Renzův jarmark / Diskuze (20.3. - 22.3.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 19/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahojky, tak jsem si také koupila 150 lístků za 100 florenů + asi 200 žetonů a pár lístků jsem ještě měla, a nyní mi Ostrov pokladů zdobí Horský pramen + druhá Noční můra :) Ještě mi 60 lístků zbylo na někdy příště. O kohouta nestojím (jednoho mám v liště a kvůli žravosti tam ještě dlouho zůstane), moringu XXL mám na Baha 2x, takže to mi stačí, a dekorace dávající 250 kr. jednou za 16 hodin, mě ani moc neuchvacuje, obzvlášť když mám v parku hromadu květinových králíčků dávajících 235 kr. co 12 hodin, a hromadu vlajek dávajících 300 kr. :D
    [​IMG]
    [​IMG][/IMG]
     
  2. Rony84

    Rony84 Perspektivní autor

    Mně tam teda chybí SK po těch chameleonech, kteří mi ho sežrali.
     
    evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  3. MartinVydrz

    MartinVydrz Pisálek fóra

    Taky jsem taky váhal, jakou výhru si vybrat - nakonec to vyhrála vodní dýmka, i když kohouta taky ještě nemám... Ale u něj nějak postrádám smysl proč ho pěstovat. Takže vodní dýmka přinese každých 16 hodin 250 krejcarů (kolik jich bude tam nenapsali!) - a jak se říká "na ulici je nenajdu". :)
     
    karolinka120484 a evainfo tohle ocenili.
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    pěkné ráno všem farmářům :) a hurá na jarmark :D anickamalirka mi dodala odvahy :inlove: - že se to dá, tak se pokusím o další
    noční můru ... když se nezdaří - koupím dýmku :) krtci mi moc nešli a u piráta taky nic moc ... tak jsem včera vybouchala u Lukáše
    1020 žetonů.. no dnes se mi to trošku seká :eek: a je to často mimo .. si držím palečky a samozřejmě i ostatním ;)

    [​IMG] [​IMG]
     
  5. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Hezké sluníčkové ráno přeji všem farmářům a moderátorům.Tak jsem u Lukáše a s krtky procvičila svoje oči,rychlost a přesnost.......zkoupila jsem vše co bylo ve stánku štěstí a teď se mohu těšit na další jarmark.Lístků a žetonů mi zbylo poměrně dost, díky tomu že u Lukáše jsem bouchala 15 a 20b a sem tam 5 a 9b.Rychle to přibývalo a já se super bavila.Přeji všem ať se daří jako se dařilo mě.......Eva F 89....BAHA 179 :) ;)
     
    Naposledy upraveno: 21/3/15
  6. karolinka120484

    karolinka120484 Perspektivní autor

    Ahojky,také se musím pochlubit,můj cíl byl mazlíček Noční můra který jsem neměla a podařilo se,je nádherný už se sluní na parku,koupila jsem si 75 lístků a 22 jsem měla.jsem za mazlíčka strašně moc šťastná-Jupíííí.:D:music:a Jupíííí.

    [​IMG]
    :)
    [​IMG]
    Můj nejlepší výkon.
     
  7. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Věta, "za týden se v parku zhmotní má noční můra", zní sice jako hláška z hororu, ale v souvislosti s probíhajícím Renzovým jarmarkem už ztrácí na své strašlivosti a vyjadřuje mou očekávanou radost z příchodu nového mazlíčka.

    [​IMG]
    Tak snad se mu u mě bude líbit a až odemknu ostrov a najdu mu tam hezký koutek, postará se mi i o to navýšení BBZ při sklizních.
    Zbylo mi pár lístků, tak ještě zajdu proškolit Renzovy zaměstnance ze zásad bezpečnosti práce, hlavně krtci se tam prý pořád vymlouvají na migrény a ignorují základy BOZP.

    Jak jsem zaslechl od Raubíře Ralfa hrdiny z jistého nejmenovaného filmu (a hry), hledal jsem u Renza ještě atrakci Cukrkáry, ale nikde nebyla, a přitom cestu popsal podrobně, "Cukrkáry, to je ta hra hned vedle vem krtka lopatou, vodsaď rychle pryč".
    Chodím kolem krtka a nikde nejsou, tak se nedá nic dělat, vemu znova lopatu a bude zase u krtků migréna (když se budou snažit, koupim jim za výhru aspirin).

    Jenom doufám, že nezmizely kvůli nočním můrám, to by asi nebylo hezký vajíčko co se mi klube v parku, upsíííí....

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 21/3/15
  8. heidi6661

    heidi6661 Perspektivní autor

    Mám 2 otázky:

    1.Prečo mi dnes nedalo 4 lístky ?
    2. Ten strom si môžem kúpiť aj keď ho nemám aktivovaný ? Myslím tým, či mi pôjde vyložiť aj bez aktivácie na Baha.
     
    Naposledy upraveno: 21/3/15
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]

    Renzo jarmark tu zas máme,
    s radostí ho přivítáme,
    nové odměny nám dodal,
    příjemně mne překvapil, úsměv na tváři mi navodil...


    [​IMG]

    Moringu stromeček již mám na své farmě,
    ostatní uvidím dále, spíše příště snažiti se budu,
    nyní zas akční kytky pěstovat budu,
    přeji farmáři ať získáte, co žádá srdce Vaše....

