Renzův jarmark / Diskuze (14.10.-15.10.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 13/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ikebara77

    Ikebara77 Rádoby autor

    Ne že by mě to nějak extra trápilo... tady už mě moc nemá co překvapit... ale jen tak pto zajímavost... něco mi uniklo? Proč se pouští test na něco co se od posledně vůbec nezměnilo? A kde je bližší info o podmínkých testu v ostrém režimu... je riziko při nákupu, že přijdu o žetony nebo jen že vše vytuhne a když náhodou něco vyhraji tak o to možná přijdu... když už se na nás testuje aspoň bychom měli vědět co z toho... takhle raděj netestovat a čekat... i když teď mě napadá... jestli se náhodou netestuje trpělivost nás hráčů... co ještě zkousneme :) ... Tuším že nové odměny se slibují už hodně dlouho :D
     
  2. krroir

    krroir Stálice fóra

    Ahoj chrust1, je to dekorace, viz. Renzův jarmark 14.10.-15.10.2014
     
  3. Rony84

    Rony84 Perspektivní autor

    No konečně! Akorát mám obavu, že si dáme test a bude opět roční pauza, takže dneska mám jasný cíl, musím z toho vymlátit další řemeslo.
     
  4. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    I když to je tentokrát jen na jeden den, tak jsem docela potěšen :). Renzo Jarmark patří k mým oblíbeným akcím, ale musí být zajímavé odměny a to tentokrát moc nejsou. Pokud budu mít čas, tak večer zabouchám krtky nebo zkusím štěstí u piráta a když něco vyjde, tak žetony proměním asi za SK a to bude vše ;).
     
  5. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Spotřebovala jsem 8 lístků, vyzvedla jsem si Pyrongléra a 25 SK a končím. Už tam nemám nic, co bych chtěla.

    2 x Lukáš = 1+5 žetonů
    3 x pirát = 1+45+200 žetonů

    + zbytek žetonů z minula a teď mám 0
     
  6. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Teda lidi, jak to děláte..já ať dám pirátovi 2 nebo 6 lístků, ať tam jdu zleva nebo zprava, stejně na mě vyskočí z té truhly vždycky jen žeton.Určitě tam ty klíče vůbec nemám!!!!!!;)

    Tak musím tlouct krtky, protože Lukáše nedokážu zastavit ani náhodou. Jen mě u těch krtků vadí, jak tam běží ten čas nebo procenta, tak jakmile je tam třeba už 95, praštím krtka, ale už se nenačte...a to stovka naskočí až potom. Takže si myslím, že je to trochu nefér a poslední uhrané body mi to vždy bere..
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, štěstí jsem zkusil, ale bohužel u mě Renzo neběží tak jak má. První pokus u Lukáše, v oblouku jsem ručičku zastavil přesně uprostřed, ale v dolní vodorovné se vůbec nerozeběhla, zůstala na začátku. Druhý pokus v pohodě a třetí opět (dolní ukazatel bez pohybu) čili méně bodů.
    Krtci vyskakují velmi pomalu, čili čas ubíhá a já nemám do čeho (koho) bych praštil, celkových bodů málo.
    Vážně to nemá smysl, jsem v prohlížeči G.Chrome, lístky ubývají a výsledek není valný, jinak by to byla prima změna ve hře.
     
    Naposledy upraveno: 14/10/14
  8. Jany51

    Jany51 Pisálek fóra

    Jsem na tom s Lukášem stejně,kašlu na to.
     
  9. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Těm co to padá u piráta - máte nějakou taktiku. Já hned žeton, maximálně 1 klíč a žeton?
     
  10. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Nějak nechápu jak se tu píše, že se pirát vyplatí. U Lukáše mám za lístek 4-5 žetonů, u piráta z 8 lístků 12 žetonů, v tom teda nějakou výhodu nevidím. Jednou z toho byl klíč, ale pak zase žeton.
     
    Naposledy upraveno: 14/10/14
  11. burds

    burds Titán fóra

    Změny v Renzu nevidím na co test ? Nějak to nechápu.Odměny stále stejné co jsem chtěla už mám od minule.Co třeba v odměnách nějakou změnu ?
     
  12. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    No, taktika v tom snad ani být nemůže ;) spíš štěstí, povedlo se mě to za dobu mého hraní podruhé.

