Renzův jarmark / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 11/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak já zatím u Lukáše mám největší zisky žetonů. Krtci tak průměr a truhličky ani nezkouším. Ale škudlím si, ještě nevím zda na můru, dráčka anebo na moringu.
    Vyčkejte ještě s tím voláním po změně - střádejte si pěkně žetonky a až změna přijde, budete mít kam sáhnout xD

    LmaminkaK: Lukáš není těžký, ty první dvě pomalejší dvojice jsou vyloženě jednoduché a u té třetí mně třeba funguje, když si při obrátce řeknu "teď" a kliknu. Mezi tím "teď" a kliknutím mám tak dlouhou reakční dobu, že mi to vychází téměř vždy na prostředek (nejzelenější barvu). Samozřejmě to musíš vyzkoušet, když máš rychlejší reakci tak prostě použij třeba počítání nebo co ti bude vyhovovat ;)
     
  2. kocúrMuro

    kocúrMuro Perspektivní autor

    Ja som všetky lístky čo som mal tĺkol na Lukášovi a celkom spokojne,no sem tam sa netrafilo ale mazlíci sa pomaly už liahnu. :music:;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  3. Alinka155

    Alinka155 Pisálek fóra

    Dobrý deň
    Za žetóny som si kúpila parcelu, ale keď som išla do remeselníckej štvrti, tak som si musela marmeládara kúpiť iba za peniaze...
    Momentálne mám iba pekára, spa managera a alchymistu...
    Neviem či je chyba vo mne alebo v súťaži...:music:
    Ďakujem za odpoveď.
     
    Naposledy upraveno: 18/11/15
  4. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Alinka155,
    bohužel je chyba na tvé straně, měla jsi hru vypnout a zapnout a parcela by se ti objevila.
     
  5. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak díky Tomáškově bouchání kladivem se konečně Noční můra hřeje v parku a tetelí se blahem, až se bude moci za 168 hodin vylíhnout a podpořit mé úsilí v postupu k vyšším metám...

    Tomášku, moc ti děkuji. :inlove:
    Táta.
     
  6. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Tak to je mazec, mně ji vybouchala u Lukáše dcera. Skoro samé 20, kdybych to věděla, tak ji k tomu pustím dřív !
    :p
     
    evainfo a duna.duna1 tohle ocenili.
  7. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, tak jsem včera k tomu sedla, 20 minut jsem bouchala s Lukášem. Skoro samé 20, tak to pěkně nabývalo a mám konečně Noční můru. ;)
     
    kiki2305, evainfo a tydýtková tohle ocenili.
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD kdo by to byl řekl, že se tu lidi budou snažit dostat noční můru ... zní to opravdu povedeně ... u mne se jedna objevila ve slevě za floreny (člověk si přece čas od času musí udělat radost), druhá se po velkém snažení povedla od Lukáše ... mám i soví a vraní stromy, dráčka a pokud to nezapomenu před velkou sklizní odklikat, tak je to na bodech opravdu znát
     
    evainfo a tydýtková tohle ocenili.
  9. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Medvánek, ne že bych o noční můru tak moc stála, ale bylo to poslední co s renzo stánku stálo za to koupit. A taky to, že se mi chtělo tak dlouho s Lukášem trdlovat, až jsem to nahrála.xD
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj všem, bouchejte, bouchejte, ale jako sami. Víte, že by se to nemělo hlásat veřejně ;)
    Já mám Lukáše "rád", ale jen když se neseká, dá hodně bodů. Krtci u mě vyskakují pomalu.
     
  11. Marťanka75

    Marťanka75 Zelenáč fóra

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    no to sem z toho jelen, renzo skončil a s ním mi nejde otevřít stonek, otevřu druhou farmu a tam to funguje bez problémů, jen ta moje farma pořát nic???? kde je chyba??? pomožte prosím co s tím??? ztrácím cenné body a bonusy.....

    nedává se na normální Moringu, ale rovnou na volné políčko..je to komplet..
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/11/15
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. sasanka78

    sasanka78 Zelenáč fóra

    Teď při čtení diskuze jsem se dozvěděla o děsivé noci, ale nenašla jsem to ani v kalendáři ani v ofi. oznámeních. Kde to je napsáno, že byla nebo bude? děsivá noc?
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Marťanka75 Je to v ofi oznámeních->aktuální chyby ve hře. Taky mne to nakrklo, spousta bonusů v háji. Čekal jsem na odkliknutí stonku těsně před sklizní a najednou to nejde a prudí tam Renzo:oops:
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. Marťanka75

    Marťanka75 Zelenáč fóra

    teď chvilku nešla farma a už to jde..... aspoň mě...., ale bonusy mi nikdo nedá zpět že, když už jsem sklidila a přesadila bez nich....
     
    šebejda a evainfo tohle ocenili.
  15. mousicka

    mousicka Guest

  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Sem myslel, že apríl je až v dubnu!o_O
    Že bych opět zakoupil třetí Noční můru.:p
     
  17. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Ale jo, proč si nezabouchat krtky mezi svátky ke konci tohoto roku ;). Vezmu klasicky moringu xxl a bude to vyřízeno :).
     
  18. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Takže vánoční zpestření Renzo jarmarkem, prima.
    Vystavené položky ve Stánku štěstí budou k vidění naposledy a při příštím Renzově jarmarku budou ve stánku nové ceny.
    Paráda, tak to se soustředím na hraní a schovám si žetony na příště až tam budou ty novinky.
     
  19. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    No super ;)ještě že to někoho napadlo ty ceny změnito_OBylo už na čase:p
     
  20. alaska.1

    alaska.1 Aktivní autor

    je fajn že se budou měnit ceny:D to si s výběrem počkám na příště;)
     
    kometak96, Skeewe a AnMaDi tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.