Renesanční slavnost (26.8. - 2.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Madulka_cz: takto je to úplně perfektní :D, tedy nechápu proč by jsi se bála odepsat, ale budiž :D
     
  2. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    nevím jestli má cenu soutěžit když za x měsíců bude zase výprodej magického stonku a tam si to můžu koupit bez práce-tady ty výprodeje bych nazval -kdo dá prachy nemusí soutěžit Jen si spočítejte kolik akcí za srpen bylo styl zaplat-např superkrmivo,řemesln.produkty ,kombajn- já jich napočítal 9
     
  3. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    ahoj tak já jedu akci dobře zatím dělám stříbrné abych se dostala na stonek a snad se mi podaří ho naplnit. zatím se v tom novým foru vůbec nevyznám možná že ani tenhle příspěvek se mi nenapíše tak se omlouvám
     
  4. Tygřice1970

    Tygřice1970 Stálice fóra

    Tak já zkusím také přidat příspěvek,zda se mi to podaří,nevím.Já mám už tajemnou sazeničku z akce vyklubanou a měla jsem štěstí na kozí strom,jaké překvapení,že to nebyla katalpa.Jinak sázím akční,jak jinak.Mám splněné komplet 1,3 a 4 úkol,ve druhém jen stříbrný a rozdělaný stříbrný v pátém úkolu.Za chvíli dojdou padátka.Přeji mnoho úspěchů.
     
    JIRKAJERY1963, Tygr300770 a truhla09 tohle ocenili.
  5. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    ahojky tak já akci nejedu a všem,co se rozhodli,přeji at ji v klidu dojedou :)
     
  6. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    Ahoj tak koukám akce je v plném proudu,tuto akci celou nedokončím,to už vím teď,jedu po jedničkách až na stonek a pak se uvidí,všem přeji zdárné dokončení všech úkolů-mějte se s pozdravem Richard. ;)
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak zatim to jde, udelal jsem vsechny prvni, takze ted si muzu vybrat, co prvni splnim :)
    Pada to pekne, zadny problem, no jen aby nebyl vypadek (providel mel potize s kabelazi, stale nerozpoznaji sklo od medi) a tak to trochu blblo vcera a predevcirem :)

    Vypadavat ma 129 streliva/den, v tuto chvili ma byt 165 ([2.ukol]+60) nebo chybet 735, mam 476 (chybi 424), mam 52% hotovo.
    Stav dvouzrn : idealne 3662 kusu (2858/den, [2.ukol]+362 kusu), mam 6835 z 20000 (34%).
    Zatim uplynulo 18% casu, zbyva 137 hodin.
     
  8. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    Zrovna jsem si říkala jestli se můj oblíbený propočívatel akce na novém fóru nepřejmenoval, když se tu objevil jeho příspěvek :D:)

    Jinak akci plním a snad jí stihnu celou. Řada na stonku se při přeplněném parku hodí, i když by byla lepší řada, kam by jsme si mohli nacpat dekorky jaké chceme :) ;), ale nestěžuji si, to je jen taková malá připomínka ;)
     
  9. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Dobrý večer všem,tak já mám splněno přes 50% pšenice i šípů,na noc jsem dala lískáče,na pšenici je času dost.Do úkolů to nahážu až budu mít všechno napěstované.Hezkou hru a hodně šípů.:);)
     
  10. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak dnes jsem stihl 2 otočky akční plodiny podle plánu, takže super :). Luků a šípů je docela dost, ale dnes jsem dal přes noc akční pouze na mýtině, jinak mám lískové ořechy a na baha zelený čaj :D. Stav po 2. dnu akce:

    pšenice dvouzrnka: 8907 / 20 000 (chybí 11 093) + zaseto na mýtině
    luk a šíp: 380 / 900 (chybí 520)
     
  11. čokýna68

    čokýna68 Pisálek fóra

    Napěstována polovina potřebné pšenky, šípů 400 . Tyto osmihodinovky jsou super. :)
    Hezkou hru všem,
     
  12. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    pšenice dvouzrnka: Mám 5728. Ideální stav 3760. Plním na 152,3% Hotovo 28,6%
    luk a šíp: Mám 234. Ideální stav 169. Plním na 138,5% Hotovo 26%

    hm nic moc ale pomalu a jistě kupředu zpátky ni krok​
     
  13. drobecbobo1

    drobecbobo1 Aktivní autor

    Pekný neskorý večer všetkým,

    keďže teraz nemám čas na farmu a fórum, rovnako mi vyhovuje 8 hodinový čas zrenia akčnej plodiny. Uvidím, či splním celú akciu, odmeny som len preletela, takže nemám plán, čo budem alebo nebudem plniť, kedy, ako s kým, s čím... kúpila som aj kombajn a sejačku špeciálne pre túto akciu, takže asi s ním (kombajnom) a s ňou (sejačkou). Má to výhodu, neprídem o prsty, skôr to vyzerá, že niečo získam - odmeny. Takže zasiate, nastrieľali do mňa zatiaľ okolo 400 šípov, podľa toho som teda asi nesmrteľná :D . Prajem aj Vám veľa šípov, nie však do chrbta, ale do stodoly.
     
  14. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Na to, že mám polovinu farmy slípek a polovinu dvouzrnku na velkých polích, tak do jde celkem v pohodě a rychle. Zlatý a stříbrný cíl z prvního úkolu splněn a ani s luky není problém. Zítra po ránu dodělám diamantový cíl a pak vyberu celý třetí, možná fakt stihnu i to křeslo :) Takhle na pohodu to je super, ani nemusím plýtvat marmoškama. ;)
     
  15. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Zdravím.

    Tak přec počáteční problémy způsobené externími vlivy se akce daří celkem obstojně plnit, takže to vidím na další zářez :) Každopádně na nové forum si momentálně zvykám a upřímně - zas taková bomba mi to nepřijde...
     
  16. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak já jsem na tom zatím skvěle . A akce se mi nějak líbí. Hlavně že je zas stonek. :)
     
  17. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    mr.lordi87
    to zrní máme pěstovat, ne hulit xD
    Já nějak nestíhám, dneska jenom jedna otočka..... střeliva bude dost, ale zrní nevím nevím :oops: čeká mi neplánovaný pracovní víkend... zatím jsem těžce ve skluzu ;)
     
  18. enrica34

    enrica34 Zelenáč fóra

    Ahoj teame, jak muze hrac prodavat 600ks hnojiva? a kdyz ho koupim za ty hrisni penize, tak mi pripisete jen 300ks, coz je max i na strome.. nedava to logikukuku...
     
  19. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    ahoj farmari, tak ja si tak hezky klikam, sklizim rucne pidipole, neb si pomocniky z ukolu setrim na zitra a pozitri, nadavam jako spacek, pac me to nebavi rucne sklizet, az narazim na TS, ktera ceka na odryti. A verte, ze jsem uzasem zapomnela i na to nadavani :-D vykoukla na me Mispule, ktera mi chybela, takze za me s touto akci opravdu spokojenost. Jdu do dosklizet a spat. Obavam se ale, ze samou radosti snad dneska ani neusnu :-DDD
     
  20. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    enrica34
    ahojek, hráč, který má premium, má i dvojnásobné hnojiště tj. 600 ks. Už to myslím dává logiku :)
    příjemný večer
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.