Renzův jarmark / Diskuze (14.10.-15.10.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 13/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Nee, z piráta při větším počtu lístků průměr něco málo přes 2 na lístek, to nemá smysl. Z Lukáše skoro 5, ale to klikání mě teda nebaví. Krtci mi nejdou.
     
  2. -BigJohn61-

    -BigJohn61- Perspektivní autor

    Jeden by se mohl chlácholit,že jde přeci jen o zkušební ostrou verzi na jeden den,tak nechali staré odměny a v ostré xdenní verzi budou věcičky novoučké a luxusní......ale je třeba se plácnout po tlamičce a procitnout - nic nového nám určitě nedaj ani potom:cry:
     
    švestinka, ananuki a veselékopýtko tohle ocenili.
  3. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    taky nechapu, jak nabouchat 2000 v krtcich...
    a za kolik je 5 listku u Lukase?
     
  4. lena3576

    lena3576 Aktivní autor

    Tak u Lukáše nejvíc 3 a měla jsem i nulu, nějak se mně to sekalo. Krtci nejvíc za 2, jsou jak zpomalenej film.
    No a na finále pirát-uhodla jsem, ani nevím jak, všechny klíče a huráááá 200 na kontě :D
    Tak po 3 letech hraní jsem si vydobila druhý řemeslo.
    Jupí-radost obrovská :music:
     
  5. Kikina

    Kikina Pisálek fóra

    lena3576: MOC ti gratuluji a přeji radosti s novým řemeslem !
    A mně to dává naději - néé 1000 let, ale už jenom-SNAD- dva roky ! Dva roky těšení !!!! No hele - kdo z vás to má :) :) :)
     
    lena3576 a brnensky-zahradnik tohle ocenili.
  6. samec

    samec Magnát fóra

    • odstraněn náznak vulgarity, pročti si, prosím, pravidla fóra
    Po víc než roce přijede Jarmark a na jeden den! To síla! A dnes jsem šel změřit síly s Lukášem a ejhle dalo to body síly jen na horní kyvadlo a hned to spočetlo a na dolní to vůbec nereagovalo --tak jsem získal 0 žetonů a lístek v ***** --opravdu nádhera--tak ať si to RT vybere sama--
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/10/14
  7. -mari22-

    -mari22- Zelenáč fóra

    • Napomenutie za náznak vulgarity,prečítaj si prosím pravidlá fóra.Ďakujem
    Renzo --- lovec pokladů
    Zkusil jsem dva pokusy za 6 lístků , výsledek 2 žetony (12 lístků -- 2 žetony)
    Ten kdo tohle vymyslel je ,,,,,,,, .
     
  8. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Ahoj -mari22-,
    podle mě nejde o to, kdo to vymyslel. Je to čistá loterie, to je jasné. Někdy to vyjde, někdy ne. Jsou lidi, kteří díky tomu získali 200 žetonů. Já také neměl štěstí, ale s tím jsem do toho šel.
     
  9. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Renzo otevřel nám své šapitó,
    já vklouzla k němu jeho vrátky,
    skoro jako do pohádky,
    ktrky jsem vymlátila,
    odměny si zasloužila.


    Se spuštěním jsem neměla žádné potíže"zaplať Pánbůh". Jsem už teď zvědavá, kdy k nám Renzo opět zavítá a jestli přiveze nějaké další odměny popř. novou "mini hru". No uvidíme. Necháme se překvapit. Tato akcička patří k mým oblíbeným. Jinak přeju hezký den.
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  10. 1597851M

    1597851M Perspektivní autor

    Jarmark je super akce.Jen je škoda,že trvá pouze jeden den.Snad se příště polepší a bude delší.
    Všem hodně štěstí....
     
  11. Adamiste

    Adamiste Perspektivní autor

    No tak já tentokrát umlátila asi milion krtků a vyzvedla si 5 zlatých banánů, které mi právě chyběly, abych odemkla další úkol (Smoothie pro Lauru). takže z toho mám radost. Jinak mne ale Renzo nebaví, odměny jsou pro pokročilejší hráče docela mizerné a to mlácení krků je fakt na palici. Ani nechci počítat, kolikrát jsem musela kliknout, než jsem nabouchala těch 5 banánů .... kdyby to viděl můj ortoped, tak mi tu ruku rovnou radši urazí :)
     
  12. veselékopýtko

    veselékopýtko Aktivní autor

    Za nasyslené žetony jsem si odnesla superko. Dráčka mám. Nic jiného nepotřebuju. A ty banány, to neumlátím ani do důchodu. Moc mi to nejde. Řezala jsem krtky hlava nehlava, ale stále výdělek tak 3-4 žetony. Trochu se mi to pozasekává. Jinak mívám mnohem lepší skóre. To info okno, co tam vyskakuje, je fakt super.
    :p
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  13. haloween

    haloween Pisálek fóra

    Jarmark je super. Škoda, že není častěji...
     