    [​IMG]
     
    Hajas a evainfo tohle ocenili.
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    tak teď nevím :oops: jsem získala na jarmarku druhou "noční můru" ... první mám z akce a teď jsem zjistila, že jde uložit jen na "ostrov pokladů" a tam je hláška [​IMG] co s tím? :wuerg: ... proč je možnost jej získat na jarmarku? .. když už je ve hře? .... tím myslím, že už hodně hráčů jej má ... no je to nedomyšlené a snad půjde na "Ostrov pokladů", jestli vůbec nějaký bude .... jsem vážně zklamaná a nejsem určitě jediná ...
     
    Naposledy upraveno: 21/3/15
    Hajas tohle ocenil(a).
  11. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    evainfo: Ahoj, neplaš hady ,-) Jednu můru dáš na ostrov pokladů a druhou do parku. Sice ti v parku dá BZ, ale těch 20% působí na všechny plochy... takže i na ostrov a Baha a tam ti zvedne BBZ ,-)
     
    Hajas a zemanka01 tohle ocenili.
  12. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Ještě pár podobných poplašných zpráv a budu si muset vzít prášek na tik v oku. Ale tady je to klasika, hlavní je obrázek přes půl stránky, místo toho, aby si člověk pohledal jednoduché informace :wuerg:

    Renzo mi jde mizerně, ale nějakou tu moringu z toho vytluču, popřípadě najdu klíč v truhle. Až tak mě ty jejich minihry nebaví, ale hlavně, že nabídka ve stánku se alespoň trochu inovovala. Síly s Lukášem bych měřila daleko raději, kdyby to byl modrooký blonďák :p A ten rekord 29402 jsem asi kdysi udělala omylem, protože teď se k němu nepřiblížím ani náhodou.
     
  13. sussane73

    sussane73 Zelenáč fóra

    • Příspěvek je tvořen zbytečnou citací bez vlastního obsahu, jedná se tedy o spam
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Casey27: moc díky :inlove: ... do parku jsem to nezkusila ...
    Twinulka: se vážně omlouvám :oops: ... sem nechtěla nikoho děsit [​IMG] od včera klikám Lukáše a tolik bodů není lehké dát .. no to tak neumím, jako Ty a ten " velký obrázek" přes půl stránky bych moc ráda změnila ... každou radu a pomoc moc uvítám :eek: ... a věř, že tyto "jednoduché informace" se vážně snažím najít ... vím, že se mám ještě hodně co učit :sleepy:.....
     
    Basted23 tohle ocenil(a).
  15. veselékopýtko

    veselékopýtko Aktivní autor

    Musíš si ho oříznout. Ulož si ho z malování třeba jako jpg, pak na něj klikni pravým a ono ti to nabídne nějaké možnosti. Hledej šmudlo ;)
    A vybouchala jsem si u Lukáše kohoutíka (občas se to seklo, zastavilo samovolně, ale i tak dobrý). Kohoutka jsem ještě neměla (teda nevim, kdo to bude živit. RT by mohlo posílat nějaké alimenty) a ještě zbylo přes 400 žetonků na příště ( ráda bych dračí vajco :inlove:)
     
    Hajas a evainfo tohle ocenili.
  16. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Twinulka s blonďákem ti neporadím (snad peroxid??),ale na Lukáše fintu mám. Žádný tačped,poctivá myš a zmačknout levý.Ve hodnou chvíli následně tlačítko pustit. Reakce na puštění je podstatně rychlejší,než na kliknutí. Kdy ovšem nastane ta vhodná chvíle,to už si musíš natrénovat sama.Jakmile chytíš ten správný rytmus uděláš 9 dvacítek z 10 hravě.
    ;)
     
  17. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Proč nemáš 4 lístky nevím, ale k tomu stromu toto: Koupit ten strom můžeš i když ho nemáš aktivovaný, ale na plochu ho nedáš, dokud ho neaktivuješ :) :) Hezký den

    Koukni tady, včera to tu psala: KLIK
     
    Naposledy upraveno: 21/3/15
    Ria30., evainfo a Iwuska tohle ocenili.
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    tak jsem ještě získala "noční dýmku" :) ... nějak mě to už nešlo ... jsem neklikala 15-20bodů, jako včera :sleepy: no už nemám z toho tady moc radost :oops: a ne proto, že klik někdy poskočil dále ... ani proto, že dýmku nemohu vyměnit za něco horšího ... co jsem si přála to mám :p, ale jsem vážně naštvaná pro ohlas některých lidiček .... názory zde jsou různé, ale má to být jen na hru a ne na hráče ... jen si myslím, že taková kritika tu nemá co dělat 8) .... nikdo není dokonalý a "každý" z nás je lepší v něčem jiném :D .. no je to můj názor 8)
     
  19. šebejda

    šebejda Baron fóra

    ahoj lidičky-stalo se to i vám, nebo jsem sám, že nemohu dát moringu XXl ani na obyčejnou nebo XL moringu. Je ta chyba jenom u mne, nebo je chybka ve hře celkově u všech?-díky za případnou odpověď:)
     
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj šebejda,

    pokud to nejde na základní strom, tak to ji zkus postavit na čistou plochu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.