Renzův jarmark / Diskuze (17.11. - 19.11.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Coolischec

    Coolischec Perspektivní autor

    Tak banány jsou doma. Blíží se čas vánoc, tak se alespoň bude dát něco na stůl. V zásobě jsem měla něco málo ke 200 kupónům a asi 15 žetonů. Vše jsem namlátila na Lukášovi. Sice už necítím ruku, ale spokojenost je veliká. Ještě mi zbylo 12 kupónů do příště. Nejlepší výsledek byl 29205. Krtci mi nejdou, vylejzají pomalu, ale ani tak nestíhám. Bedny jsou jen otázkou štěstí a to v této hře nějak nemám.
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  2. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte:)
    Tentoraz mám veľkú radosť s návštevy Renza.
    S krtkami mi to veľmi nejde, s truhličkami je to skôr o šťastí, takže pre mňa ostal už len Lukáš.
    Po nekonečnom búchaní u Lukáša som si už aj ja mohla kúpiť konečne vytúžené Dračie vajíčko
    [​IMG] takto sa už pekne doma ohrieva
    Oči mi ešte síce behajú z pravej strany do ľavej, a z ľavej do pravej, ale stálo to zato, teda poviem vám treba sa na ňom riadne sústrediť.
    Toto je moje najvyššie skóre u Lukáša, viac už nedám
    [​IMG]
    Všetkým, čo boli rovnako úspešní, blahoželám. A tí,čo menej,nezúfajte Renzo príde zas;)
    Pekný dník
     
  3. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Kikina: mám kvalitní počítač se silnou kartou proto se mi to neseká a jde mi to dobře.S krtkem pokaždé 9,15, a třikrát 20bodů.Musíš jich praštit přes 40ks aby jsi měla slušné bodíky. Měla jsem slabší počítač a taky mě to zlobilo.Věř mi je to tak.Měj pevné nervy držím ti palečky
     
    fialka40, alexandrakerulova00 a Kikina tohle ocenili.
  4. Kikina

    Kikina Pisálek fóra

    Díky Eviku za podporu, nepropadám beznaději a beru na to palici !
     
    alexandrakerulova00 a farmaEviky tohle ocenili.
  5. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]Renzův jarmark ráda hraju,

    krásně při něm relaxuju,
    odměny si shrábnu, pakliže to zvládnu,
    na příště mi něco zbylo,
    snad i Renzo něco přiválí,
    ať máme víc zábavy,
    Z novinek jsem byla paf,
    hned se lépe hrálo,
    když lístek stál tak málo.

     
  6. Alena

    Alena Rádoby autor

    Ahoj, je lepší, když víš, že to nestihneš, nebouchat, a další je za 35 ne jen za 5.
     
  7. Beruška.Janka

    Beruška.Janka Zelenáč fóra

    Ahojky,tak se mě při tomto jarmarku podařilo získat vejce dráčka.Pokoušela jsem se o něj hodně dlouho,ze začátku jsem zkoušela krtky-nic moc,pak lovce pokladů,tam se mě jednu dobu celkem dařilo,ale nakonec jsem to dokončila jen díky Lukášovi,asi to bylo tím,že to člověk zkouší tak dlouho,až se do toho docela dostane,ale musím se přiznat,že se mě ještě nepodařilo získat u Lukáše plný počet bodů,maximálně 15,ale i to je myslím lepší než jeden u piráta nebo krtka.Příště budu zkoušet dráčka u Lukáše na druhé farmě,ale to bude zase běh na dlouhou trať.Jen doufám,že nezruší dračí vejce v nabídce.Hezkou hru . :)
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Spotreboval jsem tech 5 listku z minula, co zbylo kdyz jsem zbytecne ale rychle nahazel do pirata... za novy jsem delal lukase, v pohode 20, obcas 15... mam nejvic bodu v tom rychlym tretim kole, protoze jsem tak pomalej, ze kdyz tukne na kraj tak kliknu a on dojede na prostredek :)
    Bohuzel jsem tedy ziskal jen na BBZ, SK a neco na priste na banany...
     
  9. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Tak tentokrát jsem stihl jen banány za 850 jarmarečních žetonů, chtěl jsem dát i tu dekoraci a možná superkrmivo, ale neměl jsem čas mlátit do krtků, tak snad příště. :)
     
  10. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak já jsem si napráskal asi 80 žetonu na příští jarmark uvidímě jaké budou ceny každopádně budu šetřit jenom maximálně vyberu SK příště. Jinak někdo tady psal o nublonech myslím taky by už mohli být to byla jedna z těch lepších akcí. :)
     
  11. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    ahojte ,,Ja som tak trieskala tie chúdiatka malé krtkovské no body o ničom tak viete čo som natrieskala a taktiež truhlice jajaj to len po jednom žetoniku...
    Tak hádam na budúce bude šťastíčko total unavené a dojde aj ku mne :D
     
  12. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    No doufejme že příště ty ceny doplní aby to tam nebylo jak po náletu :). Bez pořádných cen není motivace ten jarmark vůbec hrát, což je škoda.
     
  13. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Ahojte.
    Tento krát som sa na Renza tešila, konečne som si vybúchala stavebný pozemok a aktivovala som si kvetinára :) :D :D. Hoci vôbec nechápem, prečo je na výrobu kvetinového pierka potrebný aj hnoj o_OxDxD.... a búchala som len Lukáša a vyššia hodnota žetónov teda fakt potešila, RT palec hore 8).
     
    Julinka11 a Ria30. tohle ocenili.
  14. Miicha

    Miicha Pisálek fóra

    jejda, ja sa tiez snazim o dalsie remeslo, ale este mi to tymto tempom potrva asi 2 roky, kym ho ziskam (ale mozno potom bude pridane dalsie nove remeslo hmm :p)
     
  15. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak já jsem právě zjistila, že včera skončil Renza, ani jsem nevěděla, že je...ha ha , no nic - příště:(>:(:D
     
  16. palko2007

    palko2007 Pisálek fóra

    Renzo je dobry..8)
     
  17. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky všem ,
    z časových osobních důvodů jsem tentokrát Renzo nějak zanedbávala , ale pokud jsem se mezi jeho stánky dostala , tak jsem ze všech sil bouchala krtky, asi ve strachu aby se neusídlili na mých polích:D a také jsem se malinko snažila nakouknout do truhel u piráta .
    Zaměřila jsem se tentokrát na SK,SH,BZ... dařilo se, ale málem jsem nestihla tyto výhry vybrat.
    Jak se říká "za 5 minut dvanáct " jsem před ukončením Renza , celá udýchána vyběhla
    na kopec nad městem , Renzo´s už málem přehazoval plachty přes maringotky.
    Bylo to o chlup, o jednu vteřinku , ale výhry jsou doma .:)


    Ještě jsem mu stačila zamávat a zavolat na něj , ať brzy přijede, že je skvělý.
     
  18. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Já tedy s Renzem neůspěšně bojuju,mám maximálně 5 vyhraných žetonů na 1 hru a to mám fakt dobrý PS:mad:Pokud by mi chtěl někdo poradit jak na to,prosím pošlete holoubka;)
     
  19. mousicka

    mousicka Guest

    Renzo nám odišiel, kým k nám opäť zavíta, dovtedy zamykám.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.