Renzův jarmark / Diskuze (26.1. - 27.1.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 23/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jede mi to uz rychleji, nicmene stale stejna chyba od RT - odectou mi listek DRIV nez kliknu na prvni cil... takze kdyz mi po aktualizaci flash ukaze jen zlutou obrazovku, tak uz jsem listek ztratil... pritom zjevne jsem hrat nemohl, zadny kliknuti neprislo, jak tezke je to pochopit?
    No tohle je typicka chyba (slusne receno) co se ma opravit, ne nejaky zbytecnosti po kterych zase zkazi neco jinyho!
     
  2. buba9927

    buba9927 Zelenáč fóra

    Neviem či sa to len mne stalo ale posledne som nehrala Jarmok bola som v nemocnici a sme kamarátky čo si píšeme a všetky sme mali rovnaký počet žetonov a to 27 nevieme si to vysvetliť to asi bude tým prechodom.Drevulka už nehrala posledné 3 jarmoky mala by mať 76 žetonov a tak isto mala len 27 a dnes nám všetkým boli pripísané 4.Vysvetlí mi to niekto? Drevulka nehrala a ani sopka00,lenočka 10,či BankogHiltom alebo Sasa010190 pretože tie ceny sú nezaujímavé sme vo vyšších leveloch a ja mám napríklad krtkov 24,Drevulka hviezdičiek 389 môžeme aj rozdávať, tak isto remeslá všetky.Nebudete to meniť aspoň každý tretí jarmok?
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  3. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    Tak jsem se těšila, že si zase zahraju na schovávanou s krtky, i nějaký ten lístek bych přikoupila, ale když vidím nejen to VELMI nešikovné načasování akce ale hlavně poloprázdný stánek s pouťovým brakem, tak může Renzo pro mě za mě klidně zase odfrčet...

    Musím říct, že mě to moc mrzí. Kde jsou ty doby, kdy jsem do noci seděla u Renza a snažila se dostat k dráčkovi, duhové slepičce a dalekohledu...
    Myslím, že kdyby dali místo krtků třeba žáby-ježky-čápy, jistě by nalákali mnohem víc hráčů. To samé platí i o ostatních odměnách.

    Že by to pojali - dáme vám víc žetonů za hru, tak je ale nebudete mít za co utratit? Nějak marketingovou politiku RT (stále) nechápu :eek:
     
  4. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Mám dotaz.Pyronglér dává jen BZ nebo podle umístění i BBZ?
     
  5. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Jarmark mám poprvé, zkusila jsem vše, moc jsem toho nezískala , tak jsem si koupila jen superhnojivo a končím , peníze na kupování nepoužívám.
     
  6. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    jana 563-dava iba bs
    som zvedava kedy renzo pojde do skladu a doplni si tovar,pretoze take odmeny co tam ostali ma nelakaju a ma tam prazdne policka :cry:,nakupovat v poloprazdnom obchode ma nebavi
     
  7. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Alexandra díky za odpověď a máš pravdu.Není žádný výběr.Asi ještě počkám.Co kdyby.......;)
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  8. zuzas66

    zuzas66 Pilný autor

    ahojky. co změnily bodové hodnoty v jednotlivých stáncích už je velmi obtížné něco nahrát a získat. u mě bude stánek hodně dlouho plný. dnes ze 14 lístků u piráta nějakých 50 bodů. mám 198 bodů. na dračí vejce tímhle tempem tak několik let. takže ti co měly štěstí za předchozích bodů se nedivte že máte prázdno. ale mohly by s tím něco udělat. zuzka
     
  9. karolinka120484

    karolinka120484 Perspektivní autor

    Ahojky,získala jsem Dračí vejce:D na Lukáše jsem měla 68 lístků , do tisícovky mi pak scházelo 50 žetonů,tak jsem si dokoupila 3 lístky a dráček už je na ploše, jsem velmi spokojená za mazlíčka,přeji krásný den všem.:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.