám. Pirát je sice o štěstí a ne vždy je, ale aspoň si zariskuji a to je ten pravý adrenalin
    ;)
     
  16. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Tak JC je doma;)Ne,že bych byla tak rychlá ve střílení,ale mám namláceno v zásobě,neměla jsem za to co už vzít a ted se to hodiloxDJeště vezmu Pitombu xxl a už asi nic.Veverku jednu mám,a i ta se mě zdá nevyužita,takže druhou brát nebudu:)
     
  17. letadlo21...

    letadlo21... Rádoby autor

    Tak balonky špatný 1x 2 žetony a jednou 4. Vracím se taky ke krtkům, tam mám 20, výjmečně 15 žetonů jistých.
    Jony už je doma a teď budu šetřit na veverku, lístků je dost, ale moc mě ty hry nebaví.
     
  18. alaska.1

    alaska.1 Aktivní autor

    tak veverka už je doma;)
     
  19. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Mně by udělalo radost, kdyby už konečně napadlo RT dát ke každé "atrakci" tlačítka +/- za kolik chci hrát lístků a sfoukl bych to hned ,-) Takhle těch 65 lístků na JC je hoďka ...... v půlce křeč v předloktí :-D Navíc by to určitě "ulevilo" serverům, když by hráč co ho zrovna mini hry neberou zatěžoval serv max minutu a ne hodinu ,-)
     
  20. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Balonky bezva, dávám tak 20kový kombo, takže cca 10 žetonů za jeden lístek, když odečtu prvotní variantu s pirátem, kde jsem mohli nafarmit neskutečnou dardu žetonů díky systému, který někdo objevil, tak poměr výkon/cena je nejlepší. Já věděl, proč jsem posledních XY jarmarků ignoroval a syslil lístky. :)
     
    tomokoco tohle ocenil(a).