Renzův jarmark / Diskuze (20.3. - 22.3.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 19/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. heidi6661

    heidi6661 Perspektivní autor

    Akcia bola super, myslím, že skoro každý sa zapojil a získal čo chcel.
     
  2. satelit

    satelit Hvězda fóra

    A je vymalováno :D

    [​IMG]
     
  3. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak já osobně hodnotím velmi kladně nové věci už to nevypadá jakoby renzo měl bouračku a ještě by ho okradli :D Šetřím si na tu můru ale chybí ještě hodně možná příště koupim nějaký lístky :)
     
  4. tee

    tee Zelenáč fóra

    Ano, akce super, odměny super, konečně změna, snad příště dosáhnu na můru. Tentokrát pochvala. :)
     
    AsDYxC tohle ocenil(a).
  5. jaji

    jaji Vévoda fóra

    šla jsem si pro moringu, ale postavit jí nemůžu :-( nemám ještě aktivováno
     
  6. Plea

    Plea Pilný autor

    Ceny byly zajímavé, ale podařilo se mi získat pouze jednu, jak krtci, tak Lukáš se mi hrozně sekali a jak tady čtu, tak nejen mně. Chci se zeptat, jestli ty dvě dekorace a další ceny bude možné získat i v příštím jarmarku či budou ceny zase jiné?

    Díky za rychlou odpověď :)
     
    Naposledy upraveno: 22/3/15
  7. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Plea,
    dá se předpokládat, že ceny zůstanou stejné, ale vše záleží na rozhodnutí RT.
     
  8. nejlepsichovatel07

    nejlepsichovatel07 Pisálek fóra

    Proč se nezaplní odebraná výhra novými dárky?Při tomto jarmarku se mě stalo,že jsem byla vyhozena z farmy když jsem měla rozehrané krtky.To by tak nevadilo,ale přišla jsem o lístek a nebyly mě připsány žádné body to dost zamrzí.Za toto by měla být kompenzace nebo jarmar zase nebývá tak často aby jsem mohla plýtvat lístky.
     
    Naposledy upraveno: 23/3/15
  9. vykyna

    vykyna Pisálek fóra

    Moringa XXL z jarmarku mi nejde umístit na základní strom. Nejde to ani ručně, ani stavitelem.
     
  10. myrda

    myrda Perspektivní autor

    vykyna: někdo tady, myslím, radil, zkus ji dát na prázdnou plochu
     
  11. vykyna

    vykyna Pisálek fóra

    Myrdo, díky. Fungovalo to.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.