Renzův jarmark / Diskuze (20.3. - 22.3.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 19/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Katka_aka

    Katka_aka Zelenáč fóra

    Ahoj,

    chtěla bych se zeptat na noční můru. V jarmarku jsem získala další (měla jsem už 2 - jednu na hlavní louce, druhou na lesní mýtině). V parku mám taky mazlíčka - "noční můra - věž". Ta, co jsem ji získala nyní mi ovšem nelze umístit na divokou louku ani do parku. Já nevěděla, že se noční můra - věž počítá stejně jako vraní strom. Proč se tedy jinak jmenují a proč mi to tedy vůbec šlo v Renzovi vybrat? To jsem si pracně nabouchala žetony, abych jich 1750 zbytečně ztratila?
    Pokud vím, na každou plochu lze umístit jednoho mazlíčka stejného druhu. To přeci splňuji... Proč mi teda nejde vysadit na divokou louku nebo do parku?
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  2. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Katka_aka: Vezmu to polopatě... nepleť si noční můru ZDE a vraní vejce (strom) ZDE. Noční můra šla zakoupit za FL a to pouze jednou, takže si nemohla mít 2ks. Navíc jde umístit pouze do parku nebo na ostrov pokladů, to co popisuješ že máš na hlavní nebo mýtině je pravděpodobně vraní strom. Tu noční můru z Jarmarku dej do parku nebo na ostrov pokladů a můžeš mít tedy maximálně 2ks (také šly získat max. 2 ks - nákup + Jarmark). Vraní strom jde umístit na jakoukoliv plochu a celkově jich tedy můžeš mít 6ks. Snad je to pochopitelné?
     
    Naposledy upraveno: 21/3/15
  3. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    tak ja som to nezvládla a kúpila som si toho nenásytného kohúta, ktorý doteraz moju farmu obchádzal.Ale dačie vajce sa mi tým pádom vzdialilo na dlhé mesiace....nevadí
     
    davidson00 tohle ocenil(a).
  4. Katka_aka

    Katka_aka Zelenáč fóra

    Děkuji za odpověď, to jsem si opravdu spletla s vraním stromem.... děkuji ještě jednou, na ostrov pokladů skutečně jde :)
    Pěkný podvečer přeji :)
    Renáta
     
    švestinka, evainfo a Bagíra77 tohle ocenili.
  5. Folonica

    Folonica Rádoby autor

    Nevím, čím to je, ale v Lukášovi se mi tentokrát nadmíru daří (samozřejmě to nechci zakřiknout). Pokud i v této úpravě má prsty RT (kromě příjemné změny bodového ohodnocení), tak celkově za mě velká pochvala, třeba se i k té můře nakonec někdy dohrabu :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  6. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Pajdo-díky moc->to mne nenapadlo, stromek už stojí:)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. micek1969

    micek1969 Zelenáč fóra

    Dobrý den, mám velkou prosbu-taky se Vám to seká, krtek mi šel při minulých akcích dobře, teď mi prostě reaguje myš hrozně pomalu, takže se mi pomalu nic nedaří trefit...Prohlížeč jsem vyčistila...V technické sekci jsem na podobný problém nenarazila...Děkuji moc
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. inkad

    inkad Pisálek fóra

    Ahoj,proč nejde noční můra umístit na plochu ,ale jen do parku,to je trošku hloupé,mám vrány,dráčka i ostatní co dávají BZ na ploše a tak musím proklikat celou farmu než zapnu všechny BZ?
     
