Renzův jarmark / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 11/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm, to já dám přes hubu Lukášovi a žetony nechám na příště!xD
     
  2. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Lukáš je přemožen o_Odalší XXL Moringa ve sbírce,;) tím pádem pro mě konec Reznova jarmarku, nic nového tam totiž RT nepřidalo a není o co jiného s Lukášem bojovat:pAsi RT došla inspirace, čekal jsem nějakou obnovu dárku ale bohužel :cry:Myslím že nejsem sám kdo bude zklamán;)
     
  3. kocúrMuro

    kocúrMuro Perspektivní autor

    Ahojte mám jednu otázku raz som nahral 26000 bodov u Lukáša a dalo mi to 20 žetónov a druhý krát 26500 a dalo mi ti 15 žetónov To sa ako potom ráta? :oops:
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Co asi tak ve 100+ levelu mohu potřebovat??:music:
     
  5. Luk_Luc_is_Back

    Luk_Luc_is_Back Pisálek fóra

    No, tak jsem si zase nahrál pár žetonů do kasy a s očekáváním, že na příštím jarmarku budou obměněny ceny se vracím z5 k sazení.
     
  6. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak jo... Lukášovi jsem před půl rokem přišla "na chuť". Před tím jsem pouze mlátila krtky. Ale najednou jsem přišla na to, jak trhnoout Lukáše...
    ...a při momentální návštěvě mám opět cca 670 žetonů... a zvažuji tu Moringu XXL... ale raději bych Noční můru 8) jen stojí 1750 žetonů... no půjdu po ní :p


    EDIT: Prosím Vás, vydržte ještě s těmi nářky na změnu odměn! Už jsem takto jednou přišla o Duhovou slípku nebo co to tam bylo... tak ať tu Noční můru stihnu :music:

    EDIT po 3 hodinách: Jste mi dali... stálo mě to jednu SMS... Noční můra je doma ;) A zvažuju, jestli nepůjdu ještě po té Morinze XXL
     
    Naposledy upraveno: 17/11/15
    sisinka, evainfo a duna.duna1 tohle ocenili.
  7. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    Ano, chápu volání po nových odměnách, ale na druhou stranu je tu i dost hráčů, kteří si na něco škudlí...také bych nebyla zrovna odvázaná, kdyby mi zmizela můra ;)
     
  8. kocúrMuro

    kocúrMuro Perspektivní autor

    ja nebudem robiť iba spodný riadok a mlátim ako o dušu s Lukášom to sa mi vidí najjednoduchšie ;)
     
    kiki2305 a .mama789. tohle ocenili.
  9. renek07

    renek07 Zelenáč fóra

    Zdravím, mám hned několik dotazů:
    1) lístky a žetony, co nevyužiji mi zůstanou do příště?
    2) v čem spočívají truhly? Je to nen náhoda, nebo to má nějakou pointu?
    3) o jaké děsivce to tady mluvíte?
     
  10. letadlo21...

    letadlo21... Rádoby autor

    Tak z nutnosti jsem spotřebovala alespoň 15 lístků. Nějak stále přibývají .... Snad to někdy dotluču na dalšího mazlíka. Mě prostě ty minihry nebavíííííí !!!! Krtek na 95% jistí 20 žetonů, bouchače stále nechápu a truhly jsou sázka do loterie, což automaticky odmítám.
    Škoda, že skončilo SK, to bych hrála s větší radostí 8)
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte farmári.Ja som si dnes zobral nočnú moru a tým pádom už budem lístky odkladať pokiaľ nedajú iné odmenyxDxD.
     
    .mama789. a evainfo tohle ocenili.
  12. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) tak z poličky odebráno SH a zuzino hnojivo ... Lukáš nezklamal
     
  13. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, truhlu jsem zkoušela jsem 2x a zisk 2 žetony, mlácení krtků nic moc - u mě to jistí Lukáš. Za jeden lístek dám většinou 9 nebo 15, ale většinou 20 žetonů. :D
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj renek07, lístky a žetóny, ktoré ti ostanú môžeš použiť nabudúce. V truhličkách sa hľadá kľúč, tam treba mať šťastnú ruku. Ak máš na mysli nočnú moru >kuk<, tá je jedna z odmien v stánku. Viac o Renzovi nájdeš >tu<.
    Peknú hru prajem
     
  15. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    Ak si vyberiem Moringu ale nemám to ešte aktivované budem môcť darovať tento strom?
     
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Nenince,

    strom zcela určitě darovat nepůjde.
     
  17. -a10-

    -a10- Zelenáč fóra

    Když vykoupím předměty ze stánku, budou nové až po vykoupení všeho nebo se budou doplnovat?
     
  18. SEDLECKO

    SEDLECKO Zelenáč fóra

    Ahoj, Moringa strom a výběh pro kohouta je tam už dlouho, chtělo by to jiný strom a jiný výběh,aby byla větší motivace zkoušet štěstí:)
     
  19. LmaminkaK

    LmaminkaK Pilný autor

    Poradíte jak na Lukáše? Truhličky mi jdou tak tak a krtky ani neriskuju....
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Osobně Lukáše dělám tak, že zmáčknu myš a ve vhodné chvíli ji pustím!Když jsem klikal , výsledky byly katastrofální. Nyní když se trošku snažím , mám skoro vždycky plnej počet žetonů!:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.