    Lukáš je víceméně jistota, pirát je risk s občas vysokým ziskem. Jedu podle nálady. Krtky jsem snad ani nikdy nejela, ti mě nebaví xD
     
  13. mico5252

    mico5252 Rádoby autor

    no ale dufam že odmena REMESLO ostane ved o tu sa snažim ako ju zaviedli či ako?
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Pirat za 6 > 1, 6 > 5, takze jsem ziskal polovinu z toho co bych ziskal primou vymenou (rovnou bez hrani)... pak 3* 2 listky a z toho jednou do druhyho kola, dvakrat prvni...
    Takze to ne, Pirat neda ani to co mizerne vyboucham z Lukase... no tak nemam ani na ty BBZ, natoz neco lepsiho za 25 listku a mel jsem 95 zetonu... ted mam 1 listek a 136 zetonu celkem... no nekdo ma sanci, ale tyhle hry nejsou pro stary :)
     
  15. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak jsem nakonec jen bouchal krtky a už jsem si myslel, že jsem to pozapomněl, protože z prvních 3 her jsem dostal jen 6 žetonů, ale pak jsem to rozjel a už 10 žetonů :D. Vybouchal jsem jen potřebný počet 85 žetonů na SK a to mi stačí, takže spokojenost :).

    Dnešní nejvyšší skóre v krtcích je 2015 bodů, což je slušné 8).

    [​IMG]
     
    sofilka tohle ocenil(a).
  16. silviec

    silviec Mistr fóra

    vse je o nahode, hraji , jen piráta, a to , ze stále strilim na stejnou bednu-nemenim, pak jiz tech vic klicu za sebou je poznat, ale jak pisi nahoda-i tak mi to da co mam vysledovane za tu dobu co hraji,daleko vice nez sbírat po 1 az 5 zetonech od druhých, nevim , jinde jsem 200 zetonu naraz nedostala, dnes se tedy nepoštěstilo, ale sk je doma, 10 pokusu pryc, něco zetonu na nove ceny ponecham))
     
  17. Twajky

    Twajky Pisálek fóra

    kometak,

    tak to Ti gratuluji. Mně se na těch potvůrkách podaří vybouchat maximálně 6 žetonů, občas také 10, ale pořád zase ne. Zatím žetony šetřím, dokud se nerozhodnu, co za to pořídit.
     
  18. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    11 měsíců jsem čekal až se dozvím co ten Renzo je zač, ..nic nula, rád bych poznal blázna, který si něco do téhle super akce něco koupí :D.. Ikdyž peníze mam, tohle je fakt ... no nic.
     
  19. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak jo... krtky už ze mně bolí hlava :) vyzkoušela jsem... napošesté dokonce nabouchala nějakých 1070 (nebo co, bylo to přes 1000 určitě)... a při dalším spuštění krtků mi to opět ukázalo Nejvyšší skóre 915 xD no, alespoň, že mi to připsalo těch 5 natřískaných žetonů... teda doufám, že mi je to připsalo

    A pirátovi nerozumím
    A Lukáš mi nejde
     
  20. Kikina

    Kikina Pisálek fóra

    Budu muset šetřit asi tak tisíc let, než bude tolik jarmarků, abych si naškudlila na další řemeslo... Zkusila jsem piráta - moc rizikové, neovlivnitelné. Lukáš - no nevím, asi nemám na třetí "lítačku" dost rychlou ruku (ale na rozdíl od jiných mi teda jede).
    Vyměnit si můžu jen balíček 10 lístků=10 žetonů, což vyjde úplně nastejno jako hrát krtka (ale možná že za krtka lze dostat i 0 žetonů, zkoušet to ale nebudu). Jénže: palice tluče tááák pomaaalůůůů... Ale i tak je to divný, protože trefím všechny krtky (a moc jich teda není) pak to napíše, že třeba trefených je 26, zajíc je 0, žeton je 1. Jak jsem mohla kdysi nahrát 1100 bodů ???? Kdyby to bylo celkem, tak se mi to přičítá..asi... No nepochopila jsem ten systém, víc jich nabouchat nejde a přesto dostanu 1 žeton.
    Jak se ti to k.vitku (a dalším) povedlo ?
    Radši si zbytek lístků nechám, jestli se to teda při regulérním jarmarku podaří vylepšit. Néé, vylepšit radši néé, stačí jen opravit :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.