Renzův jarmark / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 11/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Paráda, že bude změna, všechno už jsem vybrala. Taky počkám na nové ceny.;)
     
  2. doben

    doben Ikona fóra

    Tak já si z těch starých odměn vezmu tu noční můru, protože ještě žádnou nemám a budu se těšit na ty příští nové ceny.
     
    evainfo a babako tohle ocenili.
  3. selene90

    selene90 Perspektivní autor

    kdy budou nové ceny?
     
  4. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj selene90,
    nové ceny od Renza budou při příští návštěvě.
     
  5. zuziiiiiik

    zuziiiiiik Pisálek fóra

    Super, že budou nové ceny od příště...
     
    evainfo, babako a alaska.1 tohle ocenili.
  6. silaci

    silaci Pisálek fóra

    hura ja se těším zase nejaká zmněna pro dele hrajici hrače a pro novačky at jim vyjde vše co by chtěli a co ještě nemaji
     
  7. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    ahojky všem, tak jsem se konečně dostala na 1000 bodů a mohla si koupit dračí vejce, na tu noční můru bohužel nedosáhnu a příště tam už asi nebude, to je škoda, nemám tolik lístků a žetonů tolik naráz udělat neumím.
     
    alena1480 a evainfo tohle ocenili.
  8. majkkigett

    majkkigett Rádoby autor

    A ty body co mám teď až budou nové odměny zmizí nebo budu mít příště ty body co mám teď.
     
  9. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj majkkigett, nahraté žetóniky ti zostanú, zmenia sa len odmeny v stánku.
    Peknú hru prajem
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  10. pusinka2011

    pusinka2011 Rádoby autor

    Tak jsem si chtěla nad svým poloprázdným stánkem zanadávat, ale jestli fakt budou od příště nové ceny, tak s tím ještě počkám)))
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  11. Slymačka

    Slymačka Rádoby autor

    nějaká rada jak získáváte víc žetonů, mě se moc nedaří, max 6...takže moc toho u Renza nevyměním...
     
  12. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak já třeba mám dobré výsledky u Lukáše - nejmenší, co jsem nahrála, je 9 žetonů za jednu hru. To při prvním přídělu lístků 10 ks a další 2 dny po 4 ks dělá nejmíň 162 žetonů za jeden jarmark. Mně to většinou úplně tak nevyjde, protože vždycky neodolám a zkusím krtky (s minimálním úspěchem), ale toho Lukáše opravdu doporučuji, tam je to dost sázka na jistotu.
     
    Slymačka a evainfo tohle ocenili.
  13. Dandarka

    Dandarka Rádoby autor

    Huráááá, na nové odměny se těším. Ještě, že jsem si nastřádala bodíky. Už se nemůžu dočkat :).
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :p tak jsem ještě od Lukáše nastřádala žetony na vrtulky, ponožky a SH (bude se to hodit do akce) a zbytek si pošetřím na příště
     
  15. dkacka

    dkacka Rádoby autor

    Co jsou ponožky a na co jsou dobré? :)
     
  16. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    Jsem na tom stejně, vybouchala jsem téměř všechny lístky u Lukáše a koupila si dráčka...na kontě zbylo 10 lístků a 8 žetonů :) Chápu, že mnozí mají z nových odměn radost, ale popravdě mě to vyděsilo :) Jsem ráda, že jsem stihla alespoň dráčka, i když jsem pošilhávala i po můře.
     
    alena1480 tohle ocenil(a).
  17. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    "ponožky" jsou hnojivo na stromy - při letmém pohledu ten obrázek někomu asi připomněl poněkud jeté fusekle a ten název se vcelku ujal xD
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  18. dkacka

    dkacka Rádoby autor

    • Necituj prosím príspevok pod ktorý píšeš, stačí napísať meno hráča. Ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    Jo tááák, děkuji moc za info. :D Teď na to koukám, ten člověk měl opravdu dobrou fantazii. :D :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/12/15
  19. šebejda

    šebejda Baron fóra

    jujky, dneska po ránu jsem to mlátil u Lukáše, až třísky lítaly. Ale včera, volačo jsem popil, a fakt všem radím, tudy cesta nevedexD. Zkrátka a dobře, když se oči rozostří, Renzo se ti jenom vychechtáxD. A proto milé děti apeluji->mléko, sodovka, cola bez cukru-> to je to pravé, co vypít, než si jdeš poměřit síly s Lukášem:D:D:p
     
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Lukáš se mi seká a dělá si co chce on a né já. Pošetřím lístky na indy :(
     
    kometak96 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.