Renzův jarmark / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 14/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj kaolín11,
    veverka by měla být umístnitelná minimálně 2x, tak tě strašit nebude.
     
  2. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Mě tam matou ty dvě želvy! Proboha na co si mám pořídit za lístky vodu??? Věřím že se někdo utne a falešnýho Johna si pořídí, já časem nasbírám na JC a ta dekorka mě minula, ani nevím že něco takového bylo k mání. JC by se mohl opakovat víckrát, proč jen jednou? Klidně mohli dát XXL obr strom, lepší než hnojivo a kupon. Ano, jsem brblal, vždycky se někdo najde 8)

    Jinak při OD nemám co nabízet, jáza 1 JC nemám 3 růžové chlívky, takže kouzlo se pro mě vytratilo už dávno.
     
    Naposledy upraveno: 15/1/16
  3. lukaš0706

    lukaš0706 Rádoby autor

    Jupíííííííí naškudlených 263 jarmarečních žetonů+167 lístků se na odměny jistě bude hodit.:p
    No a ještě zbývá poděkuvat RT ze odměny(už to chtělo změnu):D
     
  4. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Velká pochvala za změnu odměn, pitombu i JC zkusím ulovit, lístky mám naškudlené tak to pujde snad i bez koupi.

    No a uvidíme jak to pujde v nové hře, že bych obměnila krtky za balonky, no uvidíme vyzkoušíme, už se těším ;):D
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Zmenu vitam, odmeny pekne - davam palec nahoru :)

    Jen jsem asi uplne nepochopila, zda poznamka "lze poridit jen jednou" znamena jednou za jarmark a pri dalsim ji ziskam opet nebo opravdu jen jednou a pri pristim jarmarku uz ji to nenabidne. Jestli je moje logika spravna, pak "jen jednou" znamena opravdu jeden JC pro kazdeho hrace /byt to za jarmark, bude to nejspis uvedene treba i u SH/.

    nezmarka.cz Myslela jsem si to, akorat mi nedoteklo, proc jsou z toho nekteri tak paf, ze ztrati na cene, nez mi doslo, ze... ehm. No, aspon u JC budou mit vsichni rovne sance. Jeste takhle srovnat sance na obr zalezitosti a bude to fajn!
     
    Naposledy upraveno: 14/1/16
    blondmary, robin2151 a alaska.1 tohle ocenili.
  6. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj matlafous123,
    jen jednou znamená, že po nákupu u Renza už nebude možnost tu danou věc tam opětovně koupit.
     
  7. alaska.1

    alaska.1 Aktivní autor

    no,nová atrakce, já radši zustanu u lukáše to je jistota;)
     
  8. doben

    doben Ikona fóra

    JC je sice super, ale vzhledem k tomu, že žádného dalšího nemám, tak žádnou změnu v počtu vypadávatek nečekám. Dekorku si určitě vezmu, jelikož jsem si začal odemykat ostrov pokladů a chybí mi dekorky. Každopádně vím, že mi 6 vlčích doupat bohatě stačí, takže za další utrácet nebudu.
     
  9. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Minule jsem si nabouchal u krtků asi 430 žetonů na moringu a teď mne láme ten JC. Sákryš, to je dilema. Tak zkusím novou hru a třeba si vystřílím na obě položky, kdož ví? Jinak obměnu chválím, akorát mně přijde, že je převlčkováno! Nedávno byl v nějaké akci jako odměna. Raději by pro nováčky třeba mohli nabídnout skunka. Moje neteř ho shání už hezky dlouho. Já mám jen dva, takže jsem jí doporučil odstup od mé stodoly. A toho třetího bych si klidně dal taky. ;):p
     
  10. if67

    if67 Perspektivní autor

    ahojky já do ted mlátila palicí,těším se na balonky.:p
     
  11. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    Namiesto Paul Mc Krátký mohli dať niečo lepšie.To je veľmi slabá dekorka.
     
  12. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Tak to je mazec ....
    konečně nějaká změna, kterou jarmark potřeboval...
    odměny bezva...
    není co dodat...
    snad jen ať se všem daří ...

    [​IMG]
     
  13. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Pochvala za změnu odměn, hlavně JC . Také nová hra potěší, já bouchala jen s Lukášem, krtci nic moc nedávali. :)
     
  14. šebejda

    šebejda Baron fóra

    jujky, před chvílí jsem sem napsal úplně supr příspěvek. A pak jsem si začal tvořit svého avatara. Výsledek byl úplně úžasný->u všech mých příspěvků se objevil obrázek přes půl stránky. Zpanikařil jsem a začal jsem mazat vše, kde se ten můj úžasný výtvor objevil. Mazal jsem jak praštěný až nakonec můj výtvor nějakým záhadným způsobem zmizel....UF a UF a fakt strašně moc velké UF UFxDxD.
    Tak hlubokou úvahu vůči novému Renzovi po tom vyčerpání už dohromady nedám. Takže co nejkratšeji: díky za nové odměny :p
     
  15. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    tak ja vítam každú novinku. A snáď toho JC a veveričku tými balónmi dosiahnem toho roku. Krtkov triafať po hlave mi bolo ľúto a
    Lukáš Silný bol na mojom jarmoku značne unavený:p
     
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Asi jsem sama pitomba, že se tak ptám, ale kdyžsi koupím tu XXL, dostanu ji i se základem?
     
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Copak pitomba, ta jde i se zakladem, ale kde je muj oblibeny a prakticky jediny balicek co na nej dosahnu - 25 SK za 85 zetonu?
     
    blondmary, lacrima a tydýtková tohle ocenili.
  18. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak to konečně aktualizovali :p. Pro mě je zajímavý mazlík a JC. Pokud bude dost žetonů, tak bych prvně vzal JC a potom někdy v budoucnu mazlíka a to stejně jen do sbírky do lišty ;). Ostatní odměny až bude přebytek žetonů :). Oceňuji i přidání nové hry, zítra vyzkouším a rozhodnu se, jestli ji budu hrát nebo zůstanu u krtků.
     
  19. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Ja tiež oceňujem zmenu "výhier", ale mohli pouvažovať aj o tom, že ak si výhru niekto vyberie - ak je jednorazová - automaticky sa nahradí inou - tiež jednorazovou. Možno by potom nemuselo dochádzať k zmenám s takýmto povykom. A neviem, či som prehliadla, ale chýba mi superkrmivo. Ak si niekto vyberie jednorazovky, zase sa tu bude reptať, že nie je dôvod navštevovať Renza. Toť môj názor.
    A pitomba? ako náhle ju zoberiem v Renzovi - v tú ranu ich z tajomničiek budem mať toľko ako granátových jabĺk.
     
  20. Ajtoto

    Ajtoto Pilný autor

    Zo starého jarmoku som toho moc nestihol, ale ostali mi aspoň žetóny šetrené na dráčika. Neviem ešte čo stihnem, ale mňa v odmenách trochu sklamali vlci. Mám ich kopec a myslím, že aj ostatní hráči ich majú dosť. Ale zato skunky, svišťe a losy som ešte nevidel ani v tajomkách, ale ani pri OaD. Dlhšie hrajúci hráči by asi nekupovali ani tie, ale myslím si, že pre veľa novších hráčov boli žiadanou odmenou.
    Novú hru určite vyskúšam. Dúfam, že sa bude dariť :)