Renzův jarmark / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 7/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. háček

    háček Perspektivní autor

    Ahoj, tak jsem si vybouchal u Lukáše dráčka, mám radost, ještě příště chci tu múru, snad se mi to povede :music:
     
  2. Plea

    Plea Pilný autor

    Ria30. Díky za rychlou odpověď ;) Riskla jsem to a druhá můřička je již na farmičce :) Nakonec se mi povedlo získat ještě i dekoraci s pandou, kohouty a teď jdu na vodní dýmku. Takže maximální spokojenost :) Akorát vůbec nechápu, že mi zpočátku nešel hrát Lukáš a pořád jsem mlátila krtky, což trvá dlouho a je to po sto hrách vážně únavné :-( Jediné, co mne štve, že se to mrazí, když je na farmě více hráčů.. Dneska v 6hod ráno jsem ten problém vůbec neměla, což se o odpoledni říci nedá..
     
    skalara.v a Ria30. tohle ocenili.
  3. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    Tak jsem si nakonec za nasbírané lístky vymlátila pekaře a ještě mi jich 50 zbylo. Ty si ale nechám na příště, protože už mi z toho jdou oči šejdrem o_O
     
  4. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tentokrát jsem aktivoval opět kohouty a moringu xxl :). Je skvělé, že tam tyto odměny bylo znovu. Už se těším na další Jarmark a doufám, že bude zase brzo.
     
    mirae tohle ocenil(a).
  5. mirae

    mirae Perspektivní autor

    Z jarmarku jsem si dnes odnesla kohouty. :) Střádala jsem na ně několik jarmarků a dnes poprvé jsem si vybírala ve stánku.
     
    Bagíra77 a Ria30. tohle ocenili.
  6. sisinka

    sisinka Pilný autor

    byla jsem s návštěvou Renza spokojená- noční můra, moringa, kohouti, horká koupel i dýmka, zbytek jsem nepotřebovala. Šlo mi to pěkně :)
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No jak to delate? dal jsem jen par ran, nechal nejaky listky na priste, ale teda do mury mam par let nez dostanu... o nakym stromu nebo dekorce ani nepremyslim... no skoda, pred zavedenim mury jsem nahazel listky do pirata, to slo rychle a bez efektu :)
     
  8. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    ten Renzo sa od nás nevie vymotať, škoda len, že sa mi veľmi nedarí a dráčik sa mi dokonca vzdialil, lebo som dala prednosť pažravému kohútikovi. Uvidíme, či budem mať šťastnejšiu ruku
     
  9. kamarad100

    kamarad100 Rádoby autor

    Jak tak koukám tak se jde z akce do akcexD jedna ještě ani neskončila a už tu jsou další dvě O/D a teď Renzo i když ten byl teď nedávno. Chtělo by to vymyslet něco nového a hlavně zajímavého. Máj:inlove: Lásky čas rozkvetlé louky .stromy a neeeeeee mlátit krtky po hlavě a hrát si na piráty. Ale je to věc názoru a kdo chce ať hraje a kdo neeeeeee ať jde do kina nebo plavatxD
     
    JOKO1313 tohle ocenil(a).
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Hmm, asi potřebují prodat nějaké ty lupeny (bo kasičku mají nejspíš díky Valentýnskému stonku prázdnou) xD
    Jdu k Lukášovi, ale lupeny nekoupím. Stačí, že budu muset dokoupit licence.
    A dvě akce dohromady mě trošičku děsí o_O
     
  11. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    skalara.v - dvě akce dohromady znamenají, že s nimi zřejmě přijde neplánovaně i třetí - ohňostroj xD
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  12. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Ohňostroj ? Velké badabum? Tak to už chápu, proč došel v peňáči toaleťák xD (ono je nás vyděšenejch víc)
    Mám 27 lístků, tak nevím, zda to bude stačit..:eek:;)
     
  13. lukaš0706

    lukaš0706 Rádoby autor

    Chěl jsem se zeptat zdali si mohu pořídit dračí vejce na bahamu? Jednoho dráčka mám již v parku.
    Děkuji za odpověď
     
  14. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj lukaš0706,
    ano, ale záleží na tom, odkud máš prvního dráčka. Z Renza můžeš získat jen jednoho. Další možnost získání je z mentor systému.
     
  15. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    A co takhle obměnit odměny? Po třetí to samé. už lístky kupovat nebudu.
     
  16. lukaš0706

    lukaš0706 Rádoby autor

    Tak to teda nevím jednoho mazlíčka jsem si koupil a druhého mám z Renze. No ale pokud jsem to pochopil správně pokud bude ve
    stánku s odměnami tak jsi jej na bahamu mohu pořídit
     
  17. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    No to by nebylo vůbec špatné kdyby se třeba ty odměny které člověk vybere změnily na jiné:DAspoň u stromů, chlévů a dekorek:p
     
  18. tesule-

    tesule- Rádoby autor

    • spam - píšeš do diskuze k akci Renzo, drž se tedy tématu (varování) danda-vnovis
    O D zacina dnes tj. 28.4 v 15 h.
     
  19. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    koukám že RT od minula "zapracoval" na odstranění chyby v nabídce noční můry na herních účtech co ji již mají 2x.... opět ji mám ve stánku.

    pajda361: Není zač.... komentář jsem si domyslel ,-) Třeba ti schopní programátoři mají specializaci na opravný skripty :-D
     
    Naposledy upraveno: 29/4/15
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Casey27,

    díky za nahlášení a raději to nechám bez komentáře.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.