    švestinka a evainfo tohle ocenili.
  9. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    Dost lituju, ze mam malo casu :-( u Lukase se mi celkem dari, pod 15 nejdu a mam volnych 75 listku... jinak super, ze jsou zmenene ceny, jen to bude chvili trvat, nez se k nim dohrabu :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  10. geltruda

    geltruda Zelenáč fóra

    tak podmínky krtka se ted momentálně silně zhoršily...včera bez problémů co hra tak 5bodů,ted z bídou 3....
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  11. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    moringa xxl doma, ta mi chyběla paráda
     
    skalara.v a evainfo tohle ocenili.
  12. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    tak mám kohouta už mě chyí jen žabičky,vlk,kivi a ptakopysk tak doufám,že je taky do nějaké akce strčí
     
    Hajas a evainfo tohle ocenili.
  13. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    U Zmer sily s Lukasem se mi dost casto stava ze kliknu a zastavi se i spodni rucicka tudiz nenahraji zadne body !! Celkem mi to jde ,ale tohle neni moje chyba,prichazim tak zbytecne o listky ktere jsem si dokoupila!!
     
    Pitrýsek47 a evainfo tohle ocenili.
  14. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Nakonec jsem si vzal i moringu ;). Celkově jsem tedy získal moringu xxl, kohouty a noční můru - mazlík, takže velká spokojenost. Koupil jsem 150 lístků a nějakých 30 mi ještě zbylo zase na příště :p.
     
    michalka59, Hajas a evainfo tohle ocenili.
  15. Hajas

    Hajas Pilný autor

    Ahoj
    i já jsem s jarmarkem velmi spokojen. Konečně jsem si aktivoval květináře, došel do třetího kola a dostal jsem i pekaře. Takže velká spokojenostxD. No a teď budu šetřit na Moringu, tu ještě nemám.

    Fa90, Ba179, Pe5, Spa4, Kvě3, Mar2, AO
     
  16. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahoj.Tak já se musím přihlásit k těm,kteří jarmark zabalili.Včera jsem chtěla nějaké ty lístky probouchat u Lukáše a z 10 pokusů se mi spodní linka zastavila zároveň s tou vrchní,tak jsem se na to vybodla.Nejdřív jsem si myslela,že mám pravou ruku levou,ale dala jsem si obzvlášť pozor.Jen podotýkám,že vyčistit počítač jako radu neberu,to je pro mne automatické každý týden,jako součást úklidu.
    A teď opět 3x za sebou.Takže nic.Lístky nekupuji,nemá to smysl pokud hra nefachčí jak má.Tak snad příště.
    Sice nové odměny jsou,ale mě stále dvě pole zejí prázdnotou a to za dračí vejce a plochu na řemeslo.SK mi chybí,to jsem si vybírala vždy.
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  17. bzučimolka

    bzučimolka Zelenáč fóra

    Ahoj, já jsem si došla jen pro vodní dýmku. Moc se mi líbí. Mám ráda dekorace. A tak sem dávám obrázek.
    [​IMG]
     
  18. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    tak je videt ze stejny problem ma i Monča***,bude tedy sjednana nejaka naprava? Take podotykam nejake cisteni pc je u mne skoro kazdy den samozrejmosti.
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  19. Syringa.Lila

    Syringa.Lila Pisálek fóra

    Ahojky

    Tak hodinu před koncem jsem se rozhodl ziskat Noční můru a chybělo mě asi 800 žetonů.No vrhla jsem se na Lukáše .... bohužel bez snídaně a nervozní a tak mezi 20 a 15 se objevovala často i 5 a sem tam 3 no ostuda a nervy nadranc :)
    Nakonec se zadařilo a pouhou minutku před koncem jsem s pomocí unavených andělů dala Můrku do košíku.
    Jen si teď budu muset přeskupit mazlíky, mám jich celkem hodně, včetně druhé Můry a dvou dráčků, ale v parku do teď žádní nebyli. takže udělám škatulátka a uvolním zas jednu plochu od mazlíků.
     
    sisinka a Lyzarka tohle ocenili.
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Nic jsem si neodnesla, nechám to na indy. Mám nasysleno přes 600 žetonů (díky dobré radě jak vyzrát na Lukáše - moc díky). Tak zas příště ;). Ahojky
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.