  14. Batory

    Batory Vycházející hvězda fóra

    Krtek mi nejde,protože mám problém z rukama.Nestíhám odklikávat.A chyběly mi 2 žetonky ,abych měla 5 banánků. ,které nutně potřebuji.A moc mi jich chybí.Kde je má člověk sehnat.Hvězdiček mám dost ,ale banány to je bída.
     
  15. llew65

    llew65 Vážený autor

    Já mám vybraný stánek. Už tam není nic, proč by stálo za to navštěvovat Renza. Proč se nedoplňují nebo neobměnňují ceny?
     
    sisinka tohle ocenil(a).
  16. ananuki

    ananuki Pilný autor

    Tak mě napadlo, že možná bychom měli lepší výsledky v bouchání krtků, kdyby z jamek vyskakovali zaměstnanci RT xD
     
  17. drobecbobo1

    drobecbobo1 Aktivní autor

    Ananuki, to by sme potom museli chodiť trénovať do Nemecka :music:

    Ja som jedenkrát buchla krtkov, jedenkrát Lukáša a 3x som skúsila piráta, ale žiadna sláva. Od minula som mala našetrené žetóny (asi 169) na ďalší jarmok, ale kedže moje očakávania vynovených odmien sa nenaplnili, vybrala som ako vždy SK a tým pre mňa jarmok pre tentokrát opäť skončil. Nabudúce ma čaká to isté, nič nové nečakám :)
     
  18. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Tak nevím,asi zůstanu u Lukáše.Nejvíc jsem získala 6 žetonů.U piráta někdy i 15,ale mockrát jen jeden.Takže mi to příjde nevýhodné.
    A krtci?Nevím proč,ale ta časomíra už mi delší dobu přijde nějaká divná.Ukrajuje se podivným zbůsobem,tak sekaně.Mám i podezření,že minuta to určitě není,ale neměřila jsem to.V úplných začátcích Jarmarku šla časomíra u krtků opravdu jak na hodinách a pak se to nějak pokazilo.Dalo se vybouchat i 10 žetonů,teď udělám s odřenýma ušima 5,víc ani ťuk.
    Info okno je děs,je jen pro vztek.
    Celkově mě Renzo moc nebaví,ale chybí mi 250 žetonů do dráčka a toho bych opravdu chtěla.Ale asi to bude ještě na hodně dlouhou dobu,pokud do toho nevrazím nějaké ty prašulky a to si asi hóóódně rozmyslím.
     
  19. slootr

    slootr Baron fóra

    Renzo na jeden den? Naprostý výsměch. Přijdu z práce večer, no tak jóóó, RT naplánoval akci, takže se celý svět zastaví. Ráno do práce a když se vrátím, je po RENZU. No, možná kdybysme kupovali lístky za FL jak diví... Stačí se podívat na frekvenci, cituji "naší oblíbené akce sleva na nákup SK". Už to máme skoro na 5 dní. To RT nechápe, že nakupování čehokoli - lístků, SK, TS - není o tom, že nás baví kupovat? Je to o tom, co mi pak koupené lístky, SK, TS přinesou. Když něco fajn, budiž, koupíme příště, když ne, šrajtofle zůstane v zadní kapse....

    Edit mousicka: Závidím ti tvůj optimismus, taky jsem ho měl, než se nejoblíbenější akce - soráč, ale Renzo mezi ně nikdy nepatřil - začaly objevovat v intervalech, které se nápadně podobají "měsíčním" dopisům od velitele RT. Dokud na vlastní oči neuvídím, neuvěřím.
     
    Naposledy upraveno: 15/10/14
  20. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj slootr,
    Renzo tentoraz trval jeden deň len preto, lebo to bola iba testovacia verzia. Ak výsledky testov dopadnú dobre, Renzo k nám čoskoro zavíta a bude trvať niekoľko dní :) pozri tu- Renzo. Prajem peknú hru.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.