Renzův jarmark / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 14/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Renzův jarmark ::..
    Prostor pro vaši diskuzi


    [​IMG]

    Obdržení lístků zdarma:
    • pokud se do hry přihlásíme v první den jarmarku (po jeho začátku), obdržíme 10 lístků.
    • pokud se do hry přihlásíme každý další den konání jarmarku, obdržíme 4 lístky. V poslední den platí jen pro přihlášení v době konání akce.
    Popis akce ve FAQ: Renzův jarmark

    Tak ať vám štěstí přeje.
     
  2. Albyk

    Albyk Perspektivní autor

    Jupí... , už se nemohu dočkat, JC vítám, vlastně i ostatní změny. Balonky určitě vyzkouším, doposud jsem mlátila jen krtky :)
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Úkol zní jasně! Získat JC a mám vystaráno na dva roky dopředu!o_O Možná přikoupím i velice potřebnou Létající veverku!:eek:
     
  4. alaska.1

    alaska.1 Aktivní autor

    konečně nové odměny,hlavně veverka a john:D
     
  5. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    tak tohto jarmoku sa urcite zucastnim...a potesila ma velmi zmena aj ceny..uz teraz sa na tie balony moc tesim a urcite padnu aj nejake €cka na listky...prajem vsetkym stastnu trefu...pekny dnik:inlove:
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Tak jsem zde náhodou nakoukla :D ... nová atrakce se mi líbí a vypadá to na lepší trefování, než u siláka Lukáše , kde mi to při kliknutí občas poskočilo jinam, než mělo .. no uvidíme a snad nebude moc foukat vítr :oops: ... a konečně navštívím náš jarmark :). Z nových odměn vítám "Žanka" .. proč jen jednou? .. a určitě "Létající veverku" mi nějak tehdy utekla a mazlíky chci rozhodně všechny :p .. sem maličko doufala i v "holoubka", ale se po něm nějak slehla zem, asi už dolítal xD .. další odměny nekomentuji .. jen jestli je to úplně vyměněné, nebo náhrada za volné místa? .. já vím vím .. jen ti co šetřili na dráčka a jiné (asi-určitě lepší) odměny hmm ..
     
    Naposledy upraveno: 14/1/16
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte farmári.Ja som sa minulý jarmok nezúčastnil takže lístky mám ušetrené a čo sa týka odmien tak tie ma potešili,lebo už do pol prázdneho stánku čo som mal ma nebavilo na jarmok behať.Pokúsim sa o veveričku a JC a podľa žetónov uvidím či mi bude treba prikúpiť pár lístkov xDxD.
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Zvlastni, ta Letajici veverka se dala koupit za 299 FL, ale nebral jsem ji, protoze nevim proc mam u ni poznamku, ze je jen na Baha a tedy na BBZ - to se zmenilo nebo to mam spatne poznamenany?
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    250 BBZ/BZ to je fakt síla! Musíš být asi hodně zoufalej,když ji chceš dávat na plochu!o_O
    Dekorka je dobrá tak maximálně pro začátečníky!:eek:
     
  10. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    tak mám 79 lístků k tomu bych měl 18 dostat. Když dosáhnu průměr 20 žetonů z lístků tak by mělo být na JC a jak bude s veverkou to uvidím - asi počkám na dalšího Renza - tím, že dává víc jen na akční tak se využije 2x do měsíce.
     
  11. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Díky za dobrou zprávu ;)Renzo dlouho nebylo:p, ale nevadí jsou nové cenyo_Oje alespoň o co hrát. Priorita je jasná :Dstromeček a John Citrón, i když vše už v dostatečném počtu na farmě mám, mazlíčka v tomto případě asi vynechám není o co stát :)Dává 30% BZ nebo BBZ jen z akčních plodin, škoda že ne ze všeho, jako ostatní mazlíci :cry:
     
    Naposledy upraveno: 14/1/16
  12. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Nová atrakce, to taky zkusím, Lukáš mi dal dost zabrat, než jsem to pochopila, většinou jsem bušila krtky, něco mám, tak se těším:)
     
  13. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Hlavně se pak nesplést a nekoupit tu želvu, co dává deset kapek vody xDxD
     
  14. .Večernice.

    .Večernice. Obyvatel fóra

    bezva, také jsem moc ráda za nové ceny ve stánku i za nové atrakce, super a chválím
     
  15. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak to je prima, ceny bylo třeba už inovovat a JC... tak to je moc fajn. Jen, aby se dařilo likvidovat ty balonky! Pěkný den a pevnou ruku!;););)
     
  16. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Radost.
    Potřebuji ještě pár :sleepy: žetonů a sahám po JC, toho mám jenom jednoho. Veverku mám taky jenom jednu, ale priorita je JC.
    Na střílečku se těším. Hlavně abych si nasadila brýle, aby střely z proklatě nízkého koltu mířily přesně. :p. Většinou jsem jela Lukáše, ale byla to doba, než jsem na to přišla, potom to šlo jedna báseň.U krtka mi občas ujela ruka a klik sem, klik tam a bylo vymetýno :(. Za nové odměny děkuji, jsem ráda.

    Pěknou hru
    Madulka_cz
     
  17. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    Tak jsme se dočkali nového zboží ve stánku - akorát nevím přijde mi že John půjde ted stejně jako hvězdářský dalekohled sehnat při O-D lehce tak ted zbývají snad jen obrstromy pustit do hry zpět a nebude co shánět
    Nějak se vytrácí kouzlo toho nedosažitelného:wuerg:
     
    Naposledy upraveno: 15/1/16
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Kontrolní dotaz, hráči mohou vlastnit 2x Létající veverku?? Nebo bude stejná situace ,jako kdysi z Noční můrou? Ta je myslím straší ještě doteďka!xD
     
  19. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Ahoj.... přeně tak. Né že bych nepřál každému možnost získat JC, ale tímto způsobem to bude stejné jak s dalekohledem, XXL broskví, losím podiem a pod... Položky, které hráči vyměnili za "půl farmy" se stanou běžnou věcí. Kdo bude chtít, tak jich bude mít kolik chce za 50FL/ks ,-)
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    kaolín: .. pravda pravdoucí, ale i když dává 250BZ/BBZ .. na akční rostlinky přidá 30% BZ/BBZ a pro ty mladší (co chtějí drobet poskočit), to je docela hodně :) .. některé akční rostlinky dávají slušné BZ. Já tu veverku chci jen proto, že ji nemám (mi tehdy nějak utekla) :p a mezi mazlíky patří. Stejně jako prasátko, které dává pár KR a ty si vydělám rychleji na trhu, ale ho mám a patří sem :D. Určitě jako ty jsem čekala lepší odměny v novém Renzu ... ale to zřejmě není pro nás. Prioritou jsou mladší hráči, kteří začnou taky konečně nakupovat, či měnit Kr v Kč xD. Je to jen můj názor a co mě mrzí, že tímto vypustili "dráčka" a "Noční můru" ... to jsou pro nováčky docela prioritní mazlíčci ... mě teď napadlo, že vlci se dají měnit v O+D, tak proč to sem dali? ... je klidně rozdám a mám jich vážně hodně xD