Renzův jarmark / Diskuze (14.10.-15.10.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 13/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nemcovamichaela

    nemcovamichaela Zelenáč fóra

    Tak jsem zvědavá kdy to půjde
     
  2. kva-kvak

    kva-kvak Pisálek fóra

    Je to jasné, v předchozí akci byly "DDoS" útoky na herní servery. Renzovi ukradli odměny, pirátovi truhlu, kocourovi kladivo a krtky už bolela hlava, tak utekli. ...................... takže jarmark nebude.
     
  3. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Na dálnici je nehoda,tak má Renzo zpoždění,protože stojí v zácpě.No a potom než rozbalí stánky.... A stejně...těšila jsem se na kurník duhové slepičky a ten tam stejně není:-(
     
  4. ekanagi

    ekanagi Aktivní autor

    jj nejde to spustit:-(
    Rozbila se nám naše hračka:-((
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ale zase je od nich solidní, že to napřed vyzoušejí na morčatech. Kdyby se tohle stalo rovnou v akci, spousta lidí by už měla pěnu u úst. Varun a spol. asi něco tušili.....
     
  6. honcikova47

    honcikova47 Zelenáč fóra

    Oj,co to? Opět se vloudila chybička ? Renzo nefunguje, kino nefunguje. Jako v našem státě - nefunguje nic , funguje jen pro bohaté...........
     
  7. Ludvajs72

    Ludvajs72 Pisálek fóra

    Renzo asi doplňuje ty police,,nebo zapoměl pas,a Evropu letos nenavštíví,docela bych si zastřílel,mohl,by tam šoupnout klasickou střelnicixD
     
  8. lololo560

    lololo560 Zelenáč fóra

    Malá teorie - rádio Jerevan:
    1) Není pravda, že Renzo nebude spuštěn. Pravda je že spuštěn bude v čase 14:00 + delta t, kde delta t zatím neznáme (snažíme se zjistit).
    2) Ukončení Renzo je uvedeno správně. Bude-li delta t > 24 h, je otevřeno v paralelním vesmíru.
    3) Otevřeno bude 24 h... pardon, doslechl jsem se, že 24 ano, ale zda hodin, se neví....
    Děkuji za pozornost. Vaše rádio.
     
  9. -fannylove-

    -fannylove- Aktivní autor

    Už to jde.. F5
    Jdu k pirátovi se špuntovkou, zkusit jestli mi to ještě střílí a končím.
    Ty odměny jsou závratné, možná ty banány.. Ale 850 žetonů??? :wuerg:
    Počkám na příště s jakými odměnami se vytasí.
    Renzu zdar, a ať Vám to bouchá a střílí ;)

    Edit: Nooo... střílí mi to opravdu dobře.. použit 2x lístek-kupon a vystřelil jsem jeden žeton. Někdo mně upiloval mušku na flintě​
     
    Naposledy upraveno: 14/10/14
    -Kuteno- tohle ocenil(a).
  10. lololo560

    lololo560 Zelenáč fóra

    Rádio Jerevan - doplnění (tentokrát vážně):
    1) Renzo funguje.
    2) Pro spuštění Renzo nestačí (zřejmě) stisknout Obnovit (F5), jak je tomu obvykle u jiných akcí. Hráč se musí odhlásit a přihlásit.
    3) Zda přibyly vstupenky jde rádio teprve zjist.
    Děkuji za pozornost. Vaše rádio.
     
  11. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    hmmm poradite, cim ziskat zetony nejlepe? :)
    u krtku i Lukase jsem zatim ziskala maximalne dva... u pirata tak stridave oblacno...

    ja chci dracka, kdyz uz nemam jinou sanci, kde ho ziskat :-(
     
    Naposledy upraveno: 14/10/14
  12. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak když ten jarmark dorazil, tak jsem se zašla podívat. A vyměnila jsem 85 žetonů za 25 SK, tím pro mě Renzo končí.

    Jen by mě ještě zajímalo, zda-li ta broskvoň XXL je ta, která se dá posílat při O+D či nikoliv. Nebo naposledy už šly všechny?
     
  13. Hermionka02

    Hermionka02 Pisálek fóra

    Já myslím, že nejlépe se žetony získají u piráta. Jinde to snad ani nemá smysl zkoušet.
     
  14. chrust1

    chrust1 Perspektivní autor

    v Renzovi je za 350 Pyrongleur. na čo je. poradíte?
     
  15. Twajky

    Twajky Pisálek fóra

    Na to, že tu Renzo nebyl celkem dlouhou dobu, nestojí odměny za nic. Jediné, za co získávám žetony je krtek, občas Lukáš. K pirátovi ani nejdu, to je plýtvání žetony (ikdyž někdy se to také vydaří). Jediné, po čem jdu je dračí vejce a poté SK. Cena ZB mi přijde celkem vysoká, 850 žetonů za 5x ZB opravdu nedám. Uvidíme příště, snad si dá RT s odměnami více záležet.
     
  16. puska54

    puska54 Pisálek fóra

    chrust1 - to je žonglující dráček

    Tak já jsem zkusila dvakrát piráta a napotřetí mě jarmark ztmavnul a už mě to nepustilo dál,musela jsem restartovat hru,takže nepokračuju,počkám si až na oficiálního Renza .Test byl u mě proveden a stojí za.....
     
  17. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    To jako,že nasbírám pár,nebo i nic žetonů a konec???To je vše???
    To si nějakou tu cenu vyberu předpokládám za deset let o_O
     
  18. silviec

    silviec Mistr fóra

    jedine co zkousim a dle mého se vyplati je pirat, jinak je to paberkovani- SK vybrano, tim pro me renzo konci do te doby nez se zmeni odmeny, paaaaaaaaaaaaa paaaaaaaaaaaaaaaaaaa
     
  19. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    já vybrala SK abych měla alespoň něcona oslíky. To je vše, už může Renzo vrčet dál
     
  20. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Jdu zkusit krtky,ale vyšla jsem ze cviku,apropo nešuškalo se o nové atrakci ????Nebo se mě jen něco zdálo ;)

    skoro vše už mám,tak asi snad SK,po ZB za tohle množství netoužím a koukám Pyrongléra asi už mám,ale snad z nějaké akce,nikoli z renza.Jde vůbec SK získat i vícekrát ?????

    Krtci mě nejdou,protože se mě seká myš,Lukáš ani náhodou,tak zkouším piráta za 2 lístky a netrefím ani 1x,tak teda za 6 lístků a hned na první pokus trefím vše xD
    ze 46 lístků,zbylo ještě 20,tak jestli půjde SK koupit vícekrát,ještě se pokusím.
    Kupovat další žetony nebudu...
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 14/10/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.