Renesanční slavnost (26.8. - 2.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. marsed

    marsed Zelenáč fóra

    Docela mne prekvapuji ty pocty psenice, ktere tu nekteri z vas uvadeji.
    To pouzivate vsude superhnojivo +zuzi hnojivo+ nejaky remeslnicky produkt? Jinak to nechapu, ja mam ted kolem 3000
     
  2. D.NIKKA

    D.NIKKA Rádoby autor

    ahojte mne ostáva už iba 5,6,7 úloha
    marsed- použi MJZ(Mrkvovo-jablkovú zmes+ posaď akciovku všade na všetky plochy na minipolíčka)
     
    ezzra tohle ocenil(a).
  3. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Marsed: Kdyz rozpestujes na velkych polich se SH, hnojem, zuzi + mrkvovojablecnou, mas 90ks akcni. Ja pak dam jeste 2x na velka pole a pak jsem dala pidipole. Nemam je ani uplne vsude a vynos mam cca 1800ks po zaseti x 3x denne - tj 5400ks/den. Na tehle akci je super, ze jsou v odmenach pomocnici, takze to jde rychle a bez vetsich problemu. A nepouzivam nic nez vodu ;)
     
    KatDeLuna21 tohle ocenil(a).
  4. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Všem krásné ráno. Akce zdárně pokračuje, pár úkolů už mám dokončené. Z TS se mi vyklubal javor japonský, což k mé smůle docela jde.
     
  5. Allarisse

    Allarisse Aktivní autor

    Dobré ráno farmáři! :p
    Tak já už mám za sebou celé první dva úkoly + u třetího stříbrný. Docela se mi daří a to ještě před sebou máme několik dní, takže pohoda.
    No, docela se těším na ten trůn. Kdo zná Hry o trůny, tak mě asi chápe, prostě hezká "kopie" Železného trůnu. To musím pochválit.8)
    Jen by mě zajímalo.. Ta ovečka na tom trůně, to je vládce všech Sedmi královstvi? :D
     
  6. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    Ranní statistika:

    dvouzrnka: Mám 11981. Ideální stav 4920. Plním na 243.5% Celkově hotovo 59.9%
    luk a šípy: Mám 682. Ideální stav 221. Plním na 308.6% Celkově hotovo 75.8%
     
  7. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    Statistika nuda je.

    Pšenice :5.088 kusů

    Luk a šíp:451 kusů

    zdravím
     
    Naposledy upraveno: 28/8/14
  8. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    tak mne z tajomnej sadenice super prekvapenie oliva xl :( konecne nie katalapa xxlxD
     
  9. Arleta22

    Arleta22 Rádoby autor

    taky se na ni těším, ta se dycky hodí :)))))))))))))))))))))
     
    form22 a Allarisse tohle ocenili.
  10. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Statistika:
    pšenice 10393 + zaseto
    luky a šípy 523
    --------------------------------------
    farma 94 bahama 200 trh BC
     
  11. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak po ranní sklizni lískových ořechů se to trošku hnulo i s luky a šípy :). Dnes mám zase v plánu 2 otočky akční plodiny a budu spokojený :D.

    pšenice dvouzrnka: 8824 / 20 000 (chybí 11 176) + zaseto na všech plochách
    luk a šíp: 467 / 900 (chybí 433)
     
  12. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    Pšenice 6400+ a luky 340+... podle eLim77, když to vemu, tak plním nad 100%, co6 je super xD ..
    poprvé jedu na malé pole s marmeládou, tak mam strach, že to nestihnu :D
     
  13. Ria30

    Ria30 Pisálek fóra

    Ahojte:)
    Ide vám to super,no ja začínam naplno až od dnes,kedže môj drahý notebook mi dal nečakane výpoveď:cry:,zohnali sme starší pc,tak snáď čosi vydržííí.
    Momentálny stav :pšenica dvojzrnová 2334 ks, luky a šípy 302 ks
    riadny sklz,adrenalín mi asi chýbať nebude,pozdravujem Julinku;)
     
    Julinka11 a ezzra tohle ocenili.
  14. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Ahojte,
    nadále jedu klidným tempem na dvou plochách a normálně mě to víc a víc baví. Spočítala jsem si, že mi stačí do konce akce vypěstovat každý den 2000 ks akciovky. Samozřejmě používám MJS, bez tý bychom byli asi všichni v háji borovém...
    Zatím nic nehážu a vyčkám až na poslední dopěstovanou akciovku a pak to přijde....
    Riuško děkuji za pozdrav a vracím jej zpět s příjemným prožitím dne. Tvůj stav je taky na pohodičku a věřím, že budeš mít hotovo ještě dřív než já. ;)...Hlavně, aby ntb fanchčilo tak jak má.

    Mějte príma den
     
    Ria30 tohle ocenil(a).
  15. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    Přeji také všem hráčům hezký den, zdá se, že i pěkný bude. Já klasicky pěstuji na celé farmě na pidi, takže asi zítra dopěstuji akční a volným pádem vypadávátka... Nevadí mi, že zbourám celou farmu, vždyť o tom to je, potom zase něco změním, zlepším :). Také jsem ráda, když mám nějakou časovou rezervu. Nikdy člověk neví, kdy přijde něco důležitějšího neočekávaného. Tak i Vám pohodovou hru a hodně sluníčka!
     
  16. lencus

    lencus Pisálek fóra

    Môj aktuálny stav je:
    pšenica 6926
    luky a šípy 356:)
     
    ezzra tohle ocenil(a).
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    pšenice dvouzrnka: Mám 8506. Ideální stav 5300. Plním na 160,5% Hotovo 42,5%
    luk a šíp: Mám 335. Ideální stav 238. Plním na 140,8% Hotovo 37,2%

    ty šípy by mohli přidat na intenzitě vypadávání v sobotu odjíždím:p
     
  18. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    Jo to je pravda, v SO taky odjíždím a rád bych toho stihnul co nejvíc :D ..
    ..v nejhorším skočím na auta a někam do hospody na internet :D
     
  19. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    ahojte tak umna stav je taky ze teraz na sklade psenica 15.000ks a luk a sipy 660ks...no musela som obetovat SH..nakolko zajtra odchadzam tiez na Slnecne jazera...ale dnes dopestujem a v pondelok vecer dufam aj sipy s lukmi doskacu....a omluvam sa mojim milim susedom ,,ze 3 dni odomna nebudu mat darceky...snad mi to prepacia...prajem vam krasny predlzeny vikend...:inlove::music:
     
    Julinka11 a Ria30 tohle ocenili.
  20. slootr

    slootr Baron fóra

    No, taky nějak pěstuju, postupuju k odměnám. Sazenička na ploše, katalpa XXL to snad nebude, ta padla dneska z kola štěstí. Řádek v nebi je sice príma, ale popravdě nebe mne štve čím dál tím víc. Nechápu, proč nejde sklidit kombajnem, když už si ho kupuju. Jen sklizeň nebe mi trvá dýl než celý zbytek farmy.
     
    Madulka_cz a hela3452